Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ne ediiyonuz kızlar sabahtan beri evrak peşinde geziyorum
kaç tane vesait değiştirdim nerelere gittim geldim sormayın valla
3 ilçe dolaştım durdum
ipini koparmış deliler gibi bi bindiğim minibüse bi kere daha bindim
valla koca şehir şu istanbul hiç sevmiyorum
öle işte
hallettim şükür
biraz gidimde ikizleri seviyim
sınavı düşünmek istemiyorum psikopata bağlıyorum
mattan 20 çözebildim tek istediğim en fazla 5 yanlış çıkması
Hayırlısı artık

Asmunikal senin nasıldı sınavın anam hiç soramadım

Ne ediiyonuz kızlar sabahtan beri evrak peşinde geziyorum
kaç tane vesait değiştirdim nerelere gittim geldim sormayın valla
3 ilçe dolaştım durdum
ipini koparmış deliler gibi bi bindiğim minibüse bi kere daha bindim
valla koca şehir şu istanbul hiç sevmiyorum
öle işte
hallettim şükür
biraz gidimde ikizleri seviyim
sınavı düşünmek istemiyorum psikopata bağlıyorum
mattan 20 çözebildim tek istediğim en fazla 5 yanlış çıkması
Hayırlısı artık

Asmunikal senin nasıldı sınavın anam hiç soramadım

s.a canım.. bu öğretmenlik içinmi koşuşturdun. hadi bakalım hakkında hayırlısı..

benm sınavım istediğim gibi geçmedi. matematikten anca 14 tane işaretleyebildim.. zamanım yetmedi.. çoğrafya zor geldi.. bi ara kitlendim türkçenin ilk sorusunu naptıysamda anlayamadım. boş bırakmak zorunda kaldım.. ne dim hakkımızda hayırlısı.

Son düzenleme:
s.a canım.. bu öğretmenlik içinmi koşuşturdun. hadi bakalım hakkında hayırlısı..

benm sınavım istediğim gibi geçmedi. matematikten anca 14 tane işaretleyebildim.. zamanım yetmedi.. çoğrafya zor geldi.. bi ara kitlendim türkçenin ilk sorusunu naptıysamda anlayamadım. boş bırakmak zorunda kaldım.. ne dim hakkımızda hayırlısı.

Türkçenin ne son sorusunda gözetmen gelmiş önümdeki sıra boştu oraya oturdu. orasıda tozluymuş üstü tozlandı allahım deli oldum üstünü çırpıyo filan konsantrasyonum dağıldı
en az iki belkide üç defa okudum hem soruyu hem şıkları
kendileri rahat takılıyolar bırakında çözelim soruları
tam en son grafik sorularına bakıyodum hoca dedi 2 dk kaldı işaretleyin bitiyor
ben o aceleyle ne işaretlediğimi unuttum :KK43:
Biriside sınav bitti hiç işaretleme yapmamış başladılar kavgaya 1 dk içinde işaretlediğini şaretle benim yapcak bişeyim yok dedi
naptılar sonra bilmiyorum
o sırada benim grafik soruları kaynadı işaretlemicektim ama panikten heycandan işaretledim
inşallah doğrudur
çok uğraştım çözmek için
geri kalan on soruda güme gitti tabi
valla oturup sınav için ağlamak istemiyırum
zor atlattım şu iki günü
işkura başvurdum öğretmenlik için ne gerekiyosa hazırladım
hangisi olursa gidicem
beklemek istemiyorum
keşke en başta bunları yapsaydımda sonucu belli olmayan sınava kendimi adamasaydım
ama az nete yüksek gelicek diyorlar
atanacak kadar almış olayım gerisini istemiyorum

