Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Sen geç kalkıyosunn biraz daha erken kalk bebişim :)

Kız yok bende çok zayıfım az bi 4-5 kilo almam lazımmm uçucam yollarda :)

alll anam alll kılo almakta ne var delı mısın nesın :) vermek zor ya laaaaa:))

erken kalkamam gun bıtmıyor o zaman :)

Hooooooooooppppp millet :KK24::KK24::KK24:

seduluuuuu hopppppppppp niyaptınn:)

Kızlar ben geldım ortodontust 3doktorla gorustum cenem kayıkmıs tel takılıp estetık olmm gerekıyormus tellerle amelıyata gırıcekmısım ama bu amelıyat canakkalede olmuyormus tecrubelı bır hekım gerekıyormus ve ortodontıstle estetık cerrahı bırlıkte calışıyormus p yuzden ıstanbulda olacak bakalım burda bır ıstanbuldan gıdıp gelen bır doktor var onunla gorusucez 16 sında geleck randevu aldım eger o burda tellerı takarsa ıstanbulda tanıdıgı yonderebılecegı bır cerrah varsa ona yonlendırır ıslet karısık ızınde zaten ıstanbula gıdıcez gorusucez capadan falan randevu alıcaz tel tedavısı 3500-4000 arasıymıs bırde estetık cerrah cene amelıyatı yapıcak kım bılır o nekadar bakalım hayırlısı cene amelıyatındada ceneyı kırıp yerıne yerlestırıyorlarmıs bır ay cene kılıtlı kalıyormus pıpıtle beslenılıyormus:18:amelıyat sart daha cok kayma yapar dedıler dısler tam kapanmadıgından cıgnerken cene sola dogru sekıllenmıs

Selam kılaarr...

Çok geçmiş olsun okyonus ne şikayetin vardı ki? Diş ve çene işleri çok sıkıntılı ameliyatıda sonrasıda duyduğum kadarıyla bir düre sıvı besin alıyoırlar ama iyi olacaksa neden olmasın? sadece cesaret işi

Selam kılaarr...

Çok geçmiş olsun okyonus ne şikayetin vardı ki? Diş ve çene işleri çok sıkıntılı ameliyatıda sonrasıda duyduğum kadarıyla bir düre sıvı besin alıyoırlar ama iyi olacaksa neden olmasın? sadece cesaret işi

Dısketım tam kapsnmıyor cnm sol tarfta cıgnedıgım ıcın sol tarafa cenemde kayma varmıs ortodontı tedavısı yeterlı olmazmıs cene amelıyatıda olmam gerekıyormus 2.5 yıl tel takılı olacskmıs bakalım bır doktorla daha gorusup ıstanbula gıdıcez

Dısketım tam kapsnmıyor cnm sol tarfta cıgnedıgım ıcın sol tarafa cenemde kayma varmıs ortodontı tedavısı yeterlı olmazmıs cene amelıyatıda olmam gerekıyormus 2.5 yıl tel takılı olacskmıs bakalım bır doktorla daha gorusup ıstanbula gıdıcez

Evet cnm çene cerrahına görünmen gerekit bence ama birkaç doktora görünmeden karar verme derim. Zaten çene cerrahı sadece büyük şehirlerde var bildiğim kadarıyla hadi bakalım cnm film falan çekip mi karar verdiler buna?

Kızlar ben geldım ortodontust 3doktorla gorustum cenem kayıkmıs tel takılıp estetık olmm gerekıyormus tellerle amelıyata gırıcekmısım ama bu amelıyat canakkalede olmuyormus tecrubelı bır hekım gerekıyormus ve ortodontıstle estetık cerrahı bırlıkte calışıyormus p yuzden ıstanbulda olacak bakalım burda bır ıstanbuldan gıdıp gelen bır doktor var onunla gorusucez 16 sında geleck randevu aldım eger o burda tellerı takarsa ıstanbulda tanıdıgı yonderebılecegı bır cerrah varsa ona yonlendırır ıslet karısık ızınde zaten ıstanbula gıdıcez gorusucez capadan falan randevu alıcaz tel tedavısı 3500-4000 arasıymıs bırde estetık cerrah cene amelıyatı yapıcak kım bılır o nekadar bakalım hayırlısı cene amelıyatındada ceneyı kırıp yerıne yerlestırıyorlarmıs bır ay cene kılıtlı kalıyormus pıpıtle beslenılıyormus:18:amelıyat sart daha cok kayma yapar dedıler dısler tam kapanmadıgından cıgnerken cene sola dogru sekıllenmıs

canım benım ne kadarda uzun iş varmıs zor olacaktır mutlaka hem senın acından hem para acısından ama inşallah en yakın zamanda düzelir hepsi ben dişcidende korkarım :KK43: Allahım şifa versin çabucak muaahh:KK54:

