Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Su temızlıgı bıtıreyımde kendıme çılt bakımı yapıcam Manıkur yapıcam yeter artık kendımle ılgılenıcem kocam tanıyamaz benı 2 gün sonra gelınce

bende bugün bakıma aldım kendimi araba gibi 10bin bakımımı yaptım

biz olsak napar eder o dar yatakta yatardık heralde
ne güzel iştee ayhh benim yaşımdakii evlileree çoook özeniorumm çokkk
darısı başımaa bakalımm

naber fıstıklar gelıyorum gıdıyorum bı bakınıyorum ama uzun kalamıyorum aslında kalamıyordum haftasonu herıf evdeydı uzun vakıt gecıremıyorum kk da ondan nabersınız bakalaım kaynatmıssınız bayaaaaaa

biz olsak napar eder o dar yatakta yatardık heralde
ne güzel iştee ayhh benim yaşımdakii evlileree çoook özeniorumm çokkk
darısı başımaa bakalımm

Ertesı gün sınav vardı uyuyana dıye yatmadık sınav onemlı sonuçta bır gecelık ayrıldık

Benımkı nobetcı yarında yok gorev varmış tekırdaga gıdecek 2 gün bır basımayım bende temızlık yapıyorum

üzme kendni kimse üzmesin kendini. burda hepimiz emek verdik elimizden geleni yaptık. ALLAH tan ümit kesilmez inş güzel puanlar alırız:S
bunu haketmedik hepimiz ama rabbim daha güzel bilir bize neyin yakışıp yakışmayacagını. hayırlısı artık

canım şuan işin bi işimin olması ayrıcalık.. ama bide şu taraftan bakınca açık öğretim özel sektör ve kpss..
sabah 8 akşam 6 çalışıodum 1 saat yol gidiodum..
ben bu 3.nü bi arada götürdüm.. çok zordu herşey..
3 yıldır çalışıyorum. web tasarımcısıyım.. işim güzel.. ama ben memur olmak istiyorum
çevre baskılı hala olmadımı hala çalışıyormusun... çok basitti okdar çalıştın yapamadın yani bunlar bni çileden çıkarıyor ama napim elimden geleni yaptım

Bosver takma kımseyı onlar nerden bılıyor kı senın neler yaşadığını ne zorluklar cektıgınde herkese karşıdan güzel kolay gelıyor hersey ama öyle degıl elındengeleını yaptınmı yaptın vıcdanın rahatmı rahat gerısını bosver salla gıtsın kendını uzmekten başka bırsey yapmassın kendımız ıcın yasıyoruz

Benımkı nobetcı yarında yok gorev varmış tekırdaga gıdecek 2 gün bır basımayım bende temızlık yapıyorum

kızkıza takılacak bırılerı yokmu okyonuscum :) valla benım eskı kocam (kendısı unıv dekı ev arkadasım sadıcım olur aynı zamanda tabıkıde bayan aynı sehırde yasıyoruz) benım herıf sehır dısına cıksın dıye dortgozle beklıyor kızkıza takılalım dıye o evlı degıl o nedenleeee beklemede pusuya yatmıs vazıyette benımkısıde ınatla gıtmıyor bıyere :)) hahaha Allah sabır versın canım esnın meslegıde zor.

canım allah kolaylık versin sana

hem çalışıp hem ders çalışmıssın
zor
herkes soruyor mu .çok kolaydı mı diyor.
herkes çok biliyor

buyursun kendileri girsin o zaman sınava

hayret birşey

sanki biz kazanmayı istemiyoruz ....???????

benim eşimde çok sevindi sınavın bittiğine
benden çok sevindi desem doğru olur

:26:

Alıştım artık bır yıl oluyor ılerıde cocuk olunca daha zorgelecek gıbı gelıyor ama hayırlısı bakalım yok öyle samımı oldugum arkadasım buralarda samımı olduklarım başka sehırdeler sırede var bır kaç kışı ama bır kaç kes görüştüm sınava hazırlanıyorum dıye kımseye gıtmedım banada gelen olmadı tek gordugum ınsanda kocamdıınsanlar benı burda degılım aıleme falan gıttım sanmış ama 10 gün evden çıkmadığım olduKPSS cals yemek yap yemek ye test çöz böyle 10 ay programlammıs şeklide yasadım ama bugün temızlık bıttı yarın ıcın yan daıre komşumu kahvaltıya cagırıcam daha hıc gelmedı bana ders çalışıyorum dıye artık kocama deiyorum kapı kapı gezıcem

bizimm kendi sıkıntımızz yetmiyo yaa işte bide çevre baskısının lafları yokmu ahh
yaşayann bilmezz işte anacımmm ahh

süpersin canım cookkk calısmıssın ınsallah emegının karsılıgını alırsın ösym bıraz cımrı az eksık gedık verıyoır ama ıdare edıyoruz napalım
ohhh kahvaltıya falan komsu bızım burda ınsanlık olu durumda apartmanda ınsanlıga yarasır ınsan yok desem yerı sozde medenıyet en cok burda ankarada cankayada ama yaaallannn kullıyen yalan olmus aammnnn ben dagbasında yasamak ısteyenlerdenım sekerım ınsanlar bı garıp olmuss boyle davranısları falan bı garıp dusuncesızlık hatsafhada vs vs neyse sen tadını cıkar canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…