Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kız siz hala kpss etkisinden kurtulamadınız mı:KK53: bugün ilk maaşımı almış bulundum kızlar ve elimde kalan sıfıra sıfır :KK59: ayol hep böylemi olucak:KK50:

eneeeee nerde başladın tatlım ya hayırlı olsun söledinde ben mi unuttum ki :KK17:

eneeeee nerde başladın tatlım ya hayırlı olsun söledinde ben mi unuttum ki :KK17:

söylememişimdr canım konusu geçmedi çünkü.özel w.... gen servisinde quietcim muhasebeye bakıyorum işte:KK30: teşekkür ederim sağ ol canım

Son düzenleme:
sektör doğru ssembol W yapsam olur heralll:KK52::KK52::KK52:

sağ ol canım bneim.sakaryaya yolun düserde ALLAAH koursun arıza olursa beklerim:KK23:

araba fiyatları kaça erres :KK52::KK52::KK52:
hemen öle yaparlar ya sinir olurum işle ilgili hemen soru sorarlar :KK47:
bende bankaya geçemezsem adapazarı gişrindeki firmalarda çalışmayı düşünüyorum erres :KK30:

bende bankaya geçemezsem adapazarı gişrindeki firmalarda çalışmayı düşünüyorum erres :KK30:

tabi cnm bizde wv sden bol ne var ki:)
Quit eet ya
meslek ne: öğrtmenm..
AAA hoca bizim çock çalşmıo napalm:)

tabi cnm bizde wv sden bol ne var ki:)
Quit eet ya
meslek ne: öğrtmenm..
AAA hoca bizim çock çalşmıo napalm:)

:KK60: ben bankaya girdiğmde ya bu üyelik aidatlarını nasıl iptal ettircez diyen çok oldu :KK52:
dershanedeyken sınav sistemini sorarlardı :KK76:

:KK60: ben bankaya girdiğmde ya bu üyelik aidatlarını nasıl iptal ettircez diyen çok oldu :KK52:

arada düşünüyorum rehberlik stajımı dershanede yaptım resmen :KK49:
kaç öğrencinn bölümünü seçtim giidceği ünv tercihlerini yaptım :KK52:

Aynen yaa:) nefret ediyorum bide şey var sen gel bizm çocuu ders anlat ücretsiz ee okdr öğrtmn olmşsun göster bize:)

ay kızlar bir topiğe takılıkaldım yazamadım size:KK53::KK53: quiet bizde satış yok şekerim araç bakımı felan var tamiri.sanayideyim ben:KK52: karşımda girisi dediğin yerde bir sürü banka var beklerim.soru demişken benim açtığım topicteki su bankalarla ilgili soruya bi cevap ver be anacımm:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52:

http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...-butun-sorular-baslik-altinda-toplaniyor.html

öptüm szi uykularım geldii.yarın kısmetse cevaplarım canlarım.iyi geceler

Zaten ist. döünşünde karadeniz turu düşüyoruz bir bakayım hemen oraya kalıcak yer arıyorduk iyi oldu :)

beypazarınada uğrarsanız münsür konakta kahvaltı yapın allahım bazlama ve keş harika :KK56::KK56:
tadım kurudan kuru alın zaten o sokağa girdinizmi doyup çıkıyosunuz :KK52:

X