Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

zap-zup hayırlı olsunn canımmm :KK16:
yaşadıgın yeremi atandın ayrıca merak ettimm ?

bşkaa yerleşen varmı arkdaşlar * okyonusu çok merak ediyorummmm :KK31:

Ben atanamadım canım 85.99 benım puanım 2. Atamada gıderım ıns. Daha fazla kadro açarlar ıns. Yksek puanlılar gıttı onumuz baya acıldı bakalım

Ben atanamadım canım 85.99 benım puanım 2. Atamada gıderım ıns. Daha fazla kadro açarlar ıns. Yksek puanlılar gıttı onumuz baya acıldı bakalım

aaa kesin senide atanmıştır diodum ama :26:
hayırlısı canım bende baktım puanlara çok yüksekk ya gerçekten
hayırlısı olsun inşallah diğer atamada gidersin canım :KK31:

gunaydın canlar bakın bugun bıraz erkencıyım :) esım hafta sonu calısıyor :)) arkadasımla bana gun dogdu kızkıza takılamıyorduk :) onunla takılcaz aradı 12:30 da uyandırdı buluscaz gezcez tozcaz belkım bırıkı bısıy alcaz :) cok heyecan yaptım :)) evden dısarı cıkamadıgım ıcuunn:KK43: :)):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK34::KK54::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21::nazar::KK39::KK39::KK37::nazar::emir_bebek::KK1::KK1::KK3::KK3::KK3::KK52:

Yıldız teknik ünw. atandım .millet istanbul ister benküçük bir yer istiyordum son tercihimdi kısmet işte :KK52: açıkta kalmaktansa iyi bir ünw oldu en azından .:KK52:

dun oncekı sınav topıcınde okunda canım cok sevındım maşallah tütütütüt:) evet bende kucuk sehır ıstıyorum :)ama sona mecburen 3 tane ıst da ben yazmıstım gelmedı :) sevındım bı nevı gelmedıgıne ısthıccc ıstemıyorum cok kalabalık memleket

inşallah okyonuussss:)

gunaydın canlar bakın bugun bıraz erkencıyım :) esım hafta sonu calısıyor :)) arkadasımla bana gun dogdu kızkıza takılamıyorduk :) onunla takılcaz aradı 12:30 da uyandırdı buluscaz gezcez tozcaz belkım bırıkı bısıy alcaz :) cok heyecan yaptım :)) evden dısarı cıkamadıgım ıcuunn:KK43: :)):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK34::KK54::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21::nazar::KK39::KK39::KK37::nazar::emir_bebek::KK1::KK1::KK3::KK3::KK3::KK52:

dun oncekı sınav topıcınde okunda canım cok sevındım maşallah tütütütüt:) evet bende kucuk sehır ıstıyorum :)ama sona mecburen 3 tane ıst da ben yazmıstım gelmedı :) sevındım bı nevı gelmedıgıne ısthıccc ıstemıyorum cok kalabalık memleket

inşallah okyonuussss:)

Yarında benım eşim çalışıck mesai varmıs:KK37:oh kız kıza gezın ıyı olur senın ıcınde akşam gel rapor ver nelar aldın neler yaptın merak ederım ben:KK53:hadı ıyı gezmeler bakalım

Yarında benım eşim çalışıck mesai varmıs:KK37:oh kız kıza gezın ıyı olur senın ıcınde akşam gel rapor ver nelar aldın neler yaptın merak ederım ben:KK53:hadı ıyı gezmeler bakalım

kız yakınlardaolaydın pazarda senle takılırdık :))

bakalım aksamda dolu olabılırım bellı degıl sekerım :))

evet evden cıkayım bı sımdı gıdıp susleneyım :)
opuyorum sızlerı :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

50 m2 yere taşıncam bu ne dir arkadaş ya 12 den beri temizlik yapıyorum yeni bitti banyoyu temizlemedim bile :KK30:

ne ediyonuz bacılar oooh gezenler var gezsinler bakalım :KK52::KK52:
bende yarın gezcem :KK52::KK52:

ya kızlar bunları giycem yarın nişanda olur demi ekliyorum hemen resimleri :KK76:

b9535_w48_12wn_01_01.jpg

gömlekim bu
takılarım bunlar
AVON-CHLOE-TAKI-SETI-33-TL__44828741_0.jpg

belki kalpli bi altın kolyede takabilirim emin değilim :KK31:
L_20122-2K0592Z8-1LD_B.jpg

pantolonum bu model aynısı rengi ayakkabının bi ton açığı
ayakkabı olarakta
yeni aldığım o kahve çizmeleri giycem ne dersiniz :KK31:
çantamlada çizmem aynı renk.
nişan kapalı mekanda 1-5 arası olucak bu arada kızlar akıl verin bana yarın nişan hayla içime sinmedi :KK52::KK52::KK52:

b9535_w48_12wn_01_01.jpg

gömlekim bu
takılarım bunlar
AVON-CHLOE-TAKI-SETI-33-TL__44828741_0.jpg

belki kalpli bi altın kolyede takabilirim emin değilim :KK31:
L_20122-2K0592Z8-1LD_B.jpg

pantolonum bu model aynısı rengi ayakkabının bi ton açığı
ayakkabı olarakta
yeni aldığım o kahve çizmeleri giycem ne dersiniz :KK31:
çantamlada çizmem aynı renk.
nişan kapalı mekanda 1-5 arası olucak bu arada kızlar akıl verin bana yarın nişan hayla içime sinmedi :KK52::KK52::KK52:

