Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kırbacım ve ben hazırız

tamam sedulu sen verandanın sağındakı bitkilerin orda saklan vakit gelince ıslık çalıcam sende çıkıp kırbaçlıcan adayı mesela :))

:)) canım bende aynı durumdayımda kaçıcam şimdi yarın yolculuk var işgüç ayrıca okumaya devam etmek ıstedıgım bır kıtap var :)

Bende yazmayı bırakırsam okuduğum kitaba devam edicem...
Hangi kitabı okuyorsun ?

Bende yazmayı bırakırsam okuduğum kitaba devam edicem...
Hangi kitabı okuyorsun ?

:) bırak yazmayı gıt oku genısle bıraz yanı ufkun genıslesın :)) elımde "markus zusak - hiç kimse sıradan değildir" kıtabı var canım ama bunu bıtırım "gozlerını sımsıkı kapat - john verdon" gecmek ıstıyorum ondan bırazda acelem sen de ne var?

Bende Dawn Brown- İhanet Noktası'nı okuyorum şuan. Ondan hemen önce Ahmet Ümit- Sis ve Gece'yi okudum.
Elimdeki bitince sırasıyla Tess Gerritsenn-Çırak, David Fulmer-Mavi Kapı , Laura Lippman-Histeri kitablarını okuyacağım.

Bu osym yüzünden ıyıce gerıldım ya kahrolasıcalar bugün ne yemek yaptın kocana ben pılav bezelye yemegı yaptım bırde salata yapıcam yeter

Dünden yemeğim varya sadece salata yaparım geldiğinde
Şehriyeli tavuk çorbası,türlü,pilav var daha ne olsun :)

Bende sibnir oluyorum ya niye açıklamıyorlar ona göre yolumuza bakardık
Kesin bayramdan sonraya bırakıcaklar yaaa keşke yarın açıklasalar

Yeter çok bıle bende çorba falan yapmadı kalıyor sonra bukadar yeter

Yeter çok bıle bende çorba falan yapmadı kalıyor sonra bukadar yeter

İst.dayken bershkada bir deri yelek gördüm alıp almamakta kararsız kaldım almadım şimdi pişman oldum
Sitesinden baktım orda var ve online satışta var akşam eşimi kandırsamda alsammı acaba :)

Guit nerde kaç zamandır acaba :)

quit yok evet. Özleniyoesun cnmmm ona göre

Heyt nerdesınız

açılın uleeeeeen ben geldim
uykusuzum yogunum midem hala düzelmedi ağlamak istiyorum
benim teyzoş doğum yapcak diye yanına gittim odasını falan süsledik dün dedim ya uzun yol yaptım resmen 2 saat istanbulu turladım eve gitmek için.akşam eyüpe gittik yemekten sonra nargile içtik.dudak tiryakisi ben :89: hadi içime çekiyim dedim otururken anlamadım bişey ayağa bi kalktım midem altüst bembeyaz bi quiet oldum :83:
tabi dedim eyüpe git nargile iç böle olursun işte
sonracıma akşam 10da evdeydim ama uyksuzluktan ölüyorum beyimle atıştık gece 2 de uyudum tabi bi gece önce 4 saatlik uykuylaydım
bugün iş vardı paraları saydım saydım geldim yarın izinliyim yorulma sen dedi koç
ahandada içimdekileri dökktüm siz nettiniz bakem :96:

Ben sonuc beklıyorum kahrolası osym açıklasın artık ya sahlep ıctım sımdı elma yiyorumgündüz aöf ye çalışıyorum hergün bır ders havada çok yağmurlu burda sımsek çakıyor gök gürültüsü kesılmıyor

İst.dayken bershkada bir deri yelek gördüm alıp almamakta kararsız kaldım almadım şimdi pişman oldum
Sitesinden baktım orda var ve online satışta var akşam eşimi kandırsamda alsammı acaba :)

Bende öyle kararsız kalıyorum hepte almadığıma pışman oluyorum bence kaçırma al

okyanus bugün açıklancak diyolardı yine mi açıklanmadı
bayramdan sonraya kalacak belli bu iş.
Amaaan bayramı keyifli geçirelim zaten

Kızlar telefondan girip sizleri takip ediyorum ama mesaj yazamıyorum kusura bakmayın .eşim rahatsızlandı 3 haftadır evde.bayramda da babanemler gelecek gene yoğun geçecek.Bende aöf de3 e geçtim maliyeye.ders çalışamıyorum pek .İnşallah bugün açıklanır sonuçlar . o kadar bunaldımki hayatımda bi mucize olması lazım mutlu olmak için herhalde .
hepiniz allaha emanet olun kızlar

Eee artık burdan devam edebiliriz sonuçlarda açıklandığına göre geyiğe devam :)

Yetr kalbımıze ındıgı Bayramı'da rahatla gecırıcem ılk 30 gun takmadım hıc açıklanmaz dıye su 2gundur net basındaydım çok şükür erdık muradımıza açıkladılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…