Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

biz kızlar daha çok karartıyoruz gözümüzü beyler emin adımlarla gidiyo tatlım bize kalsa çocuğumuz bile olmuştu :KK52:

vallaa öle canım bizler olsun bitsin diyoruz :)
ama tabi erkeklere sormuyolar düğün ne zaman ee daha evlenmiyonuzmu :KK9:
illlaahh dedim ben bu sorulardan :)

OFFF OFFF moralim bozuk kızlarrr.sevdiceğim askerr üstüne olası savaş senaryoları var:KK14: sadece benimki değil onca eli daha silah tutarken titreyen asker kardeşlerim anaları bacıları eşleri sevgilileri:KK14:

OFFF OFFF moralim bozuk kızlarrr.sevdiceğim askerr üstüne olası savaş senaryoları var:KK14: sadece benimki değil onca eli daha silah tutarken titreyen asker kardeşlerim anaları bacıları eşleri sevgilileri:KK14:

canım bende ilk yazılanları görünce dedim noluyo.ama detayını görünce savaşlık durum yok üzülme.vefat eden kişiler oldu allah rahmet eylesin.dün yaşanan durum şu geçende uçak nasıl vurulduysa bu da o.haydi biz savaş açıyoz diye bişey yok yani :KK31:

canım bende ilk yazılanları görünce dedim noluyo.ama detayını görünce savaşlık durum yok üzülme.vefat eden kişiler oldu allah rahmet eylesin.dün yaşanan durum şu geçende uçak nasıl vurulduysa bu da o.haydi biz savaş açıyoz diye bişey yok yani :KK31:

haa deyince savaş olmaaz tabide o haberleri okuyunca korktum biran ama şimdi takip ediyorum dediğin gibi hadi yarın savaş oluyrluk durm yok.yinede yüreğim pır pır :KK59:

X