Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ilk yıl dönümümüz çok özenıyorum KPSS den düşünmeye vakıt bulamadım ancak gırıstım degısık bırseyler bulmam lazım saol guıetcım yardımın ıcın

güzel olur canım benim bişey yapmasan bile aşkla bakman önemli

güzel olur canım benim bişey yapmasan bile aşkla bakman önemli

Elımden geldıgınce yapacam bakalım bırseyler ay çok heyecanlandım ya ne çabuk geçtı bır yıl darısı en kısa zamanda basına guıetcım Allah sanada hayırlısıyla sevdıcegını kavuşmayı nasıp etsın

ah ah zaman çabuk geçiyo canım benim
amin canım amin amin inşallah

Bende bir aralar birine yapmıştım sevgili kitabından amaaaa nasip olmadı vermek.
Şuan başkasıyla evlendi.
Bende beyaz atlı prensimi bekliyorum :98:

Bende bir aralar birine yapmıştım sevgili kitabından amaaaa nasip olmadı vermek.
Şuan başkasıyla evlendi.
Bende beyaz atlı prensimi bekliyorum :98:

özcan deniz nasip değilmiş diyorum başkada bişy demiyorum tatlım :13:

illa hayırlı biri çıkıcak

Guıet Çanakkale'ye kek sepetı var sadece cıkıolata seker yok bozulur dıye belkı bır sepet alırım kek

Guıet Çanakkale'ye kek sepetı var sadece cıkıolata seker yok bozulur dıye belkı bır sepet alırım kek

kuzum kendinde yaparsın aslında
meyveleri kes.hani dr ouetker varya onun çikolatası varya marketlerde sıcak suya koyunca eriyen.meyveleri ona batır hemen sertleşir çikoltata ben öle yapıcam tasarruf devrindeyiz

Cnm benim rutin temizlik ama çok ağrıdı yaa sen neden hayırdır 3 gün üstsüte?

canım 1 ay olucak nerdeyse 2 tane 20 lik çektirdim.bende temizlik yaptırıyorum ufak dolgular varmış onları yapıyo bide 2 tane dolgumu değiştiricem sonra biticek inşallah

Şekerler ben kaçar okyonus sende para verme yiyecek şeylere onun yerine hediye alırsın hadi öptüm sizleri güzellikler

canım hayırlı olsun
minik mumlardan alıp evin her yerine diz sıra sıra yak
gül yaprakları olmasa da olur
benim de 12 ekim evlilik yıldönümüm
ben de hazırlık yapayım bari
25 eylül eşimin doğumgünüydü
inanımısınız unuttum
kpssyi düşünmekten aklıma bile gelmedi
o akşam başka bir arkadaşına gittik
o arkadaşının doğum günü vardı

2 pasta alındı
ben öylesine giyinmiştim
hatta neden 2 pasta var ki diye düşünüyordum ama birşey dememiştim
eşim dedi ki :daha güzel birşeyler giy
dedim neden iyi işte

dedi ki:benim de doğumgünüm ya bugün

ben şokkşokkşokk
aman allahım unutmuşum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…