Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ay kızlar bir topiğe takılıkaldım yazamadım size:KK53::KK53: quiet bizde satış yok şekerim araç bakımı felan var tamiri.sanayideyim ben:KK52: karşımda girisi dediğin yerde bir sürü banka var beklerim.soru demişken benim açtığım topicteki su bankalarla ilgili soruya bi cevap ver be anacımm:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52:

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...-butun-sorular-baslik-altinda-toplaniyor.html

öptüm szi uykularım geldii.yarın kısmetse cevaplarım canlarım.iyi geceler

yettim gari :KK55: iyi geceler canım :13:

:KK23::KK23::KK23::KK23:

çok üzgünüm .. çok mutsuzum... rabbim büyük biliyorum..
babam benim sorunlu bi insan biraz.. yıllarca bizi kullanıp durdu.. marketimiz var bizim orda çalıştırdı beni.. amcamında marketi var.. dayımında marketi var.. hepsi personel çalıştırken.. babam bizi kızlarını çalıştırdı.. ben artık yeter dedikten sonra özel sektöre başladım.. web masterim.. güzel bi işim var..
şimdi kardeşimde sıra.. kardeşimide okutmadı.. beni okutmadıgı gibi..
dün evde büyük tartışmalar oldu.. sabaha kadar uyumadık..
kardeşim " ben okuyacam, bana karışmamalısın" dedikçe babamda markete geliceksin dedi. sesleri kulagımda çınlıyor hala.. sonra kardeşime uyguladıgı şiddet.. kardeşim 22 yaşında.. bense 24.. bu hakmı.. biz bunu haketmedkki.. insanlar bizi parmakla gösterirken babam bize hep salak gözüyle baktı..
ve sonuç.. ben isten çıkıcakmışım.. evde oturcakmışım..
beni evde oturturmazki.. bi hafta evde karışmaz bana.. dışarı çıkmama izin vermez.. sonrada markete götürür..

okdar istedimki kpss olsun.. öyle istedimki.. işten kpss için çıkıcaktım.. sırf babam beni boşta görür markete götürür die cesaret edemedim.. bigün ders çalışıyorum.. saat 2.. planımıa göre 2bçkta uyucam ve sabah 7de uyunıcm.. babam geldi.. kapat ısıgı zaten kafanız basmıyor bidaha görmicem bu saatte ışıkları açık.. bilgisayarda açık deildi.. televizyonda.. bi gece vakti elimde kitap vardı sabah işe gidiceğim halde..

napıcam ben.. daha öncede 2 kez işten çıkarmıştı.. patronum yine almıştı.. şimdi maaşıma zam geldi.. bidaha işten çıkarsam patronum beni almazki işte.. kpss olmadı elimde patladı:KK43:
ALLAH rızası için dua edin.. öyle iyi puan alayımki kardeşlerimede kendimede sahip çıkayım..

babam benim sorunlu bi insan biraz.. yıllarca bizi kullanıp durdu.. marketimiz var bizim orda çalıştırdı beni.. amcamında marketi var.. dayımında marketi var.. hepsi personel çalıştırken.. babam bizi kızlarını çalıştırdı.. ben artık yeter dedikten sonra özel sektöre başladım.. web masterim.. güzel bi işim var..
kardeşim " ben okuyacam, bana karışmamalısın" dedikçe babamda markete geliceksin dedi. sesleri kulagımda çınlıyor hala.. sonra kardeşime uyguladıgı şiddet.. kardeşim 22 yaşında.. bense 24.. bu hakmı.. biz bunu haketmedkki.. insanlar bizi parmakla gösterirken babam bize hep salak gözüyle baktı..
beni evde oturturmazki.. bi hafta evde karışmaz bana.. dışarı çıkmama izin vermez.. sonrada markete götürür..

