Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Günaydın kısceler:KK55:

günaydııııııııııııııııııııın :KK52::KK52::KK52:

asumancım üzülme hayatta sen değerlisin allah uzun ömürler versin ama baban vefat edince hayatta tek kaldığında napıcaksın.hiç bişey yapmamaış biri olarak.bütün hayatın boyunca babana kızıcaksın.şimdiden kız ayaklarının üstünde dur ki gelecek hayatın zehir olmasın sana :KK48:

günaydııııııııııııııııııııın :KK52::KK52::KK52:

asumancım üzülme hayatta sen değerlisin allah uzun ömürler versin ama baban vefat edince hayatta tek kaldığında napıcaksın.hiç bişey yapmamaış biri olarak.bütün hayatın boyunca babana kızıcaksın.şimdiden kız ayaklarının üstünde dur ki gelecek hayatın zehir olmasın sana :KK48:

Dün gelemedin çok mu gezdın :KK53:temızlık yapacam bende ıns. Bugün :KK6:

beypazarınada uğrarsanız münsür konakta kahvaltı yapın allahım bazlama ve keş harika :KK56::KK56:
tadım kurudan kuru alın zaten o sokağa girdinizmi doyup çıkıyosunuz :KK52:

canım bazlama zaten o kadar çok yedim kii kaynanam yaptııı :) bugün ankaradayız beypazarına uğrayacağız ordan eskişehir,bilecik,bursa(bursada bir gece konaklayacağız) sonra da kısmetse ist :)

canım bazlama zaten o kadar çok yedim kii kaynanam yaptııı :) bugün ankaradayız beypazarına uğrayacağız ordan eskişehir,bilecik,bursa(bursada bir gece konaklayacağız) sonra da kısmetse ist :)

ankarada bi kebapçı var canım git mutlaka ikramlıklarıyla doyuyosun kebaplarda bi harika :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

Adı ne canım tam olarak ne tarafta :)

çukurağa sofrası canım :KK56:
emek te yeri bizide bi arkadaşım götürdü ankaryı pek bilmem.sitesindeki adresi yazıyorum sana
Bosna Hersek Cad. No: 22/C
Emek - Çankaya / ANKARA

tel de:2230963

sadece 1 şubesi var tıklım tıklım oluyo :KK52:
beyti dahil bütün kebaplalrı harika.ikramlıklar ve tatlı irmk helvası ikram :KK56:

ukuraa Lezzetleri - ukuraa Sofras | Ankara Rezervasyon in

en altta ikramlıkların resimleri var ayrıca haydari acı ezme falanda geliyo :KK56:
ankarada başka yerde yemem bundan sonra zaten:KK9:

bide eğer yükseklik korkun yoksa gençlik parkındaki adrenaline bin harika bi duyru.ben indiğimde sesim kısılmıştı :KK9:

kız hakkatenb neresıymıs orası bende ankaradayım ama duymadım :) hos ben dısarda et pek yemem ama ...

canım etleri harika.arkadaşım bilir et konusunda titiz olduğumu kızılaydan oraya gittik yemeğe :KK56:
fiyatlarda normal fiyat istanbulda orda yediğim kebap için 30 tl rahat istiyolar :KK30:

akşam 10 da geldim valla :KK4:
çok yoruldum ya gezmediğim han kalmadı :KK9:

Maşallah baya gezmıssın maaşı bıtırdınmı neler aldın :KK53:guıet ben bornoz takımı alıcam bambu olanlardan ama sence tac mı alayım Yoksa ozdılekmı herkes ozdılek dıyor kararsız kaldım
Slm kızlar bende ankaradayım burda kalıcaz bir gece sonra yola devam yine :)

Iyı gezmeler canım bmizde haftasonu gezmedeydık ıyı oldu esım bu haftada edırneye gıdelım dıyor ama hıc bu hafta gıdesım yok :37

hangi topiğe abone olsam diye bakarken bi baktım kpss canlar burda :KK4:

ben de geldiiiimmmm:KK76:

bir çukurağa salatası var ki :KK56:
biz yazın gittik çilek zamanıydı o zman.salatada çilekte vardı üzerindede nar ekşisi dökülmüş.ilk defa yedim öle salatada bütün çilekleri bitirdim :KK60: 5 kişiydik önce bi tane getirdiler biz anında yedik 2.yi getirdiler haydari acılı ezme bide normal çabon salatada getirdiler ayrıcasonra sıcak puf lavaş :KK8:
sonra kebaplar geldi.onlar bitti dondurmalı irmik helvası geldi o da ikramlık :KK19:

