Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Günaydın fıstık geç oldu ama nasılsın bakalm yaa ben geçen yazdım sana görmedin. Sınavını sormştum ii almşsn valla helal sana cnm:)

Yok gormedım canım :26:Saol hayırlısı olsun bakalım atanırım ıns. :18:yarın annemlere gıdıcez eşyalarımı topluyorum sevınclıyım :KK53:sen nasılsın

Bayrama temız temız gırıcen kız olsun bayramda dınlenırsın :KK53:tatlı yaptınmı:KK56:

Yok tatlı yapmadım gelen olmuyorki niye yapayım bizde kimseye gitmiyoruz :)
Bayramda eşim 4 günde evde olucakmış şaşırdım ilk kez bayramda evde normalde hep çalışırdı iyi oldu gezeriz bizde :)

Yok tatlı yapmadım gelen olmuyorki niye yapayım bizde kimseye gitmiyoruz :)
Bayramda eşim 4 günde evde olucakmış şaşırdım ilk kez bayramda evde normalde hep çalışırdı iyi oldu gezeriz bizde :)

Olsun kız kocanla yerdınız kendınız ıcınyapsaydın :KK56:canım çok tatlı ıstıyor yarın yetım bol bol yıycem:KK53:

Olsun kız kocanla yerdınız kendınız ıcınyapsaydın :KK56:canım çok tatlı ıstıyor yarın yetım bol bol yıycem:KK53:

Dedim kocama yapayım sana bir ev baklavası yok ben formumu koruyorum dedi :) zaten sevmez ev baklavası
İzindeyken fazla dışardan yedik bi 3-4 kilo aldı hemen rejime girdi :)

Dedim kocama yapayım sana bir ev baklavası yok ben formumu koruyorum dedi :) zaten sevmez ev baklavası

Benım esımde kılo almıyor ya boyumuz aynı ben 51 kıloyum esım 57 :KK51:hamıle kalınca onu acık ara farkla gecıcem cok kotu bır durum:KK19:adam makarna pılavı bıle ekmekle yıyor ama almıyor kılo:KK51:

Benım esımde kılo almıyor ya boyumuz aynı ben 51 kıloyum esım 57 :KK51:hamıle kalınca onu acık ara farkla gecıcem cok kotu bır durum:KK19:adam makarna pılavı bıle ekmekle yıyor ama almıyor kılo:KK51:

Benim koca uzun 1.82 boyu var kilosuna dikkat ediyor hiç sevmiyor kilo ekmek hiç yemez
Bende aksine herşeyi ekmekle yerim makarna pilav mantı hepsi dahil ve bende kilo almam :)

Benim koca uzun 1.82 boyu var kilosuna dikkat ediyor hiç sevmiyor kilo ekmek hiç yemez
Bende aksine herşeyi ekmekle yerim makarna pilav mantı hepsi dahil ve bende kilo almam :)

Esımde senın gıbı almıyor kılo falan benımkı kısa ben topuklu ayakkbı falan gıyemıyorum babetleyım hep:KK53:

Çalıştınmı bugün tatlım yarım gündü heralde :)

yarımdı canım ama felçti yine banka :KK53:

bende biraz kilo alsın istiyom ya :2:

bu arada kızlar şok şok kilo vermenin sırrını açıklıyorum :KK23::KK23:
makarna ve pilavı ekmekle yiceksiniz :KK60::KK60:

Gunaydın canlarım :KK19:kocıs namaza gıttı bende kahvaltı hazırlıyorum gelsın kahvaltı edıp cıkıcaz anneme gıdıcez :KK76:hepınıze ıyı bayramlarrr musaıt oldukca yazarım Allah hepımızın hakkında en hayırlısını nasıp etsın haydı Allaha emanet olun optum cok :KK54::119:

Gunaydın canlarım :KK19:kocıs namaza gıttı bende kahvaltı hazırlıyorum gelsın kahvaltı edıp cıkıcaz anneme gıdıcez :KK76:hepınıze ıyı bayramlarrr musaıt oldukca yazarım Allah hepımızın hakkında en hayırlısını nasıp etsın haydı Allaha emanet olun optum cok :KK54::119:

günaydın okyonuscum :KK19:

kızlar günaydın gününüz aydın olsun neşeli olsun bayramınız mübarek olsun kurbanının kabul olsun inşallah :KK19:

sedulucum burdayım :KK3:
favorim bu ama dosya büyük eklenemiyo :KK5:
striking_head.gif

X