okdar istedimki kpss olsun.. öyle istedimki.. işten kpss için çıkıcaktım.. sırf babam beni boşta görür markete götürür die cesaret edemedim.. bigün ders çalışıyorum.. saat 2.. planımıa göre 2bçkta uyucam ve sabah 7de uyunıcm.. babam geldi.. kapat ısıgı zaten kafanız basmıyor bidaha görmicem bu saatte ışıkları açık.. bilgisayarda açık deildi.. televizyonda.. bi gece vakti elimde kitap vardı sabah işe gidiceğim halde..

napıcam ben.. daha öncede 2 kez işten çıkarmıştı.. patronum yine almıştı.. şimdi maaşıma zam geldi.. bidaha işten çıkarsam patronum beni almazki işte.. kpss olmadı elimde patladı:KK43:
ALLAH rızası için dua edin.. öyle iyi puan alayımki kardeşlerimede kendimede sahip çıkayım..

ah be canım ya
hala nasıl böyle insanlar var anlayamıyorum

babanı biyerlere şikayet edemezmiyiz acaba

eline üç beş kuruş versen susar mı

kardeşine de yazık ama ya
millet çoçuğu okusun ister halbuki
nasıl bir zihniyete sahip

evlen kurtul diyeceğim ama kocanı da iyi seçmelisin canım ,babana benzemesin

inşallah kpss den iyi bir puan alır da atanır kurtulursun
kardeşini de kurtarırsın

annen ne diyor bu durumlara canım

anneni de eziyordur kimbilir

Cnm yaa okuyunca okadar şaşırdım ki anlatamam:KK43: Benm babamda ders çalş die yalvarır ben yaa off tamam yaa söleme yaa die kızarm şimdi normal olan bu açık söylemem gerekirse.
Ama senin için söyleyeceğim umarım ii bir puan alıp atanırsın kpss den eğer alamazsan da işinden sakın çıkma! ne olursa olsun çıkma:KK20:
Mesela eve elinde birşeylerle gelebilirsin diyeceğim zaten marketiniz varmış. Ama yinede evin bi ihtiyacını alabilirsin örneğin bi sehpa hani anlatabildimmi? Ozaman belki hoşuna gidebilir ne dersin?

Çok şaşırdım bu ne böyle ya ılerıde baban görüp gıdıcez kardesın ne yapacakmış pekı markete ı devam yazık günah o cocuğun sucu ne çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun ıns. Çok güzel bır çıkar yol bulursunuz dualarım sızınle :KK16:

Günaydın hanımlar :KK55:aksam 9 da bır uyudum sabah 6 buçukta kalktım eskimi gönderdım tekrar yattım sımdı kalktım :KK53:duş alıcam kahvaltı edıp pazara gıdıcem yemek yapıcam bügünde bıtıcek :KK31:

ah be canım ya
hala nasıl böyle insanlar var anlayamıyorum

babanı biyerlere şikayet edemezmiyiz acaba

eline üç beş kuruş versen susar mı

kardeşine de yazık ama ya
millet çoçuğu okusun ister halbuki
nasıl bir zihniyete sahip

evlen kurtul diyeceğim ama kocanı da iyi seçmelisin canım ,babana benzemesin

inşallah kpss den iyi bir puan alır da atanır kurtulursun
kardeşini de kurtarırsın

