Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

güzel ve yorucu geçti tatlım :KK1:
kuaföre gittim gitmez olaydım makyaj yaptırdım bu renk ruj sürdü
sneakpeek_sugar012.jpg.jpeg

bide bi ton koyu pudra :KK14:
sonra toparladıkta gitim canım :KK1:

canım faceden yazdım sana :nazar:

Ay cnm oldum olası güvenmem kuaför makyaşlarına kesin hafif doğal bi ruj dmeişsindir bu çıkmıştır karşına:KK52::KK52:

Ay cnm oldum olası güvenmem kuaför makyaşlarına kesin hafif doğal bi ruj dmeişsindir bu çıkmıştır karşına:KK52::KK52:

gözlerim öne çıksın dedim bir lacivert far sürdü 1km uzaktan ben burdayım diyo :KK60:
dedim çok ağır bu tabi tarz meselesi dedi.ruju sürdü dedim bu ne böle parlatıcaı sürücem üzerine dedi dedm bu çok değişik tarz meselesi tabi dedi :KK60:
dedim çok şükür tarzım yok :KK52::KK52:

gözlerim öne çıksın dedim bir lacivert far sürdü 1km uzaktan ben burdayım diyo :KK60:
dedim çok ağır bu tabi tarz meselesi dedi.ruju sürdü dedim bu ne böle parlatıcaı sürücem üzerine dedi dedm bu çok değişik tarz meselesi tabi dedi :KK60:
dedim çok şükür tarzım yok :KK52::KK52:

Evet deseydin yanlış yerdesin benin tarzıma göre yapacaktın:)

Cnm sahnede oldukça dikkat çekeceğine eminim:KK1:

gunaydın:) 15:30 ıyı mı kalkıss:)) esım hala uyuyor ama 2 haftadır gece gunduz calısıyor nerdeyse adam bıraktım uyusun:)

Yatın Sabahmı uyanacak kız ac karnına nasıl uyuyorsunuz benım karnım acıkıyor uyanıyorum:KK53:
Kız sızın cocukta uykucu olur ıns. Mutlu mesut uyursunuz ailece:KK14:benımde kocam nobetcı cuma gunude var nobetı sonra ızne ayrılıyor 12gun ızın var pazar gunu buradakı doktırka randevum var eger bu doktorun ıstanbulda tanıdıgı plastık cerrah yoksa ıstsnbuldakı capa ortodontıye gıdıcez hayırlısı bakalım amelıyatsız duzelse keske cenem bu doktor nedıycek bakalım

Son düzenleme:
Yatın Sabahmı uyanacak kız ac karnına nasıl uyuyorsunuz benım karnım acıkıyor uyanıyorum:KK53:
Kız sızın cocukta uykucu olur ıns. Mutlu mesut uyursunuz ailece:KK14:benımde kocam nobetcı cuma gunude var nobetı sonra ızne ayrılıyor 12gun ızın var pazar gunu buradakı doktırka randevum var eger bu doktorun ıstanbulda tanıdıgı plastık cerrah yoksa ıstsnbuldakı capa ortodontıye gıdıcez hayırlısı bakalım amelıyatsız duzelse keske cenem bu doktor nedıycek bakalım

ınsallah amelıyatsız duzelır canım ne dıyelım.
hee keske uykucu olsa :) esım benden cookkk daha fazla duskundur uykuya yemek falan aramayız uyuruz:) esım sıgara kullanırken nıkotını gelırdı kalkardı sıgara kahve yapar gerı yatardı hahaa:) sukur olsun vazgectı o alıskanlıgından. 2 gun uyur banamısın demez:) ben o kadar uyuyamam ben az uyuyan cok debelenenlerdenım sabah 7 de zar zor uyur 12-13 gıbı kalkarım :) dun gece yıne 6 gıbı falan anckuyudum offff anam ıs lazım bana ıssss:) oohh ızne cıkacaksınız mısler gıbı ıst yolu gozuktu gezmece ablanla:KK66:

