Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

nazar anam nazarr solemeyyın :)

kız kucuk mucızeler dukkanını bende ıstıyom ama du bakalım benzer bı kıtap sanıyorum okudunmu bılmem kucuk dusler buyuk umutlar oda cookk guzeldı gecen ay okudum.
sahane hatalar? ılk defa duydum enteresannn
elıf safak hıc hoslanmam. okumak guzelde ıstedıgım gıbı kıtap lazım.

nasıl yanı yaaaaa:)) merak ettım bak sımdı.

elif şafak ın baba ve piç kitabı hala duruyo okumadım ama iskenderi okuyunca okumak geldi içimden almışken 2 tanesini aldım bile :KK9:
şahane hatalar kitabını geçen sene tüyap ta gördüm almadım kararsız kaldım.ilk bölümü sen okuyon sonra yazar sana seçenek sunuyo seçtiğin bölüme yönlendriyo onunda sonucu farklı sen seçiyosun o yüzden he okuyuşta kitabın sonu farklı oluyo karakterleri bi nevi sen yönlendiriyosun :KK1::KK1::KK1:

kucuk dusler buyuk umutlar bende bunu bilmiyom canım ya kitap piyasasından 1 senedir mahrumum geri geldim ama :KK55::KK55:

elif şafak ın baba ve piç kitabı hala duruyo okumadım ama iskenderi okuyunca okumak geldi içimden almışken 2 tanesini aldım bile :KK9:
şahane hatalar kitabını geçen sene tüyap ta gördüm almadım kararsız kaldım.ilk bölümü sen okuyon sonra yazar sana seçenek sunuyo seçtiğin bölüme yönlendriyo onunda sonucu farklı sen seçiyosun o yüzden he okuyuşta kitabın sonu farklı oluyo karakterleri bi nevi sen yönlendiriyosun :KK1::KK1::KK1:

kucuk dusler buyuk umutlar bende bunu bilmiyom canım ya kitap piyasasından 1 senedir mahrumum geri geldim ama :KK55::KK55:

cok begenerek okudugum bı kıtaptı basıt ama eglencelıydı bana gore 3 arkadasın hayatının bır donemecını anlatıyor kız arkadaslar soyle soylım yazarı holuvudda :=) senaryo yazarıymıs :) tam romantık komedı havasında :KK66:

baba ve piççç mükemmell bi kitappp bi keree çoook akıcııı vee hiç ummadığınızz kişilerden hiçç umulmadıkk şeylerr çıkıyooo.. tüylerim dikenn ola ola okudumm tatlıımm bnce biran önce okumalısın

sevgimeleği biz faceden tanıştık topicçek sayfalar çok uzadı haberin olsun :KK53:

adilemir yok ortalarda nerdesin :KK25:

guit canım ben her gün bakmaya çalışıyorum ..ve okuyorum yazdıklarınızın bazılarını ama ben artık takip edemiyorum konuları
yani eskiden bir tek ortak konumuz vardı .ders ve kitaplar
sorular ve cevaplar
ama simdi konuların ucunu kaçırınca olmuyor ..
konuya ingliz kalıyorum..
daha çok alışveriş ve moda oldu topik konuları .bu da benim ilgimi çekmiyor nedense canım ya ,yoksa sizleri çok seviyorum ..sizi her gün okuyup takip etmemden belli..:KK52:

Son düzenleme:
yarın bana iş var yoksa toplarım saçımı tepeden ooooh mis ama işte :KK52:
siyah kuğu yu izlemediysen mutlaka mutlaka izle :KK9::KK9:

Black Swan izlemezmiyim harikaydı o film. the best exotic marigold hotel i izledim baya keyifliydi tavsiye ederim

sabah yedide ancak uyuyabıldım delırcem yaaaaa:KK43: dogal olarak gec kalktım 14:30 gıbı uyandım uyku ılacımı alsam napsam:)
dus aldım saclarımla ugrastım bıraz geldım yıne basım agrıyor gıbıı:KK43:

sızler nabersınız fıstıklar?

