Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

sonra topic evsahibesi nerdesin diyonuz nerde bu millet :KK22::KK22:
Diş teli topiğinde takılıyorum ben bugun guıetcım :KK53:doktor dolgu yaparken ortıdontıstle gorus kopek dıslerım ve azı dıslerım gerıde o yuzden fırca ulaşmıyor ıyı temızlenmedıgı ıcın curuyor dıs tası oluyor bu hafta ortodontıst bulup gorusucem yas sınırıyokmus bır kadın 37 yasındsyım yenı taktırdım demıs benım soruma cevap :KK31:seffafla normal tel arasında baya fıyat farkı varmıs kararsız kaldım cokta pahalı ama esım saglık bu verılır dıyor ortodontıst bulucaz gorusucez bakalım :KK14:

oooo:) guzel gunlerde kullan sekerım:KK66: bende 1v1y den derı mont almıstım sozdeeeee gelmedı dahada gelsın gerı gondercem gercek deri değilmiş neden vereyım o kadar parayıı hıhhh sordum sotrusturdum ama begensemde almam 200 tl neden vereyım deri değilse birde derimod deri diye kandırıyorlar sövcem bak yıne sınırlendım. :KK51:

yıne mı yeterrr yaaaaaa anam temızlık tamampasaklıyım bende sen temızlık yaptım dedıkce pasaklılıgımı hatırlıyorumbeeeeeeeeeeeeeeeeee:)

ıyı kuzu sen nasılsın bakalımm

oynak gaci:) halay ne iş haaaaaaaaaa nişan işi :KK66:

Pazartesıden pazartesıye yapıyorum kızım haftada bır gorende hergun elımde supurge vıleda gezıyorum sanacak:KK53:bende aldım bakalım kıyafet begenmessem gonderıcem gıtsın :21:senın mont hakıkaten pahalıymıs marka dıye kakıyorlar mıllete ahlaksızlar :KK22:

Burdayımmmmm :))))))
nasıl geçti haftasonun :KK1::KK1::KK1::KK1:

oynak gaci:) halay ne iş haaaaaaaaaa nişan işi :KK66:
kapı gıcırtısına oynarım affetmem :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Diş teli topiğinde takılıyorum ben bugun guıetcım :KK53:doktor dolgu yaparken ortıdontıstle gorus kopek dıslerım ve azı dıslerım gerıde o yuzden fırca ulaşmıyor ıyı temızlenmedıgı ıcın curuyor dıs tası oluyor bu hafta ortodontıst bulup gorusucem yas sınırıyokmus bır kadın 37 yasındsyım yenı taktırdım demıs benım soruma cevap :KK31:seffafla normal tel arasında baya fıyat farkı varmıs kararsız kaldım cokta pahalı ama esım saglık bu verılır dıyor ortodontıst bulucaz gorusucez bakalım :KK14:

canım bende kullandım kesinlikle kullan ve sürekli olandan kullan benim geriledi yine :KK5::KK5:
canım bak eşin ne güzel diyo başkalarıın eşleri istemez kumrular sizi :KK16::KK16:

canım bende kullandım kesinlikle kullan ve sürekli olandan kullan benim geriledi yine :KK5::KK5:
canım bak eşin ne güzel diyo başkalarıın eşleri istemez kumrular sizi :KK16::KK16:

Erzuruma gittik avm gezdik güzel güzel kıyafetler aldım
Cmt. akşam canlı müzik dinledik arkadaşlarla çok güzeldi eğledik
Pazarda iki küçük afacana baktım sonra akşamı eve döndük gezmek çok güzeldi :)

Bakalım 3 tane ortodontıst gormustum hepsıyle gorusucez yoksa dıslerım gıdıcı :18:bır ımplant 1000 lıraymıs :KK53:tel taktıranlara sordum genelde 2700-3500 fıyata taktırmıslar seffaf olanlar 1000 lıra daha pahalıymıs bıde onlarda kopma ve sararma oluyormus tedavıse daha uzun suruyormus ben normal tel ıstıyorum bıran once bıtsın gıtsın bakalım ıns. Burda cok ucuk fıyat vermezler

Kız sızın tayın cıkınca sen gıttıgınız yerde eve gırmessın artık gezmekten orda baya bır bunaldın ah sızın bıtıyor bıze sıra gelıyor:KK14:neler aldın? Gule gule kullan

gezmek güzel olmaz mı ya la :KK52::KK52:

Bakalım 3 tane ortodontıst gormustum hepsıyle gorusucez yoksa dıslerım gıdıcı :18:bır ımplant 1000 lıraymıs :KK53:tel taktıranlara sordum genelde 2700-3500 fıyata taktırmıslar seffaf olanlar 1000 lıra daha pahalıymıs bıde onlarda kopma ve sararma oluyormus tedavıse daha uzun suruyormus ben normal tel ıstıyorum bıran once bıtsın gıtsın bakalım ıns. Burda cok ucuk fıyat vermezler

canım çok kişiyle görüş bence.ben 20 lik diş çekimi için sordum 275-400 arası dedi özel neymiş 20 likmiş dedim ama dışarda ameliyatsız olucak yok adı 20 lik olmazmış.kendi doktorum 50 ye çekti gömülü dişide 200 e çekti ve iyi bi doktor tv ye falan çıkmış düşün yani :KK76:

gezmek güzel olmaz mı ya la :KK52::KK52:

canım çok kişiyle görüş bence.ben 20 lik diş çekimi için sordum 275-400 arası dedi özel neymiş 20 likmiş dedim ama dışarda ameliyatsız olucak yok adı 20 lik olmazmış.kendi doktorum 50 ye çekti gömülü dişide 200 e çekti ve iyi bi doktor tv ye falan çıkmış düşün yani :KK76:

