Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kızçeler napıyorsunuz bakalım

ben gezmelerden gezmelere gidiyorum

bugun arkadaşım ev almıştı
ona hayırlı olsuna gittim

yarın bir komşum yazlıkta iken ameliyat olmuş ona gideceğiz ...ancak haberimiz oldu...aradan 2 ay geçmiş ...

sonraki gün başka bir arkadaşa gideceğiz ..büyük oğlumun sınıf arkadaşının annesi ..yeni evine geçti ..
bir sonra ki gün de apartmana yeni taşınan komşu oldu ..1 ay oldu taşındı ama gidemedik ..ona gitmeyi planlıyoruz ..

ben oruç tuttugum için hep apartmancak bu ziyaretleri ertelemiştik
ama adet oldum ..ve oruç tutamıyorum ..fırsat bu fırsat her gün ziyaret bize

bayram da yaklaşıyor ,,

ne yapacaksınız bayramda ..biryerlere gidecek misiniz ?

Günaydın hanımlarr ben geldım kota dolmuştu ay 3gundur hasret kaldım nete:KK53:bugün ders calsııcam kamu yonetımıne kayıt oldum 9 dersım var :KK37:bayramda annecıgıme gıdıcez :KK76:4 gun ablamlarda gelecek ozledım yıgenımı:KK30:bayramdan sonra kayınvalıdemler gelecekmıs :KK52:

Son düzenleme:
Günaydın hanımlarr ben geldım kota dolmuştu ay 3gundur hasret kaldım nete:KK53:bugün ders calsııcam kamu yonetımıne kayıt oldum 9 dersım var :KK37:bayramda annecıgıme gıdıcez :KK76:4 gun ablamlarda gelecek ozledım yıgenımı:KK30:bayramdan sonra kayınvalıdemler gelecekmıs :KK52:

günaydınnnn canım kayıt oldunmu sende hadı hayırlı olsun
ben daha gidemedim ayy bugun gidebilirim inşallah bakalım..
bu kitaplar ayrı ayrımı oluyomuş ki ya
bahar dönemi ayrı güz dönemi ayrı ölemi ki canım ?

günaydınnnn canım kayıt oldunmu sende hadı hayırlı olsun
ben daha gidemedim ayy bugun gidebilirim inşallah bakalım..
bu kitaplar ayrı ayrımı oluyomuş ki ya
bahar dönemi ayrı güz dönemi ayrı ölemi ki canım ?

Pazartesı gunu kayıt oldum :)Valla 6kıtap varmış normalde ama ben fark dersıde alıyormuşum 9 kıtap oldu bende aöf topıgını sordum tüm kıtaplarımı bır donemlıkmı dıye sanırım öyle bakalım cevap gelemedi her kıtap 8 unıte 4u vıze 4u fınal sanırım eğer oyleyse benım toplam vızeye Aıt 36 unıtem olacak :KK51:esım kasındın sımdı çalış hepsıne dıyor :KK51: hergün bır unıte çalışsak bır ayda bıter ama bıze fınal arası bır ay fınalede 36 unıtekalıyor vızeyecalısırken bırkac unıte fazla bakmak lazım :KK53:

Son düzenleme:
Pazartesı gunu kayıt oldum :)Valla 6kıtap varmış normalde ama ben fark dersıde alıyormuşum 9 kıtap oldu bende aöf topıgını sordum tüm kıtaplarımı bır donemlıkmı dıye sanırım öyle bakalım cevap gelemedi her kıtap 8 unıte 4u vıze 4u fınal sanırım eğer oyleyse benım toplam vızeye Aıt 36 unıtem olacak :KK51:esım kasındın sımdı çalış hepsıne dıyor :KK51: hergün bır unıte çalışsak bır ayda bıter ama bıze fınal arası bır ay fınalede 36 unıtekalıyor vızeyecalısırken bırkac unıte fazla bakmak lazım :KK53:

:KK30::KK30::KK30: amann tanrımm çok fazlaa değilmi ya :KK53:
o topicte bende okumuştum çok detaya girmişler kitaplarda ayrıntı çokmuş yazmıştı kızlar.
merak ediyorum bende gideydimm bugünn bari alıp bakardım ya :KK31:

X