Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ya bu verdikleri ilaçlar daha çok döndürüyor başımