Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben onlısans gırıcem tekrar :KK31:sende onlısans gır bu yıl olmazsa KPSS beraber çalışırız yıne:KK19:esıme demıs bayramdan sonra gelıcez ara bana söyle oğlu tüm gun mesaıde benımde kalacaklar evde :KK37:oğlunu arar hep benımkıde aman aramasın benı meraklıda degılım konuşmaya :KK37:

bende bakalım öyle yapabilirim kaç bekliyorsun sınavdan ....

Benim kaynananın bir zararı yok bir gıcıklığınıda görmedim. Ama ben bazen küçük şeylere takılırım
mesela izne giderken eşimin yiğenleri var 2 tane biri kız biri erkek onlara hediye aldık
kız yiğeni yaşına göre çok iri 10 yaşındaysa 16 yaş kıyafeti giyiyor ara ara bulamadık kıyafet valla tabalarım ağrıdı ayakkabı vurdu ayağıma sağ ayak baş parmağım tırnağımın içi kan toplamış düşünün yanii o derece oldu sırf kıza hediye kıyafet alalım diye gittiğimizde verdik kaynanam kızın annesi gelince kıayfeti gösterdi dayısı almış dedi ee be akıllı kadın bir dayısımı almış yengesi ne oluyor beni söylemedi bozuldum mesela ayağım ne hale geldi o kıyafeti bulucam diye hanfendi dayısı almış diyor yaaa

selam kızlar:)
nasılsınız

iiy canım sen nasılsın :KK24:

Allah sabır versin :KK14:
Ben baya ballıyım bu konuda :KK9:

ya sorma şerbet şerbet :KK39:
belli senin kayınvaliede neden arıyo neden içi genç :KK49:

Benim kaynananın bir zararı yok bir gıcıklığınıda görmedim. Ama ben bazen küçük şeylere takılırım
mesela izne giderken eşimin yiğenleri var 2 tane biri kız biri erkek onlara hediye aldık
kız yiğeni yaşına göre çok iri 10 yaşındaysa 16 yaş kıyafeti giyiyor ara ara bulamadık kıyafet valla tabalarım ağrıdı ayakkabı vurdu ayağıma sağ ayak baş parmağım tırnağımın içi kan toplamış düşünün yanii o derece oldu sırf kıza hediye kıyafet alalım diye gittiğimizde verdik kaynanam kızın annesi gelince kıayfeti gösterdi dayısı almış dedi ee be akıllı kadın bir dayısımı almış yengesi ne oluyor beni söylemedi bozuldum mesela ayağım ne hale geldi o kıyafeti bulucam diye hanfendi dayısı almış diyor yaaa

ya bendemi saflık ben hiç böle şeylere dikkat etmiyorum :KK53:

iiy canım sen nasılsın :KK24:

ya sorma şerbet şerbet :KK39:
belli senin kayınvaliede neden arıyo neden içi genç :KK49:

ya bendemi saflık ben hiç böle şeylere dikkat etmiyorum :KK53:

Valla bende bazen hiç takmam bazende en ufak detaya bile takılırım ama bu küçük de olsa takıldım :)
Aslında kaynanam ne etliye ne sütlüye karışır şimdiye kadar hiçbişeye karışmamıştır evlenirkende öyle hiç buda böyle olsun demedi
o yönü iyi ama en azından dayısıyla yengesi aldı deseydi iyiydi :))

Valla bende bazen hiç takmam bazende en ufak detaya bile takılırım ama bu küçük de olsa takıldım :)
Aslında kaynanam ne etliye ne sütlüye karışır şimdiye kadar hiçbişeye karışmamıştır evlenirkende öyle hiç buda böyle olsun demedi
o yönü iyi ama en azından dayısıyla yengesi aldı deseydi iyiydi :))

:KK1:
benim annem bana kaynananalık yapıyo ben antremanlıyım zaten :KK52:
yemek takımı aldım tencere aldım ya hepsini beğendim inceledim en son almaya giderken annemle gittik yok bu daha güzelmiş yok bundan alsaymışım :KK25:
bende taviz vermedim dedim ben beğendim ben kullanıcam alıyom bunları :KK76::KK76:

:KK1:
benim annem bana kaynananalık yapıyo ben antremanlıyım zaten :KK52:
yemek takımı aldım tencere aldım ya hepsini beğendim inceledim en son almaya giderken annemle gittik yok bu daha güzelmiş yok bundan alsaymışım :KK25:
bende taviz vermedim dedim ben beğendim ben kullanıcam alıyom bunları :KK76::KK76:

Bizde perde almaya gittiğimizde yaşamıştık annemle aynı şeyi annem başka beğendi ben başka
ama tabii zafer benim ve perdemi hala çok beğeniyorum :)

Bizde perde almaya gittiğimizde yaşamıştık annemle aynı şeyi annem başka beğendi ben başka
ama tabii zafer benim ve perdemi hala çok beğeniyorum :)

o yüzden antremanlıyız işte :KK9:
benim evim benim kararım yav ben kullancan heyret bişi :KK52:

benimde annem benden meraklı :KK53:

evet canım 1.5 saatlik yol :KK1:

iyi yakınmış :)
bu arada buzdolabını temizledim
şimdide evi süpürürüm
yol yorgunluğumu atamadım daha asıl temizliğe yarın başlayacağım :)
işim bitince yayıla yayıla tv izlicem ayy sınavdan önce hiç tv izleyemiyordum
bakayım yemek programlarına neler neler yapıyorlar :)

iyi yakınmış :)
bu arada buzdolabını temizledim
şimdide evi süpürürüm
yol yorgunluğumu atamadım daha asıl temizliğe yarın başlayacağım :)
işim bitince yayıla yayıla tv izlicem ayy sınavdan önce hiç tv izleyemiyordum
bakayım yemek programlarına neler neler yapıyorlar :)

temizlik yapmakla bitmiyo ki :KK47:
bende banyoyu cif liyim bari :KK53:
zaman geçsin akşam kuzenim gelicek onla laflıcz biraz :KK24:
haydin gelirim 2 saate :KK3:

Bakmadım cevaplara artık surprız olacak zaten ne yaptığımıda hatırlamıyorum :KK51:

Benimde süpriz olucak bir kısmına baktım hepsine bakmadım
çoğunu hatırlamıyorum zaten
inşallah iyi puan alırız artık olmazsada 2014 e devam ne yapalım
beraber hazırlanırız yine :)

Benimde süpriz olucak bir kısmına baktım hepsine bakmadım
çoğunu hatırlamıyorum zaten
inşallah iyi puan alırız artık olmazsada 2014 e devam ne yapalım
beraber hazırlanırız yine :)

Öyle hayırlısı olsun herseyın nasıpse varsa olur zaten :KK31:beraber hazırlanırız yıne benımde esım Doğu'da olacak o yıllarda sız kurtulacaksınız bıze sıra gelıyor:18:

Öyle hayırlısı olsun herseyın nasıpse varsa olur zaten :KK31:beraber hazırlanırız yıne benımde esım Doğu'da olacak o yıllarda sız kurtulacaksınız bıze sıra gelıyor:18:

Bizim son 8 ayımız tercihlerimize Bursa'yı yazmayı düşünüyorduk
Gittik gezdik orayı bir görelim dedik çok güzel bir şehir yaaa
Bakalım ist. olmazsa Bursa ilk tercihimiz olucak
ayyy doğu zor yaa inşallah iyi bir yere çıkar da çok stresli geçmez
artık sanada gün sayarız burda doğuyu bitirmeniz için :)

Bizim son 8 ayımız tercihlerimize Bursa'yı yazmayı düşünüyorduk
Gittik gezdik orayı bir görelim dedik çok güzel bir şehir yaaa
Bakalım ist. olmazsa Bursa ilk tercihimiz olucak
ayyy doğu zor yaa inşallah iyi bir yere çıkar da çok stresli geçmez
artık sanada gün sayarız burda doğuyu bitirmeniz için :)

2013 de başlayacak 2015 te donecek hayırlısıyla 2yıl sıkıntılı olacak Allah yardımcımız olsun hepımızın :KK16:KPSS de yüksek puan alırsak yazarız Bursa'yı esım Bursa Ankara ızmır yazarsın dıyor ama puan ıyı olursa yazarız ancak :KK1:

X