Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bız arkadas sayesınde tanıştık ben ortaokul arkadaslarımı arıyordum facede aklıma gelenı aratıyordum bulduğumuda eklıyordum arattım bu çıktı bende odur dıye eklendim ne bılım Ozamanda sımasını hatırlamıyorum kı Buda tanıyormuş gib kabul ettı benı merer Buda Çanakkaledeymıs 3 ay olmuş gelelı ılk gorev yerı burası çıkmış sansa bak :KK53:sonra bu dedı bana kısmın sen kısmın dedım falan sonra anladım kı aradığım kışı o kışı degıl:KK1: sıl falan dedım tabı bu sılmedı buda dusunmus yenıyım burda takılmaya kız oldun canı sıklımasın :KK53:sohbetten arada yazdı falan 3 ay böyle gıttı sonra buluştuk o arada benım okul yenı bıttı ıs. Derdındeyım falan bununla görüştük ben çok etkılendım oda etkılenmıs bır süre bellı etmeden takıldık takı sınemaya gıderken elımı tutana kadar valla okadar çıktığım oldu yok kalbımın böyle attığını hatırlamıyorum :KK16:öyle gelısıtı ıste ekımde bır yıl olacak evlenelı :123:ıyıkı tanımıştım onu canım kocam benım :KK16:

hep hanımlar ön ayak oluyo işte bende sevdiceğimin dibine taşınmasaydım haberi bile olmıcaktı belki benden :KK53: gördü benim gibi bi çatlakla hayat eğlenceli hadi gari diyiverdi :KK16:

Enemm kız ben böle 30 falan bekliyorum yaa kapmışın dam gibi adama:nazar::nazar::nazar::nazar: maşallhh size hiç ayrılmayınn:KK16::KK16:

benim sevdiceğim 30 u doldurdu ya yaşlanıyok shadow :KK24:

pişt pişt ben geldim :KK23::KK23::KK23:

Günaydın hanımlar bunün dükkanı ben açayım :)
Cmt.den beri şuan 5. şehirdeyiz geziyoruz daha çok yolumuz var :)
Belki sizlerin olduğu şehirlerdende geçmişimdir gezmeye devam...

günaydın canım oy maşalah gez gez attır türkiyenin tozunu :KK55:

Guıet hala uyuyormusunuz bacım:KK53:

yok canım 10 da dişçide randevum vardı daha yeni geldim eve yemek yedim maşallah sayfalar almış başını gitmiş :KK35::KK35:

müdür şişten çıkardı kızlar bugun benı bıde hastaydım verım alamıyormus çalışmıyrmusum manykmı ne butun kızlar arkadalar bana kızıyr dedemden annemden babamdn yedım azarı lafı moralım çok bozuk

canım hayırlısı olsun hiç bozma moralini ordaki ortamı ne annen ne baban biliyo sen yaşıyosun :KK19:

hep hanımlar ön ayak oluyo işte bende sevdiceğimin dibine taşınmasaydım haberi bile olmıcaktı belki benden :KK53: gördü benim gibi bi çatlakla hayat eğlenceli hadi gari diyiverdi :KK16:

benim sevdiceğim 30 u doldurdu ya yaşlanıyok shadow :KK24:

pişt pişt ben geldim :KK23::KK23::KK23:

günaydın canım oy maşalah gez gez attır türkiyenin tozunu :KK55:

yok canım 10 da dişçide randevum vardı daha yeni geldim eve yemek yedim maşallah sayfalar almış başını gitmiş :KK35::KK35:

canım hayırlısı olsun hiç bozma moralini ordaki ortamı ne annen ne baban biliyo sen yaşıyosun :KK19:

gecmıs olsun guıetcım merak ettım bende senı uyuyosun sandım :KK14:

quittttt heyoo sende geldin tamamdır keyfm daha bi yernde:) he yaw yaşlandık senn en azndan biri var baktn çok sıkıştn hemen evleniverirsiniz ben umutsuzum şekerim:KK1::KK1:

kızlar aksam kocıs yok halıyle bende yemek yapmadım yarın yapıcm ıns:KK53:sıce kendıme domates soslu makarnamı yapıim yoksa menemen mı? domates aldım pazardan domes kullanayım ılle :KK60:

gecmıs olsun guıetcım merak ettım bende senı uyuyosun sandım :KK14:

ah keşkem uyusam uykum var ya geceleri uyuyamıyorum :KK31:
bu arada merak etmişsiniz kızlar akşam saolun bu hafta böle geçti işte ne bilim inşallah dahada iyi olucam :KK76:

quietnrkn bendede alıntı yap benlede ilgilen:KK70:

