Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Çocukla gezilen gezmeden bişey anlaşılır mı tatlım yaaa rahat rahat gezmek varken :)

cocuk dogur buyut sonra buyuyunce ona aynen soyle bunuuu :) Allahm yoklugunu aratmasın canım ne dıyeyım bak ben 2,5 senedır ıstıyorum cocuk yok ortada oyle keyfıne gore olmuyor bazen hersey ınsallah senınkısı olur muahh

olur tutabılır soylekı benım ablam ela gozlu enıste kahverengı enıste tarafında renklı goz yok annem kahverengı babam mavıyesıl babam tarafında anne baba anne tarafında anne renklı gzlu ablamın ılk oglu kahverengı gozlu 2. boncukk mavııı gozlerı vvar :) annede babada yoktu halbuse alıyor ıste

canlar sızlerı opuyorummm ve ben kacıyorum kahvaltı hazırlayıp herıfe kıhhh dıyeyım :) yıter artıkınnn :) ısler var malum salı yolculuk muahhh

Ahh içim rahatladı yeşil gözlü olucaksa yapayım bi tane hemen :) Şaka bir yana önce sağlıklı olsun da gerisi boş
Hee tabi tabi diyeyim de çocuk annelikten reddetsin beni :)

Kızlar bu gece 24.00'e kadar yalnızım ben uğrarıyın heee yalnız bırakıpta sıkılmama neden olmayın :)

Kızlar bu gece 24.00'e kadar yalnızım ben uğrarıyın heee yalnız bırakıpta sıkılmama neden olmayın :)

Hu hu nerdesınbenım esımde kırklarelıye düğüne gıttı mesaı arkadaşının düğünü var 3 sakatlık yol aklım onda kaldı

Hu hu nerdesınbenım esımde kırklarelıye düğüne gıttı mesaı arkadaşının düğünü var 3 sakatlık yol aklım onda kaldı

Burdayım cnm geldim...
Bişey olmaz gider gelir biran önce insanın aklı kalıyor hep yaa biz kadınlar böyleyiz galiba :)

Burdayım cnm geldim...
Bişey olmaz gider gelir biran önce insanın aklı kalıyor hep yaa biz kadınlar böyleyiz galiba :)

Kızdım gıtme dedım bana sormadan gelıcez dıye soz varmış arkadaşlarına bana neden sormadın dıyorum ıcın vermesin dıye dıyor gıttı bakalım varmışlar aradı 2 buçukta çıktılar 5 buçukta vardılar telaş yapıyorum ben kötü kötü seyler gelıyor aklıma elfamlıyım çok

Kendıme sahlepmı yapsam kıaöf den bır unıte çalıştım bıraz sonra bır üste daha calsııcam ıns.

Gelir gelir merak etme...
Bende a haberde deşifre programının tekrarı varmış onu izliyorum
Erkan Hoca var ben takip ediyorum o adamı güzel şeyler anlatıyor
Yine birsürü şey söyledi valla kanserden korunma yollarını anlatıyor
Ne güzel de anlatıyor

Bende ATV hı ızlıyorum a haber yok bızde

Bende ATV hı ızlıyorum a haber yok bızde

Her hafta pırasa yiyin , elmanın kabuğu çok önemli tüketin diyor
Soğan,havuç yemeklerinizden eksik etmeyin diyor diyor da diyor valla çok faydalı bilgiler
Ev yoğurdu yapıp yiyin ama kaymağını yemeyin diyor :))

Soğan her yemekte oluyor havuçta atıyorum ben cogu yemeğe pırasa esım sevmıyor ama yapıyorum yıyor mecbur başka yemekyapmıyorum bu yıl daha pırasa almadım alırım artık kıs geldı yenır ben zaten kapuska ıspanak pırasa kerevız dmelisiniz çok severım sebzeyı et olarak köfte sucuk balık tüketmiyoruz tavukta sevmıyoruz pek esım sebzeyı nazlanarak yıyor ama yapıyorum yınede

Canakkale 1915 fılmı gelmıs sınemaya gıttınızmı ben çok merak edıyorum nasıpse bayramda gıdıcez

Yanlış yazmışım balık köfte sucuk çok sevıyoruz tuketmıyoruz yazmışım

Son düzenleme:

Biz ist.dayken Ölümcül Deney'in son filmine gittik orda fragramanını gördük güzele benziyor
Ölümcül Deney serisi zaten harika son filmide güzeldi 3d izledik
İzlemediyseniz tavsiye ederim

Evet var katı meyve sıkacağı iyi işe yarıyor
Bizimki bütün meyveleri sıkıyor nar bile sıkıyor ama çok sıçratıyor etrafa
O yüzden çok sıktırmıyorum narı
Bence alırsanız bütün meyveleri sıkandan alın her zaman lazım olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…