Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Kenwood-JE550-Kati-Meyve-Sikacagi_62537.html bu bizimkisi
Çok iyi bişey değil ama çok fazla sıkmadığımız için işimizi görüyor

Kenwood-JE550-Kati-Meyve-Sikacagi_62537.html bu bizimkisi
Çok iyi bişey değil ama çok fazla sıkmadığımız için işimizi görüyor

Bende çok pahalı ıstemıyorum 450 tl ye bıle var maksımum 200 tl tabı bu benım fıkrım esımın fıkrı maksımım 50

Yarın KPSS sınavı olalı bır ay oluyor acaba açıklanırmı:18:

Açıklansa keşke ona göre yolumuza baksak
Düşükse puanım ara ara yine bakarım derslere
İnşallah iyi puan alırız yaa tekrar hazırlanmak çok zor gelicek
Gitgide sınavda zorlaşıyor

Açıklansa keşke ona göre yolumuza baksak
Düşükse puanım ara ara yine bakarım derslere
İnşallah iyi puan alırız yaa tekrar hazırlanmak çok zor gelicek
Gitgide sınavda zorlaşıyor

Ya bıde ınsanın hevesli kalmıyor ılk hazırlanma gıbı olmuyor hayırlısı oldun hepımızın hakkında sınavda artık baya zorlaştı formatı bıle değıstı

Ya bıde ınsanın hevesli kalmıyor ılk hazırlanma gıbı olmuyor hayırlısı oldun hepımızın hakkında sınavda artık baya zorlaştı formatı bıle değıstı

Hakikaten ne cins sorulardı ben en çok mat.ta zorlandım
Zaten çok iyi yapamam ama beklediğimdende kötü çıktı sorular
Günceli iyi takip etmek lazım sorular o tarz oluyor artık

Hakikaten ne cins sorulardı ben en çok mat.ta zorlandım
Zaten çok iyi yapamam ama beklediğimdende kötü çıktı sorular
Günceli iyi takip etmek lazım sorular o tarz oluyor artık

Benı coğrafya mahfettı çok zorlandım tarıhtede cumhurıyet resim olarak hangı yıl kutlanmaya başladı dıye soru vardı yanlış yapmısımo kalmış aklımda coğrafya bıldıgın batırdım matta ben grafık falan yapamadım sonra gerı dondüm 2 geometrı 4 grafık yaptım geomertıler ve bır grafık doğru dıgerlerını hatırlamıyorum benım matta 4 bos var ama kımbılır kaç yanlış var ıns. Doğrudur cogu türkce denemelere göre kolaydı tabı doğru yaptıysam

Artık açıklanınca bakarız ne kadar yaptık sen 3001 tercihi yapıcaksın benim gibi değil mi
Ondada puanlar yüksek oluyor ya şansımızdan 85 altına düşersek zaten bitti sayarım ben kpss yi

Artık açıklanınca bakarız ne kadar yaptık sen 3001 tercihi yapıcaksın benim gibi değil mi
Ondada puanlar yüksek oluyor ya şansımızdan 85 altına düşersek zaten bitti sayarım ben kpss yi

Insaat teknıkerlıgı yazıcam 3001 yazıcam bılgısayar ısletmenlıgı sertıfıkam var dıye o Bölümü'de yazabılıyormusum onuda yazıcam her yol parıs bana olsun yeterkı85 puandan düşük alırsak çok zor gıderız bır mucıze olursa olur ıns. Yüksek alırız son atamalarda olsa gıtmeye razıyım

Bende tic. lisaesinde okudum onda daktilo gördük birde okulda görülen bil. ders. kabul ediliyor
Bende o yüzden bil. işl. yazabiliyormuşum ama o zaten genelde ortak alandan alıyor
Ben zaten ilk atamalarda tercih bir tek ist. yapıcam puan asıl 2. atamada yapıcam oda tayin nereye çıkarsa
Nokta atışı olucak benim yani zor olucak yüksek alsaydım iyi olurdu ama olmayacak gibi

Hayırlısı belkı yüksek almıssındır gönlünü ferah tut

açıklanmıyor
stres oldu artık. rüyalarıma giriyor. hiç rahat değilim

Mrb arkadaşlaar ya sabah uyanır uyanmaz aklıma geldiniz sınav açıklanacak mı bugün? Kesin bi bilgi var mı?

İnşallah hepinizin hakkında hayırlısı olur. Dualarım sizinle canlarr

Mrb arkadaşlaar ya sabah uyanır uyanmaz aklıma geldiniz sınav açıklanacak mı bugün? Kesin bi bilgi var mı?

İnşallah hepinizin hakkında hayırlısı olur. Dualarım sizinle canlarr

stres oldu yok hala açıklanmadı:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…