annen ne diyor bu durumlara canım

anneni de eziyordur kimbilir
biz mutluyduk.. babam yurtdışındaydı.. 6 kardeşiz biz.. ozaman yurt dışında olmasına ragmen arayınca bizimle tek tek konuşurdu..
ama artık babam bizi sevmio bile bence.. çünkü bozuldu.. kadınlar hayatına girdi.. annem bi kaç sahit oldu buna.. beraber çektikleri ftograflar falan.. küçüğüm ozmanlar 10 11 yaşındayım.. babam bizi evden kovup kapının önüne koymuştu.. ama annem ondaki anahtarla bizi gizlide eve almıştı..
sonra bizi istemediğini annemden boşanmak istediğini söyledi..
annem 6 çocuk hepsi boy boy.. yapmaya cesaret edemedi herhalde.. hani cesaret etmese bile buna izin verilmezdi...
annemle babam amca cocukları.. babam annemi istemediğinde dayım boşanırlars öldürürm o adamı demişti.. anlatmim karışık karışık.. bizi memlekete gönderdi.. 2 3 yıl ayrı yaşadık.. 5 kuruş para göndermeden..
sonra gelin izmite pişman oldum dedi.. gitmeyelim dedim.. yapma anne dedim.. bize baba sana eş olmaz dedim.. ama annem çocuklar babalarının kanatları altında olsun diye geldik yine yanına.. 14 15 yaşındyz.. ablamda 17 18..
ozaman büfe dükkanımız var.. ablam çalışmıyor die ettiği hakretleri unutmam.. biz evde yatıyormuşuz.. o tek çalışıyormuş.. evet babam çok çalıştı.. saat 7de gitti.. akşam 12 lerde 1de eve geldi.. çok paramızda oldu.. arabamız oldu evimiz oldu.. ama benm cebimde hiç harçlıgım olmadı.. anlatmim çok kötü oldum gerçkten işteyim.. ağlamamalıyım..

Cnm yaa okuyunca okadar şaşırdım ki anlatamam:KK43: Benm babamda ders çalş die yalvarır ben yaa off tamam yaa söleme yaa die kızarm şimdi normal olan bu açık söylemem gerekirse.
Ama senin için söyleyeceğim umarım ii bir puan alıp atanırsın kpss den eğer alamazsan da işinden sakın çıkma! ne olursa olsun çıkma:KK20:
Mesela eve elinde birşeylerle gelebilirsin diyeceğim zaten marketiniz varmış. Ama yinede evin bi ihtiyacını alabilirsin örneğin bi sehpa hani anlatabildimmi? Ozaman belki hoşuna gidebilir ne dersin?
canım şükür et ozaman.. annem biz okuyalım die okdar çabaladıki.. kpss çalışırken 1 bardak bile yıkatmazdı.. yeterki çalışalım die.. yeterki iyi yerlere gelelim die.. ben hiç baba duası almadım.. belkide onun için hep yerimde sayıyorum..
babamı sehpa falan baklamaz.. çünkü benm babam akşam eve gelir yatak odasına girer.. yemegini orda yer.. tv sini orda izler.. bidaha çıkmaz.. sabahta kalkıp işine gider.. ben sepha deil evin mobilyalarını değiştirsem gözünde 5para etmez.. kardeşim 17 yaşında öss hazırlanıyor.. dersaneye yazdırdık.. istemedi gerek görmedi.. kardeşin yanınada bagırdı.. kardeşimde çok kötü etkilendi.. annem bileziğini satıcak.. yada ben işten çıkmazsam dersane parasını karışılıcam.. 2000 milyar.. bi şekilde hallderdik parayı artık..
maaşıma zam geldi..çnkü senem doldu.. işten çıkarsam bidaha beni almaz patronum.. önceden çok müsade etti çünkü.. 2 kez işten çıktım bidaha geldim..

Çok şaşırdım bu ne böyle ya ılerıde baban görüp gıdıcez kardesın ne yapacakmış pekı markete ı devam yazık günah o cocuğun sucu ne çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun ıns. Çok güzel bır çıkar yol bulursunuz dualarım sızınle :KK16:
6kardeşiz ablam evli.. ne dimki okyanus.. vardır bi hikmeti.. rabbim güzel kaderler yazsın hepimize