ınsallah amelıyatsız duzelır canım ne dıyelım.
hee keske uykucu olsa :) esım benden cookkk daha fazla duskundur uykuya yemek falan aramayız uyuruz:) esım sıgara kullanırken nıkotını gelırdı kalkardı sıgara kahve yapar gerı yatardı hahaa:) sukur olsun vazgectı o alıskanlıgından. 2 gun uyur banamısın demez:) ben o kadar uyuyamam ben az uyuyan cok debelenenlerdenım sabah 7 de zar zor uyur 12-13 gıbı kalkarım :) dun gece yıne 6 gıbı falan anckuyudum offff anam ıs lazım bana ıssss:) oohh ızne cıkacaksınız mısler gıbı ıst yolu gozuktu gezmece ablanla:KK66:

Ins. Dıslerım burda halledılır rahat rahat gezerım yoksa dıs doktoru ıcın gezıcem :KK5:hayırlısı olsun bakalım

Banada ıs lazım evde sıkıntıdan patlıyorummmmm :KK51:

hatunlar hatunlar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bernardodan alışveriş yaptık 1346 tl yerine 616 tl ye aldık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Neker aldın ekle cabukkkk merak ettım :KK53:ben alışverıs falan yapmıyorum artık dıs telı takılcak burde cene amelıyatı olursa 10000 lira gıtcek :KK52:hayırlısı bakalım ıns. Su amelıyata gerek kalmaz

Neker aldın ekle cabukkkk merak ettım :KK53:ben alışverıs falan yapmıyorum artık dıs telı takılcak burde cene amelıyatı olursa 10000 lira gıtcek :KK52:hayırlısı bakalım ıns. Su amelıyata gerek kalmaz

canım benim baya yüksekmiş ya inşallah ameliyat olmaz ama olsada sağlıklı olucan senin için hangisi iyise o olsun :KK19:
arkadaşımla ortak aldık bir alana bir bedava kampanyası vardı :KK9:
bununla
634752831589646172.jpg

bu
634710611051895860.jpg

başka bi günlük yemek takımıyla
bunu aldık
634859149307931094.jpg

tencere diğer günlük yemek takımı benim hepsi 340 tl tuttu
normalde 500 tencere 214 yemek takımı :KK60:
sömürdük bernardoyu :21:

canım benim baya yüksekmiş ya inşallah ameliyat olmaz ama olsada sağlıklı olucan senin için hangisi iyise o olsun :KK19:
arkadaşımla ortak aldık bir alana bir bedava kampanyası vardı :KK9:
bununla
634752831589646172.jpg

bu
634710611051895860.jpg

başka bi günlük yemek takımıyla
bunu aldık
634859149307931094.jpg

tencere diğer günlük yemek takımı benim hepsi 340 tl tuttu
normalde 500 tencere 214 yemek takımı :KK60:
sömürdük bernardoyu :21:

Cok ucuza gelmıs ve cok guzeller gule gule kullan guıetcım :KK19:masallah bunlarada ortak bulmussun ya helal olsun :KK1:

Cok ucuza gelmıs ve cok guzeller gule gule kullan guıetcım :KK19:masallah bunlarada ortak bulmussun ya helal olsun :KK1:

çok yakın arkadaşım canım hani nişana gittim ya o onla buluştuk alıcaktı böle yaptık iyi oldu valla oda ordan almıştı pembeleri 12 liğe tamamladı :KK49:

Ins. Dıslerım burda halledılır rahat rahat gezerım yoksa dıs doktoru ıcın gezıcem :KK5:hayırlısı olsun bakalım

Banada ıs lazım evde sıkıntıdan patlıyorummmmm :KK51:

hepımıze lazım kardeslık:KK66:

hatunlar hatunlar :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bernardodan alışveriş yaptık 1346 tl yerine 616 tl ye aldık :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

quıtkız anam sende para cok bellı :) ben bedavacıyım:) ucuzcu mucburrr

Guiet bende bugün evkurda baktım tencere takımı ama öyle böyle değil harikalardı gözüm kaldı
Evlenecek olsam bir dk durmaz alırdım
İndirimdeydi
Piyasa fiyatının çok çok altı idi
Evkur bunu neden yaptıysa artık :KK53:

X