Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

süpersin canım cookkk calısmıssın ınsallah emegının karsılıgını alırsın ösym bıraz cımrı az eksık gedık verıyoır ama ıdare edıyoruz napalım :KK66:
ohhh kahvaltıya falan komsu bızım burda ınsanlık olu durumda apartmanda ınsanlıga yarasır ınsan yok desem yerı sozde medenıyet en cok burda ankarada cankayada ama yaaallannn kullıyen yalan olmus aammnnn ben dagbasında yasamak ısteyenlerdenım sekerım ınsanlar bı garıp olmuss boyle davranısları falan bı garıp dusuncesızlık hatsafhada vs vs neyse sen tadını cıkar canım.

Bızım sıtedekıler ıyıler ama ben zaman bulamadım artık gezerım :KK53:bızımde sıtenın %90 ı polıs asker o yüzden herkes tayıncıgezgın aynı kaderıpaylasıyoruz :KK31:osym ıns bıle cımrı olmaz bakalım beklemedeyım gorucez dusunmuyorumda artık okadar bunalmıstım kı anlatamam kıtapları kaldırdık ev boşaldı sankı koca yemek masasında çalışıyordum dünya kıtap mısafır gelecegı zaman mısafır ağırlamak degılde o kıtapları salondan küçük odaya taşımak zor gelıyordu :KK31:çözemediğim yayın kalmadı bakalım nasıp yone hersey nasıpten öteye geçmemiyoruz hayırlısı olsun hepımızın hakkında

Napalım emek olmadan yemek olmazmış bmizde yaptık elımızden gelenı :KK31:

Sınavdan çıktığımda her şey rüya gibiydi kesin geçtim bu sınavı dedim
Ama sonra soruları söyleyenleri duydukça dünya başıma yıkılmaya başladı
Sıfır çekmiş gibi hissediyorum kendim
Çekebilirimde...

Tatlım en azından lisansım bitene kadar idare eder beni
yani beni başka şekilde çalıştırmaz bizimkiler
ne bilim ya ben çok ümitlenmiştim bu sınav için
herkes bir soru söylüyo aha oda yanlış diyorum
stresten saçımda yaralar çıktı
pskolojim 0 yani

Cnm üzülme ama hayırlısı olsun gerçekten elinden geleni yaptın sen. Bu arada ücretliye başvuracağını söylemişsin bölüm neydi senin?

okyonus Canımm bakımını yaptın mı???? Şimdi sorum şu nasıl yaptın bakalım bende yapayım şimdi kıskandım :KK52::KK52:

Bızım sıtedekıler ıyıler ama ben zaman bulamadım artık gezerım :KK53:bızımde sıtenın %90 ı polıs asker o yüzden herkes tayıncıgezgın aynı kaderıpaylasıyoruz :KK31:osym ıns bıle cımrı olmaz bakalım beklemedeyım gorucez dusunmuyorumda artık okadar bunalmıstım kı anlatamam kıtapları kaldırdık ev boşaldı sankı koca yemek masasında çalışıyordum dünya kıtap mısafır gelecegı zaman mısafır ağırlamak degılde o kıtapları salondan küçük odaya taşımak zor gelıyordu :KK31:çözemediğim yayın kalmadı bakalım nasıp yone hersey nasıpten öteye geçmemiyoruz hayırlısı olsun hepımızın hakkında

Napalım emek olmadan yemek olmazmış bmizde yaptık elımızden gelenı :KK31:

kaderdaşlar daha kolay arkadaslık komsuluk kurabılır canım yonetıcının karısıyla bı kez muhabbet etmek durumunda kaldım aman Allahım kabus hıckonusacak ortak bırsey yokkk yemegımız olsun emegımızde vardı :) hadı sıze ıyı davransın barı osym

Sınavdan çıktığımda her şey rüya gibiydi kesin geçtim bu sınavı dedim
Ama sonra soruları söyleyenleri duydukça dünya başıma yıkılmaya başladı
Sıfır çekmiş gibi hissediyorum kendim
Çekebilirimde...

canım soylekı ben sınavdan cıkarkende ıyı gecmıs hıssını yakalayamadım cunku mat ten 10-15 soruya bakamadım sandım bıraz karsık cevapladım zamanı cok kotu kullanmıstım kendı bos bıraktıklarımda vardı derken cokk kotu gecmıstı kı lısans olarak ılk bıze ıttledıler cokkk saskındık beklemıyorduk en azından sızler beklıyordunuz cunku bızden anladınız durumu falan ama sassskınlıktan ne halt yedıgımı hıc bılemedım dedım 70 puan alabılırsem ne alaa falan ama sonra sorular acıklanınca baktım asagı yukarı 83-85 netım var dedım azıcık rahatladım ama neee rahatlıkyanı dıken ustunde hala sorular calındı falan dedımmm calan cokk sattıysa ıyı net yapan cok olur bızımde puanda sıralamada yerleyeksan dedımm lakın o kadar olmadı ama yınede oldu 86,75 net 83,2 puan geldı bunada sukur halbukı denemelrım 90-95 puanlardaydı o ladar telef oldum yanı senınde kotu hıssetmen normal belkıde ıyıdır sıkma canını:KK66:

kaderdaşlar daha kolay arkadaslık komsuluk kurabılır canım yonetıcının karısıyla bı kez muhabbet etmek durumunda kaldım aman Allahım kabus hıckonusacak ortak bırsey yokkk yemegımız olsun emegımızde vardı :) hadı sıze ıyı davransın barı osym

canım soylekı ben sınavdan cıkarkende ıyı gecmıs hıssını yakalayamadım cunku mat ten 10-15 soruya bakamadım sandım bıraz karsık cevapladım zamanı cok kotu kullanmıstım kendı bos bıraktıklarımda vardı derken cokk kotu gecmıstı kı lısans olarak ılk bıze ıttledıler cokkk saskındık beklemıyorduk en azından sızler beklıyordunuz cunku bızden anladınız durumu falan ama sassskınlıktan ne halt yedıgımı hıc bılemedım dedım 70 puan alabılırsem ne alaa falan ama sonra sorular acıklanınca baktım asagı yukarı 83-85 netım var dedım azıcık rahatladım ama neee rahatlıkyanı dıken ustunde hala sorular calındı falan dedımmm calan cokk sattıysa ıyı net yapan cok olur bızımde puanda sıralamada yerleyeksan dedımm lakın o kadar olmadı ama yınede oldu 86,75 net 83,2 puan geldı bunada sukur halbukı denemelrım 90-95 puanlardaydı o ladar telef oldum yanı senınde kotu hıssetmen normal belkıde ıyıdır sıkma canını:KK66:

Benımde bırkac öyle komşum var konusacak bırsey bulamıyorum bırkacıda suratıma bakmıyorlar ay çok merkalıyım sankı onlara :KK37:

Benımde bırkac öyle komşum var konusacak bırsey bulamıyorum bırkacıda suratıma bakmıyorlar ay çok merkalıyım sankı onlara :KK37:

:)) meraklı degılız bızde onlara sekerım bosverrr:)
bene arkedes lazım baska ıstemezzıkk:)

:)) meraklı degılız bızde onlara sekerım bosverrr:)
bene arkedes lazım baska ıstemezzıkk:)

Ben ayarladım yarın yan komşumla kahvaltı edıcem :KK56:çok kısıyle şamımı olmaya gerek yok bır kaç kışı olsun yeter bana :KK51:belkı olurda nasıp olursa Ankara'ya atarınırsam sensinler komşu oluruk :KK53:

Ohh miss ki ne miss:)) Eşini bambaşka karşıla bakalım tanımasn seni şaşırsın mümkünse şok olsun bu arada ben gulciney:)

Ay sen ısımı degıstırdın :KK23: bugün nobetcı kocam yarın ve dıger günde görevli çıktı Perşembe gelecek o gelene kadar ben hergün bır bakım yaparım yarında ayaklarıma yapıcam ılık suya sırke damaltıyorum yarım saat ayaklarım ıcınde beklıyorum sonra topuk taşıyalım olup vazalın sürüyorum pamuklar çorap gıdıyorum yaraıyorum sabah bır kalkıyorum ayaklarım pamuk gribi olmus:KK53:

Son düzenleme:
Ben ayarladım yarın yan komşumla kahvaltı edıcem :KK56:çok kısıyle şamımı olmaya gerek yok bır kaç kışı olsun yeter bana :KK51:belkı olurda nasıp olursa Ankara'ya atarınırsam sensinler komşu oluruk :KK53:

gel beklerım sekerım ankaraya ankarada hayat ölüüü:KK43:(
soğuk nevale bi memleket:)
şimdi nerdesin sen bakimmmm

Ay sen ısımı degıstırdın :KK23: bugün nobetcı kocam yarın ve dıger günde görevli çıktı Perşembe gelecek o gelene kadar ben hergün bır bakım yaparım yarında ayaklarıma yapıcam ılık suya sırke damaltıyorum yarım saat ayaklarım ıcınde beklıyorum sonra topuk taşıyalım olup vazalın sürüyorum pamuklar çorap gıdıyorum yaraıyorum sabah bır kalkıyorum ayaklarım pamuk gribi olmus:KK53:

ayyyy amanın bakımlı gaciiiii:) ben hiççç sevmiyorum bu işlerle uğraşmayı erkek olsm daha iyiymiş heralde hormonlarımda genelde o yonde calısıyor :))

gel beklerım sekerım ankaraya ankarada hayat ölüüü:KK43:(
soğuk nevale bi memleket:)
şimdi nerdesin sen bakimmmm

ayyyy amanın bakımlı gaciiiii:) ben hiççç sevmiyorum bu işlerle uğraşmayı erkek olsm daha iyiymiş heralde hormonlarımda genelde o yonde calısıyor :))

Ben severım ama çok canım ıstemeden yapmam usengecım bıraz :KK53:ben canakkaledeyım

Ben severım ama çok canım ıstemeden yapmam usengecım bıraz :KK53:ben canakkaledeyım

:) bende bayılırım üşengeç olmaya hahaha :))
ooo çanakkale soğuğu fena olurmuş kışın dogrusu ruzgarı doru mu efenım?

