Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Yelkenlıkız cok sukur uyanmıssın merak edıyırum senı :KK53:spora kacta baslıycan bakım

olay soyle gelıstı :) ben gece 1:30 da yattım lakın kacta uyudum 5:30 gıbı dogal olarak 8 saat uyku uyanıs saat 13:30 :))) normal yanı erken yattım ama uyuyamadımm uyumadan erken kalkarsamda bas agrısından geberıyorum :) yanı aynen devammm hayattt
spor yapmıyorum canım spor aletım gıcırdıyor yağ alıp yağlıaz beklemedeee :) dısarısı soguk yuruyuste yapamamm baska spor ıhhh
sen napıyon kahve mı ıcıyon bakem

Bir arkadaşlar var burda karı koca sınava giriceklermiş ben bakıcam ama çocuklarda beni hiç tanımıyorlar bende onları :)
Birde ikiside erkek ve küçüğü fenaymış :)

oooooooooo ıkı erkek ve hıc tanımıyolar senı yandın o zaman :)

Sen erken kalkıp gelıyorsun yelkenlıkız bazen aksamı buluyor gelmesı:KK53:gecen sen 2 gun yoktun merak ettım senıde hatta sana seslendım burda adaaaaa gel dıye:KK1:

hahahahhaahah oyy oyy oyy basıma tas dustu kız kocam bısıy demez gec kalkıyom dıyee sen ne basıma kakıyon :) bakma sensakrak olduguma bunalımlı bı psıkolojım var :)

Niye beni merak etmiyooooosuuuuuunnnn :):):)

ayy amanda amannnn kıskancccclıklar krızler muaahhh:KK54:

olay soyle gelıstı :) ben gece 1:30 da yattım lakın kacta uyudum 5:30 gıbı dogal olarak 8 saat uyku uyanıs saat 13:30 :))) normal yanı erken yattım ama uyuyamadımm uyumadan erken kalkarsamda bas agrısından geberıyorum :) yanı aynen devammm hayattt
spor yapmıyorum canım spor aletım gıcırdıyor yağ alıp yağlıaz beklemedeee :) dısarısı soguk yuruyuste yapamamm baska spor ıhhh
sen napıyon kahve mı ıcıyon bakem

Ben annemle konustum telde kahve ıcmeye komsumu cgrıcm ama sesı yok bakayım belkı evde degıldır aksam kocamla ıcerım ozaman yalnız guzel olmuyor:)

oooooooooo ıkı erkek ve hıc tanımıyolar senı yandın o zaman :)

hahahahhaahah oyy oyy oyy basıma tas dustu kız kocam bısıy demez gec kalkıyom dıyee sen ne basıma kakıyon :) bakma sensakrak olduguma bunalımlı bı psıkolojım var :)

Ya cnm sıkılıyır burda sen gec gelınce muhabbet edemıyoruz gunduz bıde ben uykuyu sevmem hıc ben uyumuyırum dıye kocamıda kaldırırım haftasonu en gec 10 da ayaktayız :) oyle garıp bır yapım var

ayy amanda amannnn kıskancccclıklar krızler muaahhh:KK54:[

Benıde öppp:KK66:

Ya cnm sıkılıyır burda sen gec gelınce muhabbet edemıyoruz gunduz bıde ben uykuyu sevmem hıc ben uyumuyırum dıye kocamıda kaldırırım haftasonu en gec 10 da ayaktayız :) oyle garıp bır yapım var

Benıde öppp:KK66:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bende sevmem uykuyu :) gec kalkıyorum ama erken uyuyamıyorum kıı :KK43:yanı sende bende 8 saat uyuyoruz :)
ısın kotu tarafı esım bayılır uykuya 12 ıla 24 saat arasında delıksız uyku uyuyabılıyor adam :)

canlarr sımdı mutfaga gıtcem bı pogaca hamuru yogurcam mayalanacak ınsallah o arada mutfagı toplıucam yemek koycam bakayım ne yapayım ısler benı bekler yanı aksama ne yemekler var adayı bılıyoruz kuru pt bıbr baskaaa kımde ne varr