Türkçenin ne son sorusunda gözetmen gelmiş önümdeki sıra boştu oraya oturdu. orasıda tozluymuş üstü tozlandı allahım deli oldum üstünü çırpıyo filan konsantrasyonum dağıldı
en az iki belkide üç defa okudum hem soruyu hem şıkları
kendileri rahat takılıyolar bırakında çözelim soruları
tam en son grafik sorularına bakıyodum hoca dedi 2 dk kaldı işaretleyin bitiyor
ben o aceleyle ne işaretlediğimi unuttum :KK43:
Biriside sınav bitti hiç işaretleme yapmamış başladılar kavgaya 1 dk içinde işaretlediğini şaretle benim yapcak bişeyim yok dedi
naptılar sonra bilmiyorum
o sırada benim grafik soruları kaynadı işaretlemicektim ama panikten heycandan işaretledim
inşallah doğrudur
çok uğraştım çözmek için
geri kalan on soruda güme gitti tabi
valla oturup sınav için ağlamak istemiyırum
zor atlattım şu iki günü
işkura başvurdum öğretmenlik için ne gerekiyosa hazırladım
hangisi olursa gidicem
beklemek istemiyorum
keşke en başta bunları yapsaydımda sonucu belli olmayan sınava kendimi adamasaydım
ama az nete yüksek gelicek diyorlar
atanacak kadar almış olayım gerisini istemiyorum

ben grafiklere bakamadım bile.. bnm matematiğim iyi deildi pek. ama yinede önlisans çıkmış sorular dahil herzaman 20 net yapardım.. haksızlık ama dımı.. 2010 daki mat daha kolay deilmiydi.. ben onada 20 net yapmıştım..

yapcak bişey bu saatten sonra tevekkül edip bekleyeceğiz.. ama sen 86 alcaksın içime öyle doğuyor:)

benm arkadaşım 2010da 76 netle 86 puan aldı.. bu senede öyle olucak..

bnde kitp okumaya başladım.. evde tv izliyorum.. hani tuaf gelio herşey:) emek verdim çabaladım.. işte çıkmayı bile göze aldım.. ne oldu sıfıra sıfır elde var sıfır.. bütün emeklerimi ellerimle çöpe attım geldim..

ben grafiklere bakamadım bile.. bnm matematiğim iyi deildi pek. ama yinede önlisans çıkmış sorular dahil herzaman 20 net yapardım.. haksızlık ama dımı.. 2010 daki mat daha kolay deilmiydi.. ben onada 20 net yapmıştım..

yapcak bişey bu saatten sonra tevekkül edip bekleyeceğiz.. ama sen 86 alcaksın içime öyle doğuyor:)

benm arkadaşım 2010da 76 netle 86 puan aldı.. bu senede öyle olucak..

bnde kitp okumaya başladım.. evde tv izliyorum.. hani tuaf gelio herşey:) emek verdim çabaladım.. işte çıkmayı bile göze aldım.. ne oldu sıfıra sıfır elde var sıfır.. bütün emeklerimi ellerimle çöpe attım geldim..

bana sorduğunda da işten çıkma demiştim iyiki çıkmadın
bi arkadaşım daha söyleyip duruyor sen 80 li bişey alcaksın diyor
bi ben hissedemedim şunu :)
Tatlım üzme kendini herşey olacağına varıyor
kendimizi yırtsakda paralasak da böyle
bak hiç soru kaçırmazdım gk den türkçeden falan filan
sınavda içine ettiler bıraktılar
kalitesiz soruları dayadılar önümüze
belki 10 yanlışım gelicek gk den
inan artık takmıyorum ne yapabilirim diye yollar arıyorum
hayat devam ediyor
sınavdan çıkıp eve geldiğimde kardeşim kendine çikolata almış
anneme dediki anne ben bunu yemiyim ablam sınava giderken yesin sınavdan önce tatlı iyimiş ya dedi
o an nasıl içim acıdı bilsen
onları ne kadar ihmal ettiğimin farkına vardım
kendi derdimin peşinde gözümün önündeki ailemden kopmuşum
hiçbişey onlardan önemli değil

