Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben coktan uyandım:KK53:yemegımı yaptımortalıgı topladım dus aldım sımdı sıcak cıkolata yapıcm odullendıreyım azcık kendımı :KK9:sen neler yapıyorsun?

İyim bende hastalıkla boğuşuyorum hiç iş yapmadım bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum :)

Sen dün kbb ye gidicektin ne yaptın gittinmi

İyim bende hastalıkla boğuşuyorum hiç iş yapmadım bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum :)

Sen dün kbb ye gidicektin ne yaptın gittinmi

Gıtım canım bırsey yok dedı bır olac verdı bırde kulagımın arkasına surmem ıcın krem verdı ne işe yarayacaksa:KK37:sen nezlemı oldun canım gecmıs olsun burdada cok yagmur yagıyor

Gıtım canım bırsey yok dedı bır olac verdı bırde kulagımın arkasına surmem ıcın krem verdı ne işe yarayacaksa:KK37:sen nezlemı oldun canım gecmıs olsun burdada cok yagmur yagıyor

Grip oldum yaaa burdada salı akşamı kar yağdı hala yerde kar var ama bugün güneşli hava ne güzel :)

ben ugramayınca ıcınız kuruyor kızlarr anam benı mı beklıyorsunuz sohbet etmeye :))

Evetttttt senı beklıyoruz bak hepımz hasta olduk ılgılenmıyorsun bızımle :KK53:ılgı oster bıze sefkat goster

kız benede lazım o dedıgın sefkatmı mevkatmı neyse ondan :)
:KK43: esım gunlerdır gece gec saatlerde gelıyor ıs yerı tasınması yuzunden ühüüü:KK43:((
gun asırı basım agrıyor benımde:s
çekilişlerle falan ugrasıyorum sıkıldım onlardanda bedava bısıyler kazanayım dedıydım :))

kızlarrrr gecen soledıydım heralde 1v1y den derımod maddy trenckot derı mont almıstım xxl azıcık dar geldı iade edıcem :KK43: beğendım aslında ama kılo verırım dıye 200 tl yı derı monta yatıramıcam :KK43: neyse ıade etcem yanı ısteyenınız varmı kızlar bulamazsınız 200 tl ye derı mont haa:))))):KK33::KK52:

:KK43: esım gunlerdır gece gec saatlerde gelıyor ıs yerı tasınması yuzunden ühüüü:KK43:((
çekilişlerle falan ugrasıyorum sıkıldım onlardanda bedava bısıyler kazanayım dedıydım :))

kızlarrrr gecen soledıydım heralde 1v1y den derımod maddy trenckot derı mont almıstım xxl azıcık dar geldı iade edıcem :KK43: beğendım aslında ama kılo verırım dıye 200 tl yı derı monta yatıramıcam :KK43: neyse ıade etcem yanı ısteyenınız varmı kızlar bulamazsınız 200 tl ye derı mont haa:))))):KK33::KK52:

Ben senın ıcın gelıcem ankara sevıyorummmmm senı bacım:KK53:benım montum var kuzum daha yenı etek ve bluz aldım daha gelmedı 80 lıra tuttu bırde dıs telı taktırırsak dıs telı taksıdı bıtene kadar bısey alamam herkes 3000-3500 arası yapturmıs ama bızım burda ıns. Bu cıvardık cok ucuk degıldır:18:benım kocamda cumartesı mesaıde pazar nobette pazartesı aksam gelcek kaderımız boyle :KK31:bıreysel emeklılık baslattık bana 150 lırada o evdeyım ama masrafa bak bende :KK60:

Ben senın ıcın gelıcem ankara sevıyorummmmm senı bacım:KK53:benım montum var kuzum daha yenı etek ve bluz aldım daha gelmedı 80 lıra tuttu bırde dıs telı taktırırsak dıs telı taksıdı bıtene kadar bısey alamam herkes 3000-3500 arası yapturmıs ama bızım burda ıns. Bu cıvardık cok ucuk degıldır:18:benım kocamda cumartesı mesaıde pazar nobette pazartesı aksam gelcek kaderımız boyle :KK31:bıreysel emeklılık baslattık bana 150 lırada o evdeyım ama masrafa bak bende :KK60:

vay anam bıreysel emeklılıkmıısssss :) benım yasım oldu 30 senınkısı kackı emeklılık ısıne gırdın aglayam ben olem ben nerelere gıdem gel kız gelll ankaraya :))) anam ısın sakası xxl benden baska yok zaten burda hahahaha:)))) alma artık adamın belını buktun garıbann. ergen gerısı gıbı tellencek :) yegenımde var aksarayda ne kadara takıldı bılmıyorum

kız o xxl içine benden 3 tane girer ben zayıfım kııııııı :)
Benimde var derimoddan deri ceketim ve çoook seviyorummm

Kıslarr bu arada eşim bana cep telefonu almışşş dün sürpriz yapmış çoookkk sevindimmm
Hem de istediğimdennnn:)))))

Benim nerdeyse 6 senedir var kız bireysel emekliliğim...
Önce çalışırken grup vardı sonra işten ayrılırken bireysele çevirttirmiştimmm

kız o xxl içine benden 3 tane girer ben zayıfım kııııııı :)
Benimde var derimoddan deri ceketim ve çoook seviyorummm

Kıslarr bu arada eşim bana cep telefonu almışşş dün sürpriz yapmış çoookkk sevindimmm
Hem de istediğimdennnn:)))))

:) aman en tontişiniz benim zaten tamam zayıfsın ne bağrıyon beeeeeeeeeeeeeee:))

gule gule kullan cicişini:)

Canım sıkılıyorrr yaa toplaşın hadiiii :)

toplaşmak için randevulasmamız lazım olmuyor yoksa:KK43:

:) aman en tontişiniz benim zaten tamam zayıfsın ne bağrıyon beeeeeeeeeeeeeee:))

gule gule kullan cicişini:)

toplaşmak için randevulasmamız lazım olmuyor yoksa:KK43:

Sen geç kalkıyosunn biraz daha erken kalk bebişim :)

Kız yok bende çok zayıfım az bi 4-5 kilo almam lazımmm uçucam yollarda :)

X