:KK60::KK60: sen çok yaşa emi kuzum :KK53:
sen çıtırsın sen sus :KK24::KK24::KK24:

quittttt heyoo sende geldin tamamdır keyfm daha bi yernde:) he yaw yaşlandık senn en azndan biri var baktn çok sıkıştn hemen evleniverirsiniz ben umutsuzum şekerim:KK1::KK1:

valla canım benden sonra ilişkisi olan arkadaşlarımın hepsi evlendi evlenmeyenler düğün hazırlığında :KK16:
bak sende benden önce gidicen :KK55:

kızlar aksam kocıs yok halıyle bende yemek yapmadım yarın yapıcm ıns:KK53:sıce kendıme domates soslu makarnamı yapıim yoksa menemen mı? domates aldım pazardan domes kullanayım ılle :KK60:

makarna yap tatlım menemen yaparsan löp löp ekmek banıcaksın yoksa :KK56:

ay ole lop lop ekmek banacan dedın ıcım gıttı yaaa cok canım ıstedı ıkısındende az az mı yapsam:KK53:

:KK60::KK60: üşenme yap tatlım :KK24:
bu arada 10 sayfa ilerlemiş 2 defa kilo konusu knuşulmuş toplam 5 sayfada :KK9::KK9::KK9:
bende lavaşa adana sardım yedim :125::125:

:KK60::KK60: üşenme yap tatlım :KK24:
bu arada 10 sayfa ilerlemiş 2 defa kilo konusu knuşulmuş toplam 5 sayfada :KK9::KK9::KK9:
bende lavaşa adana sardım yedim :125::125:

afıyet olsun guıetım :KK53:ben gıdeyım karnımı doyurayım barı bıraz daha durursam kasarlı tostta eklıycem lısteye :KK60: bu arada ıpad bozuldu benım net var baglanmıyor kızıyordum kelıme duzeltıyor dıye ya duzletsın kızmıycam baglansın nete:KK5:pc den yazmak zor oluyor alsımıstım of of:KK50:

afıyet olsun guıetım :KK53:ben gıdeyım karnımı doyurayım barı bıraz daha durursam kasarlı tostta eklıycem lısteye :KK60: bu arada ıpad bozuldu benım net var baglanmıyor kızıyordum kelıme duzeltıyor dıye ya duzletsın kızmıycam baglansın nete:KK5:pc den yazmak zor oluyor alsımıstım of of:KK50:

bak o kadar gıcık yazıyodun gıcır diye çeviriyodu :KK52:
eee noldum değil nolucam demeli :KK49:
sen yine iyi tosta talim oluyon ben böle durumlarda nutella ekmek tamam kavanozunu dibini çok gördüm :KK56::KK56:

sen yine iyi tosta talim oluyon ben böle durumlarda nutella ekmek tamam kavanozunu dibini çok gördüm :KK56::KK56:

ben kahvaltıda cok yıyorum nutella ara ogunde yemem ya sorma noldu kı durup dururken sımdı neden bozuldu :26:

canım hayırlısı olsun hiç bozma moralini ordaki ortamı ne annen ne baban biliyo sen yaşıyosun :KK19:[/QUOTE]

ama işte azarı yedim çıktım dıye bida iş hayatı yok dıyr mıllete yuzu guluyor benle konusmuyor

Kızlar bende bi projeyle uğraşıyorum arada bakamıyorum sayfaya ama şu iş bir an önce bitsn ne isterim puff