bana sorduğunda da işten çıkma demiştim iyiki çıkmadın
bi arkadaşım daha söyleyip duruyor sen 80 li bişey alcaksın diyor
bi ben hissedemedim şunu :)
Tatlım üzme kendini herşey olacağına varıyor
kendimizi yırtsakda paralasak da böyle
bak hiç soru kaçırmazdım gk den türkçeden falan filan
sınavda içine ettiler bıraktılar
kalitesiz soruları dayadılar önümüze
belki 10 yanlışım gelicek gk den
inan artık takmıyorum ne yapabilirim diye yollar arıyorum
hayat devam ediyor
sınavdan çıkıp eve geldiğimde kardeşim kendine çikolata almış
anneme dediki anne ben bunu yemiyim ablam sınava giderken yesin sınavdan önce tatlı iyimiş ya dedi
o an nasıl içim acıdı bilsen
onları ne kadar ihmal ettiğimin farkına vardım
kendi derdimin peşinde gözümün önündeki ailemden kopmuşum
hiçbişey onlardan önemli değil

canım benim ya. son yazdıgın cümle gözlerim doldu. bi tuaf hissetim kendimi.. küçük kardeşimn bnm için dua edişi geldi aklıma.. bu aralar duygusal günler geçiriyorum.. hayırlısı camım. rabbim büyük..

Son düzenleme:
Slm kızlar ben geldiim:) Bende gözetmendim inanın enrede duracağımı şaşırdım rahatsız etmemek için inanın ee neler yapıyorsunuz bakalım? Bende kendime kahve yapacağım çekip buraya koycam fotosunu baksınlar die:KK33::KK33::KK33:

Slm kızlar ben geldiim:) Bende gözetmendim inanın enrede duracağımı şaşırdım rahatsız etmemek için inanın ee neler yapıyorsunuz bakalım? Bende kendime kahve yapacağım çekip buraya koycam fotosunu baksınlar die:KK33::KK33::KK33:

ben kahve hiç sevmezdim içmişliğim yoktu pek.. sırf uykuyu açılıyor die ders çalışırken günde 3 4 kez içerdim.. onun için şuan kahve resmi koyman hiç iç açıcı olmayacak:)

bnm dayımda öğretmen. bnde onu uyardım.d sakın kmseyi rahtsız etme die:)

ben kahve hiç sevmezdim içmişliğim yoktu pek.. sırf uykuyu açılıyor die ders çalışırken günde 3 4 kez içerdim.. onun için şuan kahve resmi koyman hiç iç açıcı olmayacak:)

bnm dayımda öğretmen. bnde onu uyardım.d sakın kmseyi rahtsız etme die:)

Yok buraya eklemicem tatlım merak etme hatta sanrm eklemekten bile vazgeçtim:) ben çok severim kahve özellklede türk kahvesini. Senin meslek ne cnm??

Yok buraya eklemicem tatlım merak etme hatta sanrm eklemekten bile vazgeçtim:) ben çok severim kahve özellklede türk kahvesini. Senin meslek ne cnm??

kpss zedeyim.d

pc programcılıgı okudum.. web tasarımcıyım özel sektör işte. sen ne öğretmenisin:)

kilo vermek çok başka bi duygu diyorlar ya kaybettiğinde kazandığın tek zafer kilo vermektir diye :))
çok başka bi özgüven geliyor nasıl diyim sınavdan 100 alsan o duyguyu hissedemezsin :KK70:

so gooddddd :)) guzel laf sevdım:KK66:

O ilacı bende kullandım ama fena mide bulantısı yapıyordu bende mahvetmişti beni
bi süre daha devam edip bıraktım
şimdi ilaç kullanmıyorum
dikkat et sende insülin direnci varya ah o direnç beni böyle yapan o
bende çıkıyım artık
İYİ GECELER ÇITIR HATUNLAR :KK54:

bendede basta yapıyor ama sonra alısıyorum baska carem yok benım derdım sadece kılo vermekde degıl pko rahatsızlıgı ıcın kullanıyorum esas olarak yumurtlamam ve adet gunlerım duzelsın dıye uzun surelı kullanmam grekıyor hemde :KK43:

Günaydın hanımlar bunün dükkanı ben açayım :)
Cmt.den beri şuan 5. şehirdeyiz geziyoruz daha çok yolumuz var :)
Belki sizlerin olduğu şehirlerdende geçmişimdir gezmeye devam...