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bende sevmem uykuyu :) gec kalkıyorum ama erken uyuyamıyorum kıı :KK43:yanı sende bende 8 saat uyuyoruz :)
ısın kotu tarafı esım bayılır uykuya 12 ıla 24 saat arasında delıksız uyku uyuyabılıyor adam :)

Ben adamı uyutmuyorum alıştı oda artık kendılıgınde kalkıyor uykum bıttı dıyor :KK53:ay kocam bnım ya cok sevıyorum senı bak burdan haykırıyorum benım pasamsın sen ıyıkı varsın Allah senı basımdan eksık etmesın güneşimmm :KK16::nazar::nazar:

Askımıda haykırdım rahatladım:KK53:

canlarr sımdı mutfaga gıtcem bı pogaca hamuru yogurcam mayalanacak ınsallah o arada mutfagı toplıucam yemek koycam bakayım ne yapayım ısler benı bekler yanı aksama ne yemekler var adayı bılıyoruz kuru pt bıbr baskaaa kımde ne varr

Ay pogaca yemesını cok severım ama yapmasını sevmem hıc:KK53:

Benım menüm:KK56:
Kurufasulye
Pılav
Yogurt
Salata
Tursu

Bende havuclu tarcınlı kek yapıcam kocam sevınsın aksamda cay demlerız :KK56:

Ben adamı uyutmuyorum alıştı oda artık kendılıgınde kalkıyor uykum bıttı dıyor :KK53:ay kocam bnım ya cok sevıyorum senı bak burdan haykırıyorum benım pasamsın sen ıyıkı varsın Allah senı basımdan eksık etmesın güneşimmm :KK16::nazar::nazar:

Askımıda haykırdım rahatladım:KK53:

kızz hesabı kocanla ortak mı kullanıyorsunuz nerden gorecek haykırısını :) hem bagırma cok sesın kısılacak :KK70: jhahahahaha :nazar: maşallah tüütütütüt

uykucu olması bazen ısıme gelıyor bazen gelmıyor valla ama napam senınkısı gıbı sebı degılkı benımkısı degıssın:) 41 yasında adam ayol kalk desem kalkar ama ben kıyamam ona uykusu varsa uyusun dıyorum :) yarın bırgun cocuk olunca uyuyamayacak nasılsa hahahaha:))cok evhamıdır hastalanayım gece kalkıp kalkıp atesıme falan bakar :) cocuk az hasta bızımkı tepesınde hahaha :)) kız tersıde olabılır amannn karı baksın falan :) offf ne demıs atalarımız NE COCUGUNU NE KOCANI KIMSEYE OVME TERSINE DONER hakat doner orda burda ovmeyın bunları :KK66: basıma gelmıslıgı var adamın ıcın ebırden bısıy kacmıs gıbı bı farklı davranıs sergıledıgıne sahıt oldum degısme yok normal devam ama yanı bı degısık olduydu :) nazar degertmıs heee:KK66:neyse ben mutfaga kacıyorum ıs benı bekler yumusacık pogaca tarıfı aldım onu denıcem sekerler begenırsem sızede vereyım:KK66:

Gunaydın bacılar :KK14:gecmış olsun sedulu bende evlenmeden once vertıgo olmustum yatınca felaket bas donduruyor ardından kusuyordum Allah korusun bir daha yasatmasın ıns. 2ay gıttı bana yattıgım gıbı delı gıbı basım donuyordu ben o zamanlar calışıyırdum alarm caldı anıden kalktım dustum bırden basım donmeye basladı kustum oyle gelıştı 2ay ılac kullandım gecınce bıraktım

Ya bu verdikleri ilaçlar daha çok döndürüyor başımı dünyadan kopmuş bana ne modundayım :KK53: Evlilik iyi geliyorsa ocak ayında kıyıverelim bi nikah :KK53:
Ders çalıştım azıcık da geldim bakalım ne var ne yok diye

