Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

bursa güzel gerçekten bayıldım keşke olsa bizimde
Ankara istemiyoruz biz sevmiyoruz İzmir'i de eşim seviyor istiyor da
ben pekm sevmiyorum niyeyse ama yinede tercihlere yazabiliriz
Bakarsın aynı şehirde oluruz seninle :)

Güzel olur ha aynı sehırde olursak görüşürüz bol bol nasıp bakalım düşerız belkı aynı sehırlere sızınde dogu 2 yılmıydı

Güzel olur ha aynı sehırde olursak görüşürüz bol bol nasıp bakalım düşerız belkı aynı sehırlere sızınde dogu 2 yılmıydı

Bizim 3 yıl cnm 2 yıl bitti son sene içindeyiz
ayyy ne güzel görüşürdük valla pasta börek yapardık :)

Bizim 3 yıl cnm 2 yıl bitti son sene içindeyiz
ayyy ne güzel görüşürdük valla pasta börek yapardık :)

5. Bölge 2yıl bızım 4. Bölge 3yıl ama bızım 5. Bölge gelecek kesın benı götürmeyecek esım 4-5 ayda bır 20 günlüğüne gelecek bakalım hayırlısı olsun sag sağlım bır atlatsak

5. Bölge 2yıl bızım 4. Bölge 3yıl ama bızım 5. Bölge gelecek kesın benı götürmeyecek esım 4-5 ayda bır 20 günlüğüne gelecek bakalım hayırlısı olsun sag sağlım bır atlatsak

Geçer cnm bi bakmışsın yanında...
Yemek koydum geldim izinde ne güzel yemek derdi yoktu :)

Ben dün elma kompostası bezelye yemegı pılav yaptım bugün domates soslu makarna yapıcam yeter canım ıstemıyor

oohh daha ne olsun benimde canım makarna çekti makarnayı hergün yesem bıkmam :)
ben mercimek çorbası, kuru fasülye yaptım pilavı da eşimin gelmesine yakın yapıacam salatada yaparım
salatasız yemek düşünemiyorum :)

Afıyet olsun canım yarende bulgur pılavı ve nohut yemegı yapıcam dıye planladım ama bellı olmaz bana salata bende yapıyorum bol yesıllıklı süper oluyor

Afıyet olsun canım yarende bulgur pılavı ve nohut yemegı yapıcam dıye planladım ama bellı olmaz bana salata bende yapıyorum bol yesıllıklı süper oluyor

Afiyet olsun sizede cnm bulgur pilavınıda çok severim
et fazla olmasın da onun dışında çok yemek ayırmam et çok yemem
arada yerim hiç et yememde değil nadir bana yeşillik ver bol bol
tam bir otçuyum :)

nerdesınızzz huuuuu
okyonus senın 6 mıydı sana yuh ne cok derken bana 9 kıtap verdılerr çok bea

Tünaydın kızlar :) kimsecikler uğramamış...

Merhaba canım benım çarşıda ıslerım vardı onları halettim apartman gunüm vardı bugün oraya uğradım yenı geldım eve sabah 9 da çıktım evden yenı geldım esımınde gece egıtımı varmış geç gelecek

nerdesınızzz huuuuu
okyonus senın 6 mıydı sana yuh ne cok derken bana 9 kıtap verdılerr çok bea

Kız nette 6 kıtap gözüküyor banada 9 kıtap verdıler

hatunlar selam
bende 7 de attım kendimi dışarı yeni geldim canım çıktı valla
nediyonuz

oohh ne güzel geziyosun
bende izinden dönünce eve kapandım

çoookk yaaa incikk cincikk herşeyyy yaaa
yardımcı kitaplarda yok diolar bakalım napcassss

çoookk yaaa incikk cincikk herşeyyy yaaa
yardımcı kitaplarda yok diolar bakalım napcassss

Çalısıcaz başka care yok ama nasıl olcak bılmıyorum kıtabın yarısı vızede tamamı fınaldeymıs vıze notu %30 fınal notu % 70 olacakmış ben vızede baya unıte calsııcam fınalde zorlanacam yoksa 72 unıte var

benımde 71 üniteee sıyırmaya yakınımm çalışıom bide ya artık akşamları ne kadar bakabılırsemm

Günaydın hanımlarr nasılsınızbugün apartmanda bebek mevludu var ama gıtmıycem aöf dersilerine çalısmaya başlıyorum bugün ara ara vakti buldukça calsııcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…