Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

hanımlar sonuçları topivten okudum hepsinize ayrı ayrı yazmıyorum burda kpss yassak

bende yeni geldim eve okyonus çatal kaşıkımı da aldım

merhaba kızlar ben geldim
nasılsınız
bugün sonuçlar açıklandı .ve ben giremedim
hem sistem doluydu hem de misafirim vardı
benim puanım 84,87 puanla
6116 cı olmuşum
gy 29 doğru 6 yanlış
gk 51 doğru 3 yanlış
inşallah atanabilirim
siz neler yaptınız
geçmişi okuyacağım şimdi
kendinize iyi bakın

hanımlar sonuçları topivten okudum hepsinize ayrı ayrı yazmıyorum burda kpss yassak

bende yeni geldim eve okyonus çatal kaşıkımı da aldım

Hangı marka aldın guıietım hayırlı olsun güle güle kulan bızım hayatımız KPSS

Hangı marka aldın guıietım hayırlı olsun güle güle kulan bızım hayatımız KPSS

bunu aldım bernardodan bide kampanya vardı %50 indirim günlük yemek takımı aldım anneme bi tane çatal kaşıkta 100 tl çek veriyodu %50 indirimdede yemek takımıydı çekide kullandım 7 tl ye gldi takım 6 kişilik takım
taksitte yaptırdım oh oh

Oh maşallah benım mısafır takımım korkmaz düz senınkı gıbı ya guıet sana bırsey sorucam schafer 6 kısırlık günlük kullanmak ıcın ben çatal kasık setı aldım patlanıyor hemen dıye yorumlar okudum çok üzüldüm sen duydunmu böyle bırsey

hiç duymadım cnaım o markayı araştırmadım hiç.bernardoda yıkama garntisi bile veriyo 50 yıl garanti var bide bide jumbo hisar beranrdo aynı fabrikada üretiliyomuş 1 saate yakın ordaydım

hiç duymadım cnaım o markayı araştırmadım hiç.bernardoda yıkama garntisi bile veriyo 50 yıl garanti var bide bide jumbo hisar beranrdo aynı fabrikada üretiliyomuş 1 saate yakın ordaydım

Hayırlı olsun canım:) Bu mat olan mı parlak olan mı hangisi acaba? Ben berbardoyu seviyorum güzel marka bide hemen çizilmiyo

ben bayramdan sonra ancak gelirim tekrar. yarın kayınvalideme gidiyoruz
hepinizin bayramı simdiden kutlu olsun
allah tekrarını nasip etsin inşallah
kendinize iyi bakın

aynı mesaj 3 kez gitmiş ama ya

iyi gecelerrrrrrrrr

Son düzenleme:
mesajları değiştireyim bari
hepsi aynı olacak yoksa
by by kızlar ..

Son düzenleme:
canım iyi bayramlar bayramın mübarek olsun o zman şimdiden senin ailenin.minikleri mıncıkla bizim yerimizede bayram sonrası görüşürz güzel geçsin günlerin inşallah
iyi geclere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…