Ben buralardayım da burası nolmuş yahu sayfalar bir iki anca ilerlemiş :KK20:
Asıl siz nerelerdesiniz bakalım
Okyonus geçmiş olsun canım

Okyanus geçmiş olsun canım
Facebookta resmine baktım da ne kadar güzel maşallah dedim sonra bu yazını gördüm
İnşallah biran önce düzelir :KK31:

Çok geçmiş olsun canım senin için sıkıntılı bir süreç olucak gibi ama inşallah en az acılı atlatırsın...

hatunlar bn geldim :KK52:
bu kadr yorucu bi hafta içi yaşamamıştım pzr nişan vardı pzt iş salı sabah teyzoşa gittim bebk var diye uyku düzenimiz olmadı prş gecenin bi körü döndüm bugün iş sadece yarın evdeyim pzr alışveriş var :KK60::KK60:
okyonuscum inşallah iyi olursun cnaım benim :KK19:
sevgi meleği ben seni göremedim ya :26:

hatunlar bn geldim :KK52:
bu kadr yorucu bi hafta içi yaşamamıştım pzr nişan vardı pzt iş salı sabah teyzoşa gittim bebk var diye uyku düzenimiz olmadı prş gecenin bi körü döndüm bugün iş sadece yarın evdeyim pzr alışveriş var :KK60::KK60:
okyonuscum inşallah iyi olursun cnaım benim :KK19:
sevgi meleği ben seni göremedim ya :26:

Cnm nerelerdesn yaa güzellik:nazar:

Nası geçti nişan soramadım ben derslerle uğraşıyordum

Cnm nerelerdesn yaa güzellik:nazar:

Nası geçti nişan soramadım ben derslerle uğraşıyordum

güzel ve yorucu geçti tatlım :KK1:
kuaföre gittim gitmez olaydım makyaj yaptırdım bu renk ruj sürdü
sneakpeek_sugar012.jpg.jpeg

bide bi ton koyu pudra :KK14:
sonra toparladıkta gitim canım :KK1:

canım faceden yazdım sana :nazar:

Gunaydın canlarrr:KK55:ben doktor arastırmasına devam bakalım cenem dısarısan hıcbellı olmuyor ama doktorlar dıslerımın kapanmasından anladılar bellu olsa dururmuyum şimdiye kadar her işte bır hayır var bakalım bu doktor belkı amelıyata gerek yok der ama sanmıyorum barı teller burda takılsada bu ıstanbuldan gelenın bır baglantılı doktoru olsa unv. Hastanesınde fln yaptır dedıler amelıyat ıcın gıderım ıstanbula :KK31:zor bırec benı beklıyor ıns. Cok zahmet cekmeden atlatırım

canım benım ne kadarda uzun iş varmıs zor olacaktır mutlaka hem senın acından hem para acısından ama inşallah en yakın zamanda düzelir hepsi ben dişcidende korkarım :KK43: Allahım şifa versin çabucak muaahh:KK54:

Ben buralardayım da burası nolmuş yahu sayfalar bir iki anca ilerlemiş :KK20:
Asıl siz nerelerdesiniz bakalım
Okyonus geçmiş olsun canım

Okyanus geçmiş olsun canım
Facebookta resmine baktım da ne kadar güzel maşallah dedim sonra bu yazını gördüm
İnşallah biran önce düzelir :KK31:

Çok geçmiş olsun canım senin için sıkıntılı bir süreç olucak gibi ama inşallah en az acılı atlatırsın...
Kızlar hepınıze cok tesekkur ederım cenem dısarıdan bellı olmuyor doktor dıslerımın kapanısından anladı ben bılsem dururmuyum bu zamana bakalım herseyde bır hayır var 16 sında ıstanbuldan gelıp gıden doktor var onunla gorusucem tellerı o takarım ıstanbulda baglantılı oldugum bır plastık cerrah var derse ona taktırıcam amelıyata oraya gelırım ama olmadı tel ve amelıyat ıcın doktoru ıstanbuldan bukucaz marmara unv. Ile gorusucem çapa özel diş ve estetık dıye bır hastane buldum orayla gorusucem cene cerrahı varmıs gercı o yapabılırmı bilmiyorum plastık cerrah olması gerek dedıler

X