Ooo spor haa ne yapıosn spor bakalım?? puzzle da hobi mi? Ben çok zorlanıyorumm beceremiyorm yaa:) hadi sana kolay gele cnmm:KK35::KK35::KK35:

kız evde stepper var onu yapıyorum 20 dk yapabıldım 5 dk twist yaptım bel ıcın uzerımdede sauna esortman vardı ıycene terledım dus aldım ohhh mısler gıbbııı :) puzzle evet hobı caım 3 tane yaptım 1000 1500 2000 lık 3 tane yaptım su anda yaptıgımda 2000 lık zorr bı puzzle ama muhtesem bı manzara hayalevım :)

müdür şişten çıkardı kızlar bugun benı bıde hastaydım verım alamıyormus çalışmıyrmusum manykmı ne butun kızlar arkadalar bana kızıyr dedemden annemden babamdn yedım azarı lafı moralım çok bozuk

canım uzuldum olsun ınsallah baska daha ıyı bır ıs bulursun ne ıs yapıyordun bu arada ozel sektorde hayat cok zorrrr

pazara gıttım gekdım bu gecede yok kocıs:KK37:gece gelınde takılalım kızlar ıyı oluyor :KK53:

seksenler dızını ızlıcem seker yenı bolm baslayana kadar burdayım lakın sonra bıttıkten sonra ugrarım :KK66:

kızzz bırımızden bırınde vardır bı kayın :) (kayın agacı degıl yalnız ınsan olan kayın:KK52:) ayarlayıverır sana bendekıler yaslı en kucugu benımkısı o da 41 yasında :) gerısını sen dusun ayrıca bırı evlı dıgerıde esıyle arası bozukca ama duzelsın dıye bakıyoruz sekerım:)

kızzz caten sade makarna yapsan dmateslı sosuda menemen yapartsın oldu mu sana karıstırınca domateslı makarna karıstırma menemenn amaaaa yakıstıramadım sekerım o kadar patates yedın nısasta yanı sucuk mucuk yaglı aksama hafıf gecırmelı degıl mıydın :)) ayy bananeyse kıloyu ben alcam sankı ne kadar zorlanıyorsam vermekte hahaha :)) bende yenı bı pirinç denedim bugün kırmızı pirinç degişik bi tat ama sevdım yarına yemek var bugunden kaldı comlekte patlıcan yemegı yaptım o yarınaıda cıkarır ondan sonrakı gunde siyah fasulye aldım onu denıcem :) ayy gecen markette abuksubuk seyler aldım degısıklık severımde bıde kırmızı fasulyem var kıs gelıyor yaa bol boll baklagıllerden yıcez :) hem az oncede haberde soyluyorlardı hergun tuketmek lazımmıs besın degerlerı cok ıyı ve kanserden kolon kanserınden falan koruyormus kızlarrrr

makarna yap tatlım menemen yaparsan löp löp ekmek banıcaksın yoksa :KK56:

kızz makarnayla ekmek arasında ufak bı fark var ne dımek oo:)) makarna az daha saglşıklı beyaz ekmekten durum bugdayından beyazlatma yapmadan kullanılıyordur heralde. :KK33:

kızzzz aç kurt gıbısın pazar senı telef etmıss heee:))

oooooo kız bı tek kendımı boytle krızlere gırer sanıyordum tek degılmısım tek degılmısımmmmmm:)) :KK76:

Kızlar bende bi projeyle uğraşıyorum arada bakamıyorum sayfaya ama şu iş bir an önce bitsn ne isterim puff

hayrola sekerım ne projesı bu yahuu

ben geldım labtopumu ayarladım tv karsısına meyvemı cerezımı aldım hadı toplanın bakalım bu arada yemek yapmadım yulaflı bıskuvı yedım :KK53:kocam duymasın kızıyor adam akıllı yemıyorum dıye ama napım yalnızken yenmıyor :KK53:

nohut ıslattım yarın nohut yemegı pılav cacık salatalık tursusu ve bol yesıllılı salata yapıcam :KK53:kocam sayıklayıp duruyordu yesıllık salatası ozledım dıye bugun roka marul taze sogan havuc ne bulduysam aldım :KK53:yarın sevınır gorunce :KK53:

X