ohhhh gez gezz durrrr valla ben sınavdan sonra aksaraya ordan mersıne gıttım gerı ankaraya gerı geldım ama bayram gezmesıydı mecburıı ben atanmadan tatıl gezme bana harammm ;(

Günaydın hanımlar kahvaltıyı hazırladım komşumu beklıyorum :KK51:hadı kalkın sızde yatmayın tembel tembel:KK53:

ohhhh mısler gıbııı ben 12 yı gecıyordu kalktıgımda gece uyuyamıyorum gunduz kalkamıyorum kalkmakta ıstemıyorum vakıt gecmıyor yoksaaa offf kı ne offf

günaydınnn:)

ben şuan 43 kilo bulunmaktayım:KK43::KK43::KK43::KK43:

normalde kilom 48dir:KK70: bu güne kadar en fazla 50 kiloyu gördün:KK43:
boyuma göre 48 çokta sırıtmıyo hani bnmde kilo almam lazım:KK43::KK43:

nezaman açıklancak bu sınav. sanırım genel olarak kötü geçmiş. standart sapma dan bişeyler olabilir bakalım

yokk artık 43 ne ya o bır sayı mı kg ıcın yokk artıkkk neredeyse senden ıkı tene cıkar benden :)) hos bu sabah 84,7 gosterdı tartıcıgım saglsun :)) kaybetmeye calısmak mı zor kazanmaya calısmak mı bılemedım.

Muzık dınlıyorum ben komşum kahvaltıya geldı sımdı gıttı öğlende beraber pazara gıdıcez:KK31:bıraz sonra saba Tümer baslar benım favori kadınım o çok sevıyorum onu ızle bak o güzel :KK53:aksamda sanırım öyle bır geçer zaman kı var yarında muhteşem yüzyıl :KK76:KPSS soruları aklımda bıle yok mattan grafıkerı yaptım ama nasıl yaptım bılmıyorum :KK51:

ohh kahvaltı beraber pazar beraberr :) ben pazar ısını hıcc sevmem hıcde gıtmem zaten marketcıyım ben :)
kadın programlarını seyretmıyorum ben sınır edıyorlar benı dızılerlede aram yoktur bırkac dızı harıcınde turk dızılerıyle hasırnesır olamıyorum cnbce e2 dızılerını sevıyorum daha cok

gidimmi bilemedim:KK70: sıkılaşırsam ilerde işe yarar dımı. pek bi bilgim yoksa aydınlatırsanız:)

benm 2010 76 nete 86 puan gelmişti arkdaşıma:KK43:

nasıl yaaaa 76 nete 86 puan ekstra 10 puan verıyor ben bu sene lısansta 86,75 net yaptım 83,25 puan verdı :KK43:(( onlısn okusamıydım kı yada hıc mı okumasaydım acabaaaa kıcımı kırıp herıfın dızının dıbınde mı otursaydımm offf canımı sıkıyor bu dengesızlıkler adaletsızlıkler esıtsızlıklerrr:KK43:(

Komşumda kuş kadar yendi lan bır tava sucuğu zıyan olasın dıye bıtırıdım baharattan ıcım yanıyor :KK53:kalan patateslerde yedım bugün pazarı 3 tür gezsem az öğlen yemek falan yok bana aksam yerım artık

kus kadar mı yedı tok gelmıs demekk kıı :)) acgozlu olmım tok gıdımmm :)) sucugu yemezdım ama :) (ıcınde karmın bocegı var sekerım) patateslerı yırdıııımmm:)) haydııı yurruu bakalım bende bırazdan spor yapcam sonra dus alcam sonra yemek yapcam sonra puzzle yapcam ee herıf gelır zaten sonra :)

Yaa kıslar ben memur olduum için istemesnler beni ben olduum için istesnler istiyorm ozaman hiç evlenmicm ömrümn sonuna kadr:KK70: Atandktn sora biri olursa kafayı takarm ya memeur oldumm içinse die:):KK1::KK1:

kızzz sen onlardan once davran sen daha ıyı mevkıde memur bull sen onu mevkısı memurlugu ıcın al kendısı senı memur dıye mı aldı suphen olmaz :)))):KK1:

Ya bak görüyonmu kocam benı memur olmadan aldı ben hıc suphelenmıyorum yanı :KK53:

kız benımkısıyle tanıstıgımızda ben calısıyordum onunla evlenmeden bırkac ay evvel ısı bırakdım hahaha :)) ıslı dıye aldıysada elınde patladım hahah ama memur olayım dıye cabalıyor o da garıbım :)

hoşgeldinnnnn bende yeşilçay yapcam bırazdan bende onu paylasayım :))

hoşgeldinnnnn bende yeşilçay yapcam bırazdan bende onu paylasayım :))[/QUOTE]

Ayy bende yeşil çaymı içsem ne dersin;??? Kilo vermek istiyorm kahve kalorilimi ki???

canım malefef 43 kiloyun.. 160 boyundayım.. çok kötü durmuyor.. ama 50 kilo olunca yakışıyor
alamıyorum kilo.. sınav falan derken hepten stres oldu 43 oldum işte..

arkdaşım 2010 önlisans tı.. lisanslarda okdar çok puan fark etmiyor:KK43: yani 1 2 puan fark ediyor. bu senede önlisanlarda yine puanlar fazla gelicen die düşünmekteyim

ben esım cok ıctıgı ıcın turkkahvesınden bıktım ama herkes ıctıgını resımlesın eklesın bencede :KK66:

Tatlımmm yaa bende kpss çalşcm bakalm nası olck... Ayy nası yapabilirmiym sence vatandaşlığkta nası çalşmamı önerirsin

benm anaysam iyiydi.. bildiğim günceller geldimi full çıkırıyordum..
ben şöyle çalıştım..
ihtiyacın diktörgen bi kitabı var.. genel kültür die.. onu almanızı tavsiye ederim.. tarih çoğrafya ve anayasa için tekrar için güzel bi kitap..
ben konu çalıştım datadan soru çözdüm.. şunu unutma anayasada konuyu çalıştın git hemen berisine anla olmuyor.. biraz zaman lazım anlaman için.. yani çok şey bilmen gerekiyor.. bn ezber yapmadım hani gerçkten anladım..tabi ezber yaptıgım şeylerde oldu
kısacası.. gene kültürde bütün dersler için ihtiyacın diktörgen olan defter gibi bi kitabı var.. onu al ve bütün gk ordan sürekli tekrar et..

canım malefef 43 kiloyun.. 160 boyundayım.. çok kötü durmuyor.. ama 50 kilo olunca yakışıyor
alamıyorum kilo.. sınav falan derken hepten stres oldu 43 oldum işte..

Yemiyormusun? Nası bu kilodasın ama yaa ben neden zayflayamıyorum

şuan yemediğim için anlıyorum. akşam eve gittim mesela bi kase çorba içtim öyle uyudum.. canım istemio bu aralar.. ama yemek yediğim günlerde yani düzenli yediğim günlerdede en fazla 48 oluyorum.. bi kez tek 50 kilo oldum:) ozamnda lise stajındayım yanımda arkdaşım çok yerdi çok atıştırırdı ondan aldım herhalde:KK70:

benm anaysam iyiydi.. bildiğim günceller geldimi full çıkırıyordum..
ben şöyle çalıştım..
ihtiyacın diktörgen bi kitabı var.. genel kültür die.. onu almanızı tavsiye ederim.. tarih çoğrafya ve anayasa için tekrar için güzel bi kitap..
ben konu çalıştım datadan soru çözdüm.. şunu unutma anayasada konuyu çalıştın git hemen berisine anla olmuyor.. biraz zaman lazım anlaman için.. yani çok şey bilmen gerekiyor.. bn ezber yapmadım hani gerçkten anladım..tabi ezber yaptıgım şeylerde oldu
kısacası.. gene kültürde bütün dersler için ihtiyacın diktörgen olan defter gibi bi kitabı var.. onu al ve bütün gk ordan sürekli tekrar et..

Tatlm kitabn tam adı ne acaba?

X