çukurağa sofrası canım :KK56:
emek te yeri bizide bi arkadaşım götürdü ankaryı pek bilmem.sitesindeki adresi yazıyorum sana
Bosna Hersek Cad. No: 22/C
Emek - Çankaya / ANKARA

tel de:2230963

sadece 1 şubesi var tıklım tıklım oluyo :KK52:
beyti dahil bütün kebaplalrı harika.ikramlıklar ve tatlı irmk helvası ikram :KK56:

ukuraa Lezzetleri - ukuraa Sofras | Ankara Rezervasyon in

en altta ikramlıkların resimleri var ayrıca haydari acı ezme falanda geliyo :KK56:
ankarada başka yerde yemem bundan sonra zaten:KK9:

bide eğer yükseklik korkun yoksa gençlik parkındaki adrenaline bin harika bi duyru.ben indiğimde sesim kısılmıştı :KK9:

aldım adresi gideriz akşama doğru acıkınca sağol cnm :)

bir çukurağa salatası var ki :KK56:
biz yazın gittik çilek zamanıydı o zman.salatada çilekte vardı üzerindede nar ekşisi dökülmüş.ilk defa yedim öle salatada bütün çilekleri bitirdim :KK60: 5 kişiydik önce bi tane getirdiler biz anında yedik 2.yi getirdiler haydari acılı ezme bide normal çabon salatada getirdiler ayrıcasonra sıcak puf lavaş :KK8:
sonra kebaplar geldi.onlar bitti dondurmalı irmik helvası geldi o da ikramlık :KK19:

ayy salataya hiç dayanamam cnm kebap mı salatamı desen valla salatayı tercih ederim yani tam otculum :)

Maşallah baya gezmıssın maaşı bıtırdınmı neler aldın :KK53:guıet ben bornoz takımı alıcam bambu olanlardan ama sence tac mı alayım Yoksa ozdılekmı herkes ozdılek dıyor kararsız kaldım

Iyı gezmeler canım bmizde haftasonu gezmedeydık ıyı oldu esım bu haftada edırneye gıdelım dıyor ama hıc bu hafta gıdesım yok :37

canım dün baktım bende biraz ama çok incelemedim eminönünde hep buklet iplerden var kullanışlı olmuyo.bambuyu bend düşünüyorum ama şu an almaya niyetim yok diye bakmadım açıkcası.ama soleyle özdilek gerçekten havlu gibi bornozları güzel :KK12:

hangi topiğe abone olsam diye bakarken bi baktım kpss canlar burda :KK4:

ben de geldiiiimmmm:KK76:

hoşgeldin canım biz kızımızı başka topiğe vermeyiz gel tatlım :KK19::KK19:

Süpürge yaparken elektrıkler gıttı ya beklerdim yarım saat geldı supurdum sıldım sımdı mola verdım yerler kurusun toz alıp lavaboları temızlıycem balkon yıkıycam kocısınde gece atışı varmış 11 gelecek yemek yapmam temızlıgımıde bır halledeyım yeter bügunluk:KK6:guıet canımı ıstettın haftasonu kocama mangal yaptırayım et alsından yıyelım:KK56:

Tşk ederim cnm sanada iyi gezmeler:) aman gez gez hayatın tadı böyle çıkıyor valla
Seninlede görüşemedik hiç cnm iyisindir umarım

canım dün baktım bende biraz ama çok incelemedim eminönünde hep buklet iplerden var kullanışlı olmuyo.bambuyu bend düşünüyorum ama şu an almaya niyetim yok diye bakmadım açıkcası.ama soleyle özdilek gerçekten havlu gibi bornozları güzel :KK12:

hoşgeldin canım biz kızımızı başka topiğe vermeyiz gel tatlım :KK19::KK19:

çifte telli oynayan smile istiyoruuuummmm:KK52:

X