Guıet bence gayet iyi ıstersen kumas pantolon tarzı yerıne kumas dız ustu etegın varsa oylede gıyebılırsın ama pantolonda gayet guzel ve sık:KK31:

Guıet bence gayet iyi ıstersen kumas pantolon tarzı yerıne kumas dız ustu etegın varsa oylede gıyebılırsın ama pantolonda gayet guzel ve sık:KK31:

canım krem bi eteğim varda aczık dar geliyo :KK17::KK17:
arkadaşım saolsun nişan arabasında götürcek beni :KK19:
dahada şık olmam lazım şimdi :KK23:

canım krem bi eteğim varda aczık dar geliyo :KK17::KK17:
arkadaşım saolsun nişan arabasında götürcek beni :KK19:
dahada şık olmam lazım şimdi :KK23:

Cnmm pat die daldım evet ben beğendim okyonusun dediği gibi etekde olabilirdi mesela krem ve ya krem üstü açık desenli ve ya çizgili. Kahve kemerlede süper olur. Ama pantolonda güzel olur:21::21:

MAkyaj saç için ne düşünüyorsun????

Cnmm pat die daldım evet ben beğendim okyonusun dediği gibi etekde olabilirdi mesela krem ve ya krem üstü açık desenli ve ya çizgili. Kahve kemerlede süper olur. Ama pantolonda güzel olur:21::21:

MAkyaj saç için ne düşünüyorsun????

cnaım 2 saat yol gidicem giderken ondan pantolon giyim diyorum ama yanıma etekte alıcam değiştriebilirim bu arada ayakkabımı unutmuşum çizmeyi giyip gidicem bu ayakkabıyı giyicem sonra
erica-pablo-r122124-z-3240-gri-kadin-ayakkabi-89010-1-main.jpg

saç düz fön canım makyaj mavi lacivert ağırlıklı çok hafifi kahve far sürebilirim :KK12::KK12:

cnaım 2 saat yol gidicem giderken ondan pantolon giyim diyorum ama yanıma etekte alıcam değiştriebilirim bu arada ayakkabımı unutmuşum çizmeyi giyip gidicem bu ayakkabıyı giyicem sonra
erica-pablo-r122124-z-3240-gri-kadin-ayakkabi-89010-1-main.jpg

saç düz fön canım makyaj mavi lacivert ağırlıklı çok hafifi kahve far sürebilirim :KK12::KK12:

Cnm çok şık asil bi hatun olacaksın :nazar::nazar::nazar:

Bu arada kaşı tamammı nazar değmesin:KK24:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
kaşırım kaşırım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
iyi dimi shadow cum ya tereddütte kaldım ne biliyim :KK31:

Yook cnm çok iyiy sen göz makyajını koyu tut dudakların daha açık renk olsun ben açık mavi gömleği zaten neyle kombin edersem edeyim asil duruyor. Takılarınıda çok beğendim ayrıca bence çook güzel olacaksınn:KK34:

Yook cnm çok iyiy sen göz makyajını koyu tut dudakların daha açık renk olsun ben açık mavi gömleği zaten neyle kombin edersem edeyim asil duruyor. Takılarınıda çok beğendim ayrıca bence çook güzel olacaksınn:KK34:

aynen canım hafif kalmaz dimi akşam olsaydı nişan elbise giyicektim ama nişandan sonra evlerine gidicez bide böle daha iyi sanki :nazar:
ben ütülerimi yapayım da geliyim :KK52::KK52:
saol canım takılar avon :KK34:
ama bunlar yerine belki taşlı ufak kalpli altn kolyem var onuda takabilirim of bilmiyom :KK52::KK52::KK52::KK52:

aynen canım hafif kalmaz dimi akşam olsaydı nişan elbise giyicektim ama nişandan sonra evlerine gidicez bide böle daha iyi sanki :nazar:
ama bunlar yerine belki taşlı ufak kalpli altn kolyem var onuda takabilirim of bilmiyom :KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet bide gündüz nişanı yani...

Şöyle düşün... Bi ortamda abartı olursan kendini kötü hissedersin evet ama sade olduğun zaman her ortamda rahat edersin iiki bunu giymişim dersin:):KK76:

Evet bide gündüz nişanı yani...

Şöyle düşün... Bi ortamda abartı olursan kendini kötü hissedersin evet ama sade olduğun zaman her ortamda rahat edersin iiki bunu giymişim dersin:):KK76:

zaten arkadaşımda sade bi abiye giycek benim abartmaama gerek yok :KK52:
bende iyiki dicem inşalah canım bakalım :KK34:

X