Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Çalısıcaz başka care yok ama nasıl olcak bılmıyorum kıtabın yarısı vızede tamamı fınaldeymıs vıze notu %30 fınal notu % 70 olacakmış ben vızede baya unıte calsııcam fınalde zorlanacam yoksa 72 unıte var :KK52:

ben aöf murat yayınları sayesinde bitirdim desem doğrudur.kesinlikle aöf kitaplarınla savaşmayı bırak derim :)

Günaydın hatun kişiler
bugün ders çalışmaya adım atıyorum :KK53::KK53:
kpss den sonra iyi gelecek bu :KK53:

ben aöf murat yayınları sayesinde bitirdim desem doğrudur.kesinlikle aöf kitaplarınla savaşmayı bırak derim :)

Canım yardımcı kıtaplarımı toplantımız ve konular dersler degısmıs mecburen kıtaptan calsııcam :KK52:

Canım yardımcı kıtaplarımı toplantımız ve konular dersler degısmıs mecburen kıtaptan calsııcam :KK52:

Bende dün aöf iktisat 4 için yardımcı kitap baktım ama yok bulamadım
onlar iyi oluyordu demek artık verilen kitaplardan çalışıcaz :KK43:

Tünaydın herkese :)

Bende dün aöf iktisat 4 için yardımcı kitap baktım ama yok bulamadım
onlar iyi oluyordu demek artık verilen kitaplardan çalışıcaz :KK43:

Tünaydın herkese :)

Tunaydın sekerım :KK19:sende ıktısatmı okuyorsun bana esım kamu yonetımı sectırdı kalırsam tek sorumsu o :KK53:

Tunaydın sekerım :KK19:sende ıktısatmı okuyorsun bana esım kamu yonetımı sectırdı kalırsam tek sorumsu o :KK53:

3. sınıftanmı başladın cnm ?
Ben aslında kamu yön. okumayı çok istiyordum
Ama benim bölümden aöfde kamuya geçiş yoktu
O yüzden iktisat tercih ettim

3. sınıftanmı başladın cnm ?
Ben aslında kamu yön. okumayı çok istiyordum
Ama benim bölümden aöfde kamuya geçiş yoktu
O yüzden iktisat tercih ettim

Evet 3.sınıftan başladım canım benım varmış gecıs kamu sectırdı esımde malıye ısletme kamu yonetımı uluslar arası ılıskıler konaklama ve turızm ısletmecılıgı ıktısat bunlar vardı benımde secebılecegım

Evet 3.sınıftan başladım canım benım varmış gecıs kamu sectırdı esımde malıye ısletme kamu yonetımı uluslar arası ılıskıler konaklama ve turızm ısletmecılıgı ıktısat bunlar vardı benımde secebılecegım

Ohhh sende iyi bölümler varmış senin önlisans bölüm neydi ki
Bende olsa bu bölümler bir uluslararası ilişkiler okurdum valla :)

Insaat teknıkerlıgı mezunuyum canım

Ayy niye bana uluslararası ilişkiler yokmuş kiii
Bak duydum şimdi üzüldümmm :KK43:
Rüyamdada sınav sonuçları açıklanıyordu
85 alıyormuşum hiç sanmam o kadar alıcağımı:)
Bi yerlerimn açık kaldı kesin uyurken :)

Artık yardımcı kıtap yokmuş bu kıtapların sayfa sayısını azaltmışlar konular ve dersler degısmıs kredılı sısteme gecıldıgı ıcın ve dersler degısıtıgı ıcın çıkmış sorulardanda yararlanamıycaz:KK53:bırkac ders aynı kalmış dıgerlerı degısmıs pıyasada sadece soru bankası var :KK52:

Ayy niye bana uluslararası ilişkiler yokmuş kiii
Bak duydum şimdi üzüldümmm :KK43:
Rüyamdada sınav sonuçları açıklanıyordu
85 alıyormuşum hiç sanmam o kadar alıcağımı:)
Bi yerlerimn açık kaldı kesin uyurken :)

