Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben coktan uyandımyemegımı yaptımortalıgı topladım dus aldım sımdı sıcak cıkolata yapıcm odullendıreyım azcık kendımı sen neler yapıyorsun?

İyim bende hastalıkla boğuşuyorum hiç iş yapmadım bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum :)

Sen dün kbb ye gidicektin ne yaptın gittinmi

İyim bende hastalıkla boğuşuyorum hiç iş yapmadım bugün uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum :)

Sen dün kbb ye gidicektin ne yaptın gittinmi

Gıtım canım bırsey yok dedı bır olac verdı bırde kulagımın arkasına surmem ıcın krem verdı ne işe yarayacaksasen nezlemı oldun canım gecmıs olsun burdada cok yagmur yagıyor

Gıtım canım bırsey yok dedı bır olac verdı bırde kulagımın arkasına surmem ıcın krem verdı ne işe yarayacaksasen nezlemı oldun canım gecmıs olsun burdada cok yagmur yagıyor

Grip oldum yaaa burdada salı akşamı kar yağdı hala yerde kar var ama bugün güneşli hava ne güzel :)

ben ugramayınca ıcınız kuruyor kızlarr anam benı mı beklıyorsunuz sohbet etmeye :))

Evetttttt senı beklıyoruz bak hepımz hasta olduk ılgılenmıyorsun bızımle ılgı oster bıze sefkat goster

kız benede lazım o dedıgın sefkatmı mevkatmı neyse ondan :)
esım gunlerdır gece gec saatlerde gelıyor ıs yerı tasınması yuzunden ühüüü((
gun asırı basım agrıyor benımde:s
çekilişlerle falan ugrasıyorum sıkıldım onlardanda bedava bısıyler kazanayım dedıydım :))

kızlarrrr gecen soledıydım heralde 1v1y den derımod maddy trenckot derı mont almıstım xxl azıcık dar geldı iade edıcem beğendım aslında ama kılo verırım dıye 200 tl yı derı monta yatıramıcam neyse ıade etcem yanı ısteyenınız varmı kızlar bulamazsınız 200 tl ye derı mont haa:)))))

Ben senın ıcın gelıcem ankara sevıyorummmmm senı bacımbenım montum var kuzum daha yenı etek ve bluz aldım daha gelmedı 80 lıra tuttu bırde dıs telı taktırırsak dıs telı taksıdı bıtene kadar bısey alamam herkes 3000-3500 arası yapturmıs ama bızım burda ıns. Bu cıvardık cok ucuk degıldır:18:benım kocamda cumartesı mesaıde pazar nobette pazartesı aksam gelcek kaderımız boyle bıreysel emeklılık baslattık bana 150 lırada o evdeyım ama masrafa bak bende

vay anam bıreysel emeklılıkmıısssss :) benım yasım oldu 30 senınkısı kackı emeklılık ısıne gırdın aglayam ben olem ben nerelere gıdem gel kız gelll ankaraya :))) anam ısın sakası xxl benden baska yok zaten burda hahahaha:)))) alma artık adamın belını buktun garıbann. ergen gerısı gıbı tellencek :) yegenımde var aksarayda ne kadara takıldı bılmıyorum

kız o xxl içine benden 3 tane girer ben zayıfım kııııııı :)
Benimde var derimoddan deri ceketim ve çoook seviyorummm

Kıslarr bu arada eşim bana cep telefonu almışşş dün sürpriz yapmış çoookkk sevindimmm
Hem de istediğimdennnn:)))))

Benim nerdeyse 6 senedir var kız bireysel emekliliğim...
Önce çalışırken grup vardı sonra işten ayrılırken bireysele çevirttirmiştimmm

:) aman en tontişiniz benim zaten tamam zayıfsın ne bağrıyon beeeeeeeeeeeeeee:))

gule gule kullan cicişini:)

Canım sıkılıyorrr yaa toplaşın hadiiii :)

toplaşmak için randevulasmamız lazım olmuyor yoksa

:) aman en tontişiniz benim zaten tamam zayıfsın ne bağrıyon beeeeeeeeeeeeeee:))

gule gule kullan cicişini:)

toplaşmak için randevulasmamız lazım olmuyor yoksa

Sen geç kalkıyosunn biraz daha erken kalk bebişim :)

Kız yok bende çok zayıfım az bi 4-5 kilo almam lazımmm uçucam yollarda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…