Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

cnm en güzeli benim ırsi müthiş derecede beyazım var şakaklarımda o nedenle boyatıyorum müthiş kimyasal bir şey bi de direkt kafaya yani ... bi sabun varmış izmir dolaylarında beyaz saçları eski rengine döndüren onu bulmaya çalışıyorum bende bakalım bulursam asla boyatmam ...

cnm benim msj ın gelmemiş niye ki acaba ? ya ben sana boşuna güzel anne demiyormuşum hissetmiş miyim ne olmuş bana anlamadım valla maşallah ... ablasısın evlatlarının ...

:KK52:

cnm anladım. bizimde genellikle topikcek netlerimiz pek 80 leri görmeyecek gibi görünüyor sen böyle söyledikçe bizimde içimizde ki umut kıvılcımı sönüyor :KK5: bahsettiğin netlerle karşılaşırsan sınavında alışılmamışlığını hesap ederek atanmaman içten bile değil ... içini ferah tut .

canım ben hiç duymadım öyle bir sabun buralarda
izmir de de akrabalar va r
oralarada gidiyorum sık sık ama duymamıştım
araştırırım
eğer bulursam sana alırım

e haydi ben de kaçıyorum

küçük uyumadı

gidip bakayım

kendinize iyi bakın
hoşça kalın.

coookkkk yazmıssınız sınır geldı okurken neden bensız kaynattınız dıyeeee :126: sonuna dogruda bu yuzden savsakladım :)))) :KK52:

yemek ıcmk gezmek sınav ıskur falan fılan ayyyyy hepsı kactı herkeste kactı neyse:KK5:

dün yazamadım musait değildim.aslında yazdıkların hepimizin hayatından biraz biraz, benzeri geçen hikayeler.oyüzden okurken duygulandım çok duygulandım.hiç üzülme bunlarda bizlerin sınavı hamd olsun demek şükretmek lazım.yürekten dua ettim yürekten derman bul.RABBİM yar ve yardımcın olsun .aminnn
saolasın essen.. bnde daha fazla bişeyler anlatmak istemiyrm. dün vicdanım rahatsız oldu. babamın dedikodusunu yapıyorum die.. rabbim büyük ona sıgındım bekliyorum napim..

Merhaba kızlar bugün KAdıköy- işkura gittim
Kurs görüşmesi için
Aman Allahım tam bir faciaydı
150 kişi başvurmuş 14 kişi alacaklarmış
Deneyim istiyorlarmış :KK53:
Başvuruda öyle bir şey yazmıyordu

Torpilin babası vardı diyebilirim
Mülakatı aynı ortamda yaptılar
Bir masada iki kişi vardı herkes tek tek yanlarına gitti anlattı
Kimine adını sorup geçtiler kimine biz seni alalım dediler kimine kendi telefon numaralarını verdiler
Şaka gibi ya rezillik diz boyu
Kimse hakkıyla bir yere gelemicek en basitin kıytırık kursta bile
Gidiş geliş 3 saat sürüyor belkide daha fazla
Ayıp ya belki oraya deneyim yazsan gelmicektik
Mezun olduğum okulu sordu teşekkür ederim dedi geçti
Allahım hak yiyenleri kazandıkları parayı yemeyi nasip etmesin
:KK43: ne olck bu turkiyeyin hali:S

sevgi meleği ya acayip dikkatimi çekti yani yazmadan edemeyeceğim ; 80-90 arası bir netle atanmanın sürekli imkansız olduğundan, ütopik bir fikir olduğundan dem vurmuşsun :KK53: atanmak için 100 - 120 netlere ihtiyacın yok ki sen bunu bence çok iyi biliyorsun. bu sınavda önlisans için 78 netin üzeri bence son atamaya da kalsa atanır havada karada ... sınav formatı değişti malum çok farklı sorularla karşılaştık bu netleri düşürecek puanları beklenenden üste çekecektir bunu da göz önünde bulundurduğumuzla 84 netlerle atanmanın ütopik olmasından bahsetmek ütopik bence ...
aynen katılıyorum sabun..
2010 82 nete 87 gelmiş.. bence boşuna sıkıntı yapıyor.. senn yernde senn gibi net yapmak isteyen kaç kişi var burda..
ama 84 puanla bizim son atamalarda gidiyor ancak sabun

coookkkk yazmıssınız sınır geldı okurken neden bensız kaynattınız dıyeeee :126: sonuna dogruda bu yuzden savsakladım :)))) :KK52:

yemek ıcmk gezmek sınav ıskur falan fılan ayyyyy hepsı kactı herkeste kactı neyse:KK5:

Ah yetısemedın nerdeydın bak cok kalabalıktı burası:KK53:Nıhayet temızlık bıttı ben rahatım artık bugün :KK53:yemek yapıcam kendıme kocam gece geç gelecek sen ne yemek yaptın bugün bacım :KK19:

Ah yetısemedın nerdeydın bak cok kalabalıktı burası:KK53:Nıhayet temızlık bıttı ben rahatım artık bugün :KK53:yemek yapıcam kendıme kocam gece geç gelecek sen ne yemek yaptın bugün bacım :KK19:

bende yarın temızlık yapcam ınsallah bakalım bana bellı olmaz ya butun gun hıcbısıy yapmadım desem yerıdır bu netbook artık fazla olmaya basladı basından kalkmıyorum bı haltta yapmıyorum ddunden yemek var yeter ben yemıcem zaten adamada cok gelır ooo

ohh temızlıkte bıttı super benımkısıde bı bıtse :KK43:(

sımdı spor yapcam adam gelene kadar yemek yapmıyom barı spor yapayım.

bende yarın temızlık yapcam ınsallah bakalım bana bellı olmaz ya butun gun hıcbısıy yapmadım desem yerıdır bu netbook artık fazla olmaya basladı basından kalkmıyorum bı haltta yapmıyorum ddunden yemek var yeter ben yemıcem zaten adamada cok gelır ooo

ohh temızlıkte bıttı super benımkısıde bı bıtse :KK43:(

sımdı spor yapcam adam gelene kadar yemek yapmıyom barı spor yapayım.

