Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Onlarda olmasa zaten... Ben hala kahvaltı bile yapamadım net başında bir buraya br memurlara bakmaktan harap bitap oldum

al benden de o kadar ama bende kahvaltı alışkanlığı yok o yüzden sorun olmadı
hadi sen kalk git bişiler ye aç aç durulmaz :KK53:

al benden de o kadar ama bende kahvaltı alışkanlığı yok o yüzden sorun olmadı
hadi sen kalk git bişiler ye aç aç durulmaz :KK53:

Ben hergün yapıyordum ama bugün canım hiç istemiyor bugünde yapmayıvereyim
Bir elma bir mandalina yerim şimdi yeter

Her ne kadar diyete hiç ihtiyacım olmasada meyve yerim şimdi sonra ben duramam kesin kendime bir yoğurtlu makarna yaparım
Her öğlen fix menüm makarna yoğurtlu,salçalı farketmez ekmekle yerim birde :)

iştaha bak :KK53::KK53:
keşke bende de böyle iştah olsa bi dilim ekmekle tıkanıyorum ben

iştaha bak :KK53::KK53:
keşke bende de böyle iştah olsa bi dilim ekmekle tıkanıyorum ben

Genelde geç kalkarım kahvaltımı yaparım yinede... Öğlen 2-3 gibi acıkıyorum mutlaka yine yiyorum
Sonra akşam eşim gelince 6-7 arası akşam yemeği yiyoruz
Gece 12 gibi mutlaka acıkıyorum bişeyler acıkıyorum geç yatıyoruz birde o yüzden aç aç oturamıyorum :)

Genelde geç kalkarım kahvaltımı yaparım yinede... Öğlen 2-3 gibi acıkıyorum mutlaka yine yiyorum
Sonra akşam eşim gelince 6-7 arası akşam yemeği yiyoruz
Gece 12 gibi mutlaka acıkıyorum bişeyler acıkıyorum geç yatıyoruz birde o yüzden aç aç oturamıyorum :)

aboooooooooooooooooo :KK30::KK30::KK30:

Ben sana en az 85 alacan demıstım dedı :KK53:ağlıyordun aradığımda garıp duygular içerısındeydım ağlama deyip durdu sımdı sakınım ıyıyım :KK31:ancak kendıme geldım

İnşallah atanırsın cnm yaa senin bölümden atanma şansında var
Senin bölümle kaçla atanıyorlar normalde kaça kadar düşüyor puanlar

İnşallah atanırsın cnm yaa senin bölümden atanma şansında var
Senin bölümle kaçla atanıyorlar normalde kaça kadar düşüyor puanlar

Ins.olur canım hayırlısı olsun 90 ıle açılır ılk atamalar en son 85 ı gördü ama bu yıl gormeyede bılır:18:

Ins.olur canım hayırlısı olsun 90 ıle açılır ılk atamalar en son 85 ı gördü ama bu yıl gormeyede bılır:18:

Bu yıl bir değişiklik puanlar takip ediyorum netten yüksek alanda çok o kadarda diyorlardı sınavdan sonra çok berbat geçti diye inanmayacaksın bu insanlara :)
Benide az önce bir iş başvurusu için aradılar yatırım uzmanı pozisyonu için ama reddettim pozisyonda iyiydi beeee :)

Bu yıl bir değişiklik puanlar takip ediyorum netten yüksek alanda çok o kadarda diyorlardı sınavdan sonra çok berbat geçti diye inanmayacaksın bu insanlara :)
Benide az önce bir iş başvurusu için aradılar yatırım uzmanı pozisyonu için ama reddettim pozisyonda iyiydi beeee :)

Kız hep bu kocalarımız yüzünden benımde Gül gıbı ısım vardı :KK31:ama çok seviyoruz ıste onları kıymet bılsınler onlar ıcın karıyerıde reddedıyoruz :KK53:benı. Karıyerım kocam olacak bu gıdısle bıde benımkıde rahat olsun sen evınde çalışıyorsun üzülme dıyor bıde aksam bana:KK53:

Kız hep bu kocalarımız yüzünden benımde Gül gıbı ısım vardı :KK31:ama çok seviyoruz ıste onları kıymet bılsınler onlar ıcın karıyerıde reddedıyoruz :KK53:benı. Karıyerım kocam olacak bu gıdısle bıde benımkıde rahat olsun sen evınde çalışıyorsun üzülme dıyor bıde aksam bana:KK53:

:)) onlarla mutlu olduğunuz kadar işte mutlumu olacaksınız kız.:))) okyonus sen ne işi yapıyordun cnm

Fıstıklaarr açıklanmış sınaav:) Kaç aldınızz? Heycandan okuyamadım bile okyonus sevgimeleği diğerleriiii

:)) onlarla mutlu olduğunuz kadar işte mutlumu olacaksınız kız.:))) okyonus sen ne işi yapıyordun cnm

Yapı denetımde yardımcı kontrol elemanıydım kız ınsaatlara denetçime gıdıyorum demırı betonu hersey ıcın :KK31:kendı ısımı yapıyordum mutluydum :KK53: çok şükür evlılıgımdende güzel :nazar:ama ınsan çalışmak ıstıyor evde otur otur aynı:KK37:

X