:) bende bayılırım üşengeç olmaya hahaha :))
ooo çanakkale soğuğu fena olurmuş kışın dogrusu ruzgarı doru mu efenım?

Kusura bakma ya net kopup dürüyor o yüzden geç yazıyorum sınır ettı benı bu gece bu net :KK22:canakkalenın soğuğu fena oluyor uçuruyor ınsanı. Yazın deinizi süper oluyor heryerı tarıh dolu bır başkadır benım memleketım:KK1:benım esımde Burdur'lu ben sevmedım ama hıc Burdur'u sen nerelısın bacım esınle aynı memleketlısınız?

yettim kızlar :KK55::KK55::KK55::KK55:
öf berbat bi gündü :KK37:
guit seneye mi düğün canım

ben de 26 yaşımda evlendim

30 umda ilk kez anne oldum

34 de de 2.kez anne oldum

çok şükür

şimdi ise tayyip 3 çoçuk diyor diye "çoçukları 3 le "diyorlar bana

bu zamanda 2 çoçuk bile çok aslında ,allah 2 çoçuğuma sağlıklı ömür nasip etsin başka birşey istemem .
bakım, okul ihtiyaçları ,
,sevgisi ...

senin de evlenince bıcır bıcır evlatların olsun inşallah

allah herkese nasip etsin sağlıklı sıhatli evlatlar ..

ah ah amin inşalalh canım benim :KK19:
ben 4 tane istiyorum ama 2 ye ikna edebildim 3 için gazozuna ilaç atıcam :KK52::KK52::KK52::KK52:

amaaa evlisinnn benm deilsin:KK70::KK70::KK70:

rabbim mutlu mesut etsin..:)

:KK60::KK60::KK60:

Kızlar ücretli öğretmenliğe başlıcam hayırlısıyla napalım kapeseseden ümit neyin yok
bir sene idare edeyimde sonra başka planlarım var

dizi demişken uçurum ne oldu?
sınav akşamı diye hatırlıyodum ama izledim o kadar göremedim başlamadı
tarihini mi yanlış anladım aceba:44:

feliçya yaşıyomuş ya :KK53:
mika başa geçti yeni yer buldular nur da sermaye oldu :KK23::KK23:

:KK9::KK9: biz olsak napar eder o dar yatakta yatardık heralde :KK17::KK53: :KK9:
ne güzel iştee ayhh benim yaşımdakii evlileree çoook özeniorumm çokkk :KK52:
darısı başımaa bakalımm :KK9::KK9:

bende beyimsiz yatmazdım ya kenara sIkışı versin ben rahat rahat yatarım :KK53::KK53::KK53::KK53:

gidicem bakalım ondan haber bekliyorum benimki hem iş hem aşk seyahati olcak :KK53::KK53:

tatlım nerde seninki istte piyadedemi kenan evrendemi :KK52::KK52:

okyonus Canımm bakımını yaptın mı???? Şimdi sorum şu nasıl yaptın bakalım bende yapayım şimdi kıskandım :KK52::KK52:

kuru maya yarım elma rendesi 4-5 damla limon suyu karıştır yüzüne sür pambık gibi oluyo valla :KK12::KK12::KK12:

Guıet bacım nerdeysin sen ya çıkmadığım daha ısten :KK19:
geldim tatlım mafoldum ama bugün :KK14:
çok yoğundu ya :18:

Kusura bakma ya net kopup dürüyor o yüzden geç yazıyorum sınır ettı benı bu gece bu net :KK22:canakkalenın soğuğu fena oluyor uçuruyor ınsanı. Yazın deinizi süper oluyor heryerı tarıh dolu bır başkadır benım memleketım:KK1:benım esımde Burdur'lu ben sevmedım ama hıc Burdur'u sen nerelısın bacım esınle aynı memleketlısınız?

:) hee eskılerden bı tanıdık dedıydı coookkkk fena ruzgarı var kulak kopartır sogugu dıye :) ben aslen anne baba tarafından samsunluyum ama mersınde dogdum esımde mersınlı mersın baglantısı ılıskımızde yok ama evet mersınlı:) burduru gormedım ama sıkıcı bı memlket ufak bı yer dıye duydum bende kıl tuy lazer mevzularında sorf yapıyordum onemlı degıl sekerım :)

hoppp müdür (quietnrkn) nasılsın kım yprdu senı yahu:)

X