Allah yardımcın olsun canım ne diyim bilemedim :KK31: RAbbim annene kardeşlerine sabır versin . inşallah atanırsın canım.Keşke annen cesaret edipte ayrılabilseymiş .Kendi napıyorsa yaparmış baban.Valla benimde ailemle sorunlar var diyordum ama seninki çok betermiş allah yardımcın olsun .Gelecekte de Rabbim eşini benzetmesin gönlüne göre yuva kurmayı nasip etsin canım

kusura bakma aama annene de kızdım içimden

hem aldatıldığını biliyor hemde gidiyor

üstelik gitmeyelim dediğin halde yani

sizi hizmetçi yapmak istiyor galiba

kendisi markete çok değer veriyor .siz de aynı değeri veri n istiyor .sizde o sevgiyi göremeyince de sizi bastırmaya kalkıyor ..sinirleniyor

halbuki bu kızlar evlenecek ..bir işi olsun eli ekmek tutsun ..kocasına muhtaç kalmasın diye düşünen yok tabii

yyuuuhhh diyorum babana ...bencil insan ....kendine müslüman ....

ne diyeyim

sen işinden ayrılma canım ..inşallah kardeşinde üniversiteyi kazanır da kurtulur ondan ..

kusura bakma aama annene de kızdım içimden

hem aldatıldığını biliyor hemde gidiyor

üstelik gitmeyelim dediğin halde yani

sizi hizmetçi yapmak istiyor galiba

kendisi markete çok değer veriyor .siz de aynı değeri veri n istiyor .sizde o sevgiyi göremeyince de sizi bastırmaya kalkıyor ..sinirleniyor

halbuki bu kızlar evlenecek ..bir işi olsun eli ekmek tutsun ..kocasına muhtaç kalmasın diye düşünen yok tabii

yyuuuhhh diyorum babana ...bencil insan ....kendine müslüman ....

ne diyeyim

sen işinden ayrılma canım ..inşallah kardeşinde üniversiteyi kazanır da kurtulur ondan ..

annem mecburdu belkide..
6 çocugu var.. kız çocugu var.. doğuda bi yerde.. kadın başına yaşamak.. ceseret edemedi.. babasız büyümemizi istemedi..bunları bi tarafa bırak.. akraba evliliği.. annem babamdan ayrılsaydı kan çıkardı belkide.. dayım öyle demişti çünkü.. elinde silahı bende gördüm.. o öyle olcagını bilmiyoduki.. bizim için kendini feda etti.. ama biz kalıp ona teşekkür ederiz anne bile diyemedik.. çünkü çırpındıkça dahaa fazla battık.. ne diyelim.. rabbim büyük.. rahmeti ve merhamaetide bol.. vardır bı çıkış yolu

dua edin kızlar inş ALLAH rızası için..

Kızlarrrr yardımmmmmm :KK55:

Bornoz takımı alıcaz sızce ozdılek mı tac mı? Bambu alıcam markaya karar veremedım benım kayınvalıdem vardı bır set markası uyduruk bırsey memnun degılım esın dedı beben bır model degıstırelm bende araştırma yapıyorum ne tavsıye edersınız:KK53:

Kızlarrrr yardımmmmmm :KK55:

Bornoz takımı alıcaz sızce ozdılek mı tac mı? Bambu alıcam markaya karar veremedım benım kayınvalıdem vardı bır set markası uyduruk bırsey memnun degılım esın dedı beben bır model degıstırelm bende araştırma yapıyorum ne tavsıye edersınız:KK53:

Valla tatlım çeyiz sizmediğim için pek anlamam ama geçen bi yerde özdilğin adı çıkmş deniyordu:) Taç da güzeldir bambu olacaksan biraz da görünüşüne ve fiyatına bak bence:) Bu arada tatlım eşin ne iş yapıodu senn

Valla tatlım çeyiz sizmediğim için pek anlamam ama geçen bi yerde özdilğin adı çıkmş deniyordu:) Taç da güzeldir bambu olacaksan biraz da görünüşüne ve fiyatına bak bence:) Bu arada tatlım eşin ne iş yapıodu senn

Karar veremedım daha ya :26:esım subay canım

X