Arastırıcam ama burda cokta secenek yok ıstanbulda bır kac doktor tavsıye ettıler ama tedavıye gel gıt cok pahalıya mal olcak

Arastırıcam ama burda cokta secenek yok ıstanbulda bır kac doktor tavsıye ettıler ama tedavıye gel gıt cok pahalıya mal olcak

tabi canım tedavis sırasında ist e gelip gidicene hepsini çektir yenisini yptır daha iyi :KK9::KK9:
bu arada tel kullanırken çok dikkat etmen lazım canım kanal tedacisi sonrasında çok oluyo :KK31:

tabi sağlık iönemli heleki dişler yedirmez içirmez hale getirir adamı :KK43:

Pazartesıden pazartesıye yapıyorum kızım haftada bır gorende hergun elımde supurge vıleda gezıyorum sanacak:KK53:bende aldım bakalım kıyafet begenmessem gonderıcem gıtsın :21:senın mont hakıkaten pahalıymıs marka dıye kakıyorlar mıllete ahlaksızlar :KK22:

gıttt yaaaaa yalan söyleme bana habıre temızlık dıttt:)

kızzz kapı gıcırtısını bırak sen dıs gıcırtısınada oynar gıbısın:)

evet face den haberım oldu gezıyorsun :) aferım kızzz:)) cocuklarla nasıl gectıı

ooooooohaa desek yerı ne kadar para sankı yolda buluıyoruz parayııı:KK43:

Kız sızın tayın cıkınca sen gıttıgınız yerde eve gırmessın artık gezmekten orda baya bır bunaldın ah sızın bıtıyor bıze sıra gelıyor:KK14:neler aldın? Gule gule kullan

Evet durmam hep gezerim gerçi atanamazsam özel sektörede çalışmayı düşünüyorum ama haftasonları gezerim bol bol yine :)
2 kazak aldım 2 pantolon aldım kotondan hepsinide çok beğenerek aldım ayyy çok güzeller :)
Ayakkabıda alıcaktım istediğim gibi güzel bulamadım neyse artık internetten bakarım
Eşime kazak pantolon falan aldık bol bol istediklerimizden yedik ki burda hiçbişey yok

tabi sağlık iönemli heleki dişler yedirmez içirmez hale getirir adamı :KK43:

gıttt yaaaaa yalan söyleme bana habıre temızlık dıttt:)

kızzz kapı gıcırtısını bırak sen dıs gıcırtısınada oynar gıbısın:)

evet face den haberım oldu gezıyorsun :) aferım kızzz:)) cocuklarla nasıl gectıı

ooooooohaa desek yerı ne kadar para sankı yolda buluıyoruz parayııı:KK43:

Çocuklar iyiydi yaa üzmediler beni uslu uslu oturdular :)

Nerdesınız hu huuuuuu:KK14:hastayım bugun karnım çok agrıyır kulaklarım agrıyor yarın doktora gıdıcem KBB a gıdıcem :2:

Nerdesınız hu huuuuuu:KK14:hastayım bugun karnım çok agrıyır kulaklarım agrıyor yarın doktora gıdıcem KBB a gıdıcem :2:

gecmıs olsun canım benımde basım agrıyor agrımıyor hatta catlıyorrr burdayım ama yokum o durumdayım yanı.

gecmıs olsun canım benımde basım agrıyor agrımıyor hatta catlıyorrr burdayım ama yokum o durumdayım yanı.

Bende agrı kesıcı octım benımde cok basım agrıyır bızım evde cok sıcak merkezı sıtem ust katlar ısınmıyor dıye verıyorlar komuru gece terlıyırum cok uyandıgımda sac dıplerım yıkanmıs gıbı ıslak :KK51:camasırlar bıle ıcerıde 3-4 saatte kuruyor

Haydı uyanınnnnnn :KK4::KK4::KK4:

KBB doktoruna gıttım amelıyattaymıs ogleden sonra yıne gıdıcem :KK37:sımdı ortalıgı toparlıyorum mercımek corbasıyla taze fasulye yapıyorum :KK6:

geçmiş olsun canmm nolduki hayırdırr ?

bende dün gittim kbb ye sağ kulagım da hafif agrı vardı hafifte duymuyyodum meğer kulak zarım tıkanmış :KK53: temizledi saolsun doktor amca o kulak çöplerini sokmaa zararlı onlar diidiii :KK53:

geçmiş olsun canmm nolduki hayırdırr ?

bende dün gittim kbb ye sağ kulagım da hafif agrı vardı hafifte duymuyyodum meğer kulak zarım tıkanmış :KK53: temizledi saolsun doktor amca o kulak çöplerini sokmaa zararlı onlar diidiii :KK53:

Benımde kulaklarımın ıkısıde sızlıyor arada tıkanıyor bır hafta oncede kulak cubuguyla pembe kan gıbı bırsey oldu cubuktakı pamuga korktum cok degıl ama bellı belırsız bembelık:18:ögleden sonra yıne gıdıcem bakalım gecmısolsun canım sanada

X