sabah yedide ancak uyuyabıldım delırcem yaaaaa:KK43: dogal olarak gec kalktım 14:30 gıbı uyandım uyku ılacımı alsam napsam:)

Tercıh sonucları acıklanmıs ve ben hıcbır kadroya yerleşememişim:KK37:

hakkaten ne cabuk

HERHANGİ BİR KADROYA YERLEŞEMEDİNİZ.
ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.

dedı banada bellıydı zaten :) olsun bakalım puanlar nasıl

hakkaten ne cabuk

HERHANGİ BİR KADROYA YERLEŞEMEDİNİZ.
ADAYLARA SONUÇ BELGESİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.

dedı banada bellıydı zaten :) olsun bakalım puanlar nasıl

2 gunde acıkladılar osym nın kafasına tas düştü:KK53:banada aynısını dedıler adilerrrrrrrrr:KK22:atama sonucu olusan puanları nasıl gorucez

Tercihler açıklanmış bu kadar çabuk olacağını hiç sanmıyordm... :KK53:

Kızlar her şey nasip meselesi. Olursa da öyle olmazsa da.. Sonuçta sizinde nasibiniz sizi bekliyor.. :KK34:

Hem onlar kaybetti anacım bu kadar donanımlı hatunları arasınlarda bulsunlar.. :21:

baba ve piççç mükemmell bi kitappp bi keree çoook akıcııı vee hiç ummadığınızz kişilerden hiçç umulmadıkk şeylerr çıkıyooo.. tüylerim dikenn ola ola okudumm tatlıımm bnce biran önce okumalısın

bende 2 sayfa okudum sıkıcı geldi okumadım gerisini duruyo ama iskenderi okuyunca dedim bu kitaplar gider :KK34:

guit canım ben her gün bakmaya çalışıyorum ..ve okuyorum yazdıklarınızın bazılarını ama ben artık takip edemiyorum konuları
yani eskiden bir tek ortak konumuz vardı .ders ve kitaplar
sorular ve cevaplar
ama simdi konuların ucunu kaçırınca olmuyor ..
konuya ingliz kalıyorum..
daha çok alışveriş ve moda oldu topik konuları .bu da benim ilgimi çekmiyor nedense canım ya ,yoksa sizleri çok seviyorum ..sizi her gün okuyup takip etmemden belli..:KK52:

cnaım benim ne istersen sen yaz biz muhabbeti özet geçeriz sana :KK52:

Black Swan izlemezmiyim harikaydı o film. the best exotic marigold hotel i izledim baya keyifliydi tavsiye ederim

bak bende onu izlemedim hemen izliyim :KK53::KK53::KK53:

canım teyzem yeni doğum yaptı o rahatlatıcı bi çay içiyo uykusu geliyo hemen yaz kenara en azından vücüdun rahatlar :KK34:
bi tutuam ıhlamur ama tohumları çok oolucak
bi yemek kaşığı ısırgan
1 tatlı yaşığı anason
yarım tatlı kaşığı kimyon (tanelerinden tozu değil)
1 tatlı kaşığı rezene

bunları porselen demliğe koy 2 nescafe fincanı sıcak su koy üstüne dakka tut 15 dak demlensin sıcak suda sar beze dursun sonra iç 2 bardak rahatlatıyomuş :KK31:

vay arkadaş nasıl ya nasıl hemen açıklıyolar :KK47::KK47::KK47:

Tercihler açıklanmış bu kadar çabuk olacağını hiç sanmıyordm... :KK53:

Kızlar her şey nasip meselesi. Olursa da öyle olmazsa da.. Sonuçta sizinde nasibiniz sizi bekliyor.. :KK34:

Hem onlar kaybetti anacım bu kadar donanımlı hatunları arasınlarda bulsunlar.. :21:

benim tercihimi bile engellediler :KK1::KK1::KK1::KK1:

X