Kurufasulye
Pılav
Yogurt
Salata
Tursu

havuclu tarcınlı cevızlı uzumlu ooohh:) onada bayılırım ama daha yakınlarda yedık yapmam :)
neyse menunde ıyı ama herıfın soylendıgı bı konu kurufasulye 3 yılda bır defa yaptım heralde:)) hıc sevmem yapmam o yuzden :))))) herıf sever ama yıyemez yapan yok hahaha

Kurufasulye
Pılav
Yogurt
Salata
Tursu

Havuçlu tarçınlı birde ceviz attın mı içine mis mis bayılırım ben yapmasını da çok severim

kızz hesabı kocanla ortak mı kullanıyorsunuz nerden gorecek haykırısını :) hem bagırma cok sesın kısılacak :KK70: jhahahahaha :nazar: maşallah tüütütütüt

uykucu olması bazen ısıme gelıyor bazen gelmıyor valla ama napam senınkısı gıbı sebı degılkı benımkısı degıssın:) 41 yasında adam ayol kalk desem kalkar ama ben kıyamam ona uykusu varsa uyusun dıyorum :) yarın bırgun cocuk olunca uyuyamayacak nasılsa hahahaha:))cok evhamıdır hastalanayım gece kalkıp kalkıp atesıme falan bakar :) cocuk az hasta bızımkı tepesınde hahaha :)) kız tersıde olabılır amannn karı baksın falan :) offf ne demıs atalarımız NE COCUGUNU NE KOCANI KIMSEYE OVME TERSINE DONER hakat doner orda burda ovmeyın bunları :KK66: basıma gelmıslıgı var adamın ıcın ebırden bısıy kacmıs gıbı bı farklı davranıs sergıledıgıne sahıt oldum degısme yok normal devam ama yanı bı degısık olduydu :) nazar degertmıs heee:KK66:neyse ben mutfaga kacıyorum ıs benı bekler yumusacık pogaca tarıfı aldım onu denıcem sekerler begenırsem sızede vereyım:KK66:

Lennnn bende anlatmıycam artıkın kocamı tütütütü nazar degmesın:nazar::nazar::nazar:tırstım :18:kolay gelsın sana bacım

Ya bu verdikleri ilaçlar daha çok döndürüyor başımı dünyadan kopmuş bana ne modundayım :KK53: Evlilik iyi geliyorsa ocak ayında kıyıverelim bi nikah :KK53:
Ders çalıştım azıcık da geldim bakalım ne var ne yok diye

canım o basla nasıl yapıyorsun ders mers ben hıcbısıy yapamıyorum basımda sorun varsa :KK66:
hee dene olmazsa bosayıverırsın :KK66:

canım o basla nasıl yapıyorsun ders mers ben hıcbısıy yapamıyorum basımda sorun varsa :KK66:
hee dene olmazsa bosayıverırsın :KK66:

Bende başım normal olunca ders çalışamam :KK53: Soğudum yahu ders çalışmaktan bu aöf kitapları hayattan soğuttu beni :KK53:
Benim manita gelsin de söyleyim nikah işini boşuna demiyorlar nikahta keramet vardır diye :KK53::KK53:

Havuçlu tarçınlı birde ceviz attın mı içine mis mis bayılırım ben yapmasını da çok severim

Kız vertıgomu oldun ıns. Tez zamanda ıyılesırsın stres tetıklıyormus stres yapma çok:KK14:bende olmustum 2 ay surdu gece yattıgım gıbı fırdır fıldır basım donerdı yataktan dusecek gıbı bıde ardından kusuyordum sendede boylemı oldu ben anıden kalkıs yaptım yataktan dustum sonra bır bas donmesı kulak krıstallerı oynamıs cok zor gectı o gunler Allah bır daha yasatmasın yastıgınıda yukselt cıft yastıkta yat

X