Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

benm anaysam iyiydi.. bildiğim günceller geldimi full çıkırıyordum..
ben şöyle çalıştım..
ihtiyacın diktörgen bi kitabı var.. genel kültür die.. onu almanızı tavsiye ederim.. tarih çoğrafya ve anayasa için tekrar için güzel bi kitap..
ben konu çalıştım datadan soru çözdüm.. şunu unutma anayasada konuyu çalıştın git hemen berisine anla olmuyor.. biraz zaman lazım anlaman için.. yani çok şey bilmen gerekiyor.. bn ezber yapmadım hani gerçkten anladım..tabi ezber yaptıgım şeylerde oldu
kısacası.. gene kültürde bütün dersler için ihtiyacın diktörgen olan defter gibi bi kitabı var.. onu al ve bütün gk ordan sürekli tekrar et..

Tatlm kitabn tam adı ne acaba?

$25092012.jpg $25092012(001).jpg

yeşilçay diyet için vazgeçilmez:KK14::KK1:

Ayy bende yeşil çaymı içsem ne dersin;??? Kilo vermek istiyorm kahve kalorilimi ki???

kahve tek basına kalorı degıl ama seker kullanırsan kalorı kahvenın kotu tarafı selulıt varsa onları cogaltıyor kafeınden. bıtkı cayı tuketmek en guzelı:KK66: sekersız tabı ben 10 senedır kullanmıyorum seker ama kıloluyum ıste ınsulın dırencımız sagolsun ama tatlı yıyorum tabı cok sık olmasada. yanınada cerez koyuyorum cayın araogun oluyorr

canım malefef 43 kiloyun.. 160 boyundayım.. çok kötü durmuyor.. ama 50 kilo olunca yakışıyor
alamıyorum kilo.. sınav falan derken hepten stres oldu 43 oldum işte..

arkdaşım 2010 önlisans tı.. lisanslarda okdar çok puan fark etmiyor:KK43: yani 1 2 puan fark ediyor. bu senede önlisanlarda yine puanlar fazla gelicen die düşünmekteyim

evet farktmıyor ve bu benım canımı cookkk sıkıyoırr yahuu neyse hayırlısı olsun bakalım. sen keyfle yemek yıyen bır arkadas bul kılo alırsın garantııı :KK66:

Son düzenleme:
HAYAT paylaşınca güzeL laLa lala la:21::21::21:

heehehehhe:)) evett lalalalalaa:KK76:

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM ONCE YEMEK YAPCAM SONRA SPOR SONRA PUZZLE SAAT 4 OLMUS ESIM 2,5 SAATE GELIR HEPINIZI OPUYORUM SEVGILERRR SUNUYOREEEE:KK52::KK56::KK36::KK35::KK53::KK45::KK9::KK14::2::KK3::KK4::KK5::KK6::nazar::KK8::KK55::KK12::13:

24 saatte vatandaşlk kitabı nasıl memnunmuydun??

bn x yayıncılıgın vatandaşlıgı anlatmıştım. ama 24 saateyi görünce ne kdar derli toplu demiştim.. güzel anlatmış. ben 24 saateyi anladım. internetten pdf sini indirdim. ondan bakıodum. iş yerndyken bakıodum

bn x yayıncılıgın vatandaşlıgı anlatmıştım. ama 24 saateyi görünce ne kdar derli toplu demiştim.. güzel anlatmış. ben 24 saateyi anladım. internetten pdf sini indirdim. ondan bakıodum. iş yerndyken bakıodum

Aaa öle internetten indirebiliyomuyuz? hangi siteden alan ben pek bilmiyorum da:KK43:

heehehehhe:)) evett lalalalalaa:KK76:

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM ONCE YEMEK YAPCAM SONRA SPOR SONRA PUZZLE SAAT 4 OLMUS ESIM 2,5 SAATE GELIR HEPINIZI OPUYORUM SEVGILERRR SUNUYOREEEE:KK52::KK56::KK36::KK35::KK53::KK45::KK9::KK14::2::KK3::KK4::KK5::KK6::nazar::KK8::KK55::KK12::13:

Ooo spor haa ne yapıosn spor bakalım?? puzzle da hobi mi? Ben çok zorlanıyorumm beceremiyorm yaa:) hadi sana kolay gele cnmm:KK35::KK35::KK35:

müdür şişten çıkardı kızlar bugun benı bıde hastaydım verım alamıyormus çalışmıyrmusum manykmı ne butun kızlar arkadalar bana kızıyr dedemden annemden babamdn yedım azarı lafı moralım çok bozuk

pazara gıttım gekdım bu gecede yok kocıs:KK37:gece gelınde takılalım kızlar ıyı oluyor :KK53:

Cnm ben indiremedim paralı mı?

normal indirmeyi seçiciosun biraz bekletiyor ama indiriyor sonuçta.. sen bana mail adresini at ben sana yarın bendekileri zipelr gönderirim

müdür şişten çıkardı kızlar bugun benı bıde hastaydım verım alamıyormus çalışmıyrmusum manykmı ne butun kızlar arkadalar bana kızıyr dedemden annemden babamdn yedım azarı lafı moralım çok bozuk
geçmiş olsun... peki sen patronuna hak veriyomusun.. haksız oldugunu düşünüyomusun

X