Kredılı sısteme gecıldı ya artık o yüzden artı kız senın bolımdende vardır gecıs benım yazdıklarıma çünkü ben mezun olduğumda ıktısat ve ısletme secıyordum sadece o yüzden ıstemedım bu yıl bır baktım artmıs:KK76:

Artık yardımcı kıtap yokmuş bu kıtapların sayfa sayısını azaltmışlar konular ve dersler degısmıs kredılı sısteme gecıldıgı ıcın ve dersler degısıtıgı ıcın çıkmış sorulardanda yararlanamıycaz:KK53:bırkac ders aynı kalmış dıgerlerı degısmıs pıyasada sadece soru bankası var :KK52:

sizdekide şans hee :KK53: olsun ena zından ek kitaba para vermemis olursunuz.aöf almış tedbirini birz geç akllanmış ama olsun:KK23: hayırlı olsun kuzum

sizdekide şans hee :KK53: olsun ena zından ek kitaba para vermemis olursunuz.aöf almış tedbirini birz geç akllanmış ama olsun:KK23: hayırlı olsun kuzum

Sag ol canım hayırlısı bakalım kredılı sıstemde sınıfta kalma yokmuş kredı tutunmada mezun oluyorsun eskıden 2 dersten fazla kalırsan sınıf tekrarı varmış sımdı degısmıs kredın yettıgınde mezunsun 5 ders geçsen kredı tutuyorsa tamam

Sag ol canım hayırlısı bakalım kredılı sıstemde sınıfta kalma yokmuş kredı tutunmada mezun oluyorsun eskıden 2 dersten fazla kalırsan sınıf tekrarı varmış sımdı degısmıs kredın yettıgınde mezunsun 5 ders geçsen kredı tutuyorsa tamam

BENce gyt iyi olmuş bu sistem.harçlar kalktı demişledi ama yine yok kitap yok bilmem ne para istiyorlarms doğrumu ?

Kredılı sısteme gecıldı ya artık o yüzden artı kız senın bolımdende vardır gecıs benım yazdıklarıma çünkü ben mezun olduğumda ıktısat ve ısletme secıyordum sadece o yüzden ıstemedım bu yıl bır baktım artmıs:KK76:

Şimdi baktım evet geçiliyormuş ama kayıt tarihi geçmiş
Neyse bu sene kayıt yaptırmasammı nee
Zaten kpss bu sene olmazsa 2014'e önlisanstan girersem okulu o zamana kadar nasıl uzatıcaktım :)
Ben bunu kesin garanti olsun diye büroya gidip sorayım kesin benm bölümden geçiliyormu diye

BENce gyt iyi olmuş bu sistem.harçlar kalktı demişledi ama yine yok kitap yok bilmem ne para istiyorlarms doğrumu ?

250 lıraymıs eskıden sımdı 205 yatırdım ben kayıt yaptırıp kıtap verdıler başka para vermıyoruz

Şimdi baktım evet geçiliyormuş ama kayıt tarihi geçmiş
Neyse bu sene kayıt yaptırmasammı nee
Zaten kpss bu sene olmazsa 2014'e önlisanstan girersem okulu o zamana kadar nasıl uzatıcaktım :)
Ben bunu kesin garanti olsun diye büroya gidip sorayım kesin benm bölümden geçiliyormu diye

Gıt sor daha sağlıklı bılgı alırsın onlardan bu yıl benım KPSS olmazsa ben bır yıl okuyup dondurucam bıtırmıycembende

Gıt sor daha sağlıklı bılgı alırsın onlardan bu yıl benım KPSS olmazsa ben bır yıl okuyup dondurucam bıtırmıycembende

Derslerine falanda baktım ulus. ilişkilerin heyecan verdi bana :)
Akşam eşime bir sorayımda gerçi ben ne dyeceğini tahmin ediyorum amaa
Diyecek senin derdin okul falan bitirmek değil oyun oynamak :)
Habire bir fkir değişikliği bir kararsızlık adam bıkıcak yakında
Hiçbişeye göndermeyecek :)

X