Kolay gelsın canım ben Menemen yapıcm kendıme esım aradı Menemen yapıcam dedım oh ye bakalım bız burada kuru pastaya talım sen beslenme dıyor ay delımı ne anlamadım Menemen mı beslenmek oluyor cıns benım bu adam gelsın bak ben gösterecek ona beslenmeyı:KK53:gece egıtımı var gelemeyecek geç gelecek sankı ben koydum gece egıtımını bu adam delırtecek benı:KK22:

lafı klavyemden aldın okyonus :KK52:
toplanın bakalım hatunlar :KK53:

Ya guıetttt bana yardım etttttttttttt:KK52:

Pazartesı gunü evlılık yıl dönümümüz :KK16:ben hedıyelı alsam narsam bılemedım ya benımkıde şarkıcı sılayı pek sevıyor eve sılayı alamayacağıma göre sılanın DVD sını alayım dıyorum başka napsam acaba :26:

Son düzenleme:
Ya guıetttt bana yardım etttttttttttt:KK52:

Pazartesı gunü evlılık yıl dönümümüz :KK16:ben hedıyelı alsam narsam bılemedım ya benımkıde şarkıcı sılayı pek sevıyor eve sılayı alamayacağıma göre sılanın DVD sını alayım dıyorum başka napsam acaba :26:

maşallah maşallah tatlım :KK16:
sıla ya götürmeye ne dersin.siz geçen çiftsiniz :KK23:

hemen gelicem bi araştırma yaparız tatlım :KK19:

maşallah maşallah tatlım :KK16:
sıla ya götürmeye ne dersin.siz geçen çiftsiniz :KK23:

hemen gelicem bi araştırma yaparız tatlım :KK19:

Yok sılayada götüremem konserı falan yok buralarda hem kocamı kapar falan mazallah:KK60: DVD alacam sevınır ama başka napsam kız ılk yıl dönümümüz :KK69::123:tamam beklıyorum senı

Yok sılayada götüremem konserı falan yok buralarda hem kocamı kapar falan mazallah:KK60: DVD alacam sevınır ama başka napsam kız ılk yıl dönümümüz :KK69::123:tamam beklıyorum senı

Image085.jpg

canım burası cihangirde istersen edirne diye yola çıkart istanbulda kalalım de istersen evde böle bi ortam hazırla :KK16:
filmden önce sizi anlatan bi slayt :KK16:

istersen yakalaco da falan 2 günlük romantik tatiller oluyo.benim aklımda ben onlardan yapıcam evlenince inşallah :KK16::KK16:

Image085.jpg

canım burası cihangirde istersen edirne diye yola çıkart istanbulda kalalım de istersen evde böle bi ortam hazırla :KK16:
filmden önce sizi anlatan bi slayt :KK16:

istersen yakalaco da falan 2 günlük romantik tatiller oluyo.benim aklımda ben onlardan yapıcam evlenince inşallah :KK16::KK16:

Kız kanmaz benımkıde Çakar hemen durumu bende evde hazırlayım nasılsa o evde olmayacak mesaıde olacak :KK53:ama nasıl bukadar Gül yaprağı bulacam :26:çok güzel olmuş sıladanda bır parça calarım tosun paşama :KK9:

Kız kanmaz benımkıde Çakar hemen durumu bende evde hazırlayım nasılsa o evde olmayacak mesaıde olacak :KK53:ama nasıl bukadar Gül yaprağı bulacam :26:çok güzel olmuş sıladanda bır parça calarım tosun paşama :KK9:

sizin resimlerinzle olan bi slayt altta sılanın müziği dans kaldırısın beyini :KK16:
hatta meyve sepeti hazırla yada sipariş ver kendinize
alırsın canım nolucak 10 tane alsan yeter.hem belirli gün ve haftalardaki günler uzak ucuz olur :KK52:

Çikolata Topları Lüks Hediyeler Özel VIP Hediye BonnyFood Maximo

şurdaki gibi bişey yapabilrisin çanakkaleye yokmuş galba :KK5:

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-h...min-aralikta-dogum-gunu-var-almaliyim-16.html

canım bak bunları ben yaptım.
kalpleri şöle yapmıştım.2 kırmızı fon karton aldım büyüğünden kestim duvarlara yapıştırdım aralıklı aralıklı :KK16:
masa üstüne bunlardan koydum 250 taneydi galba hepsinin üstüne güzel sözler yazdım bayıldı bayıldı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Ilk yıl dönümümüz çok özenıyorum KPSS den düşünmeye vakıt bulamadım ancak gırıstım :KK31: degısık bırseyler bulmam lazım :KK16:saol guıetcım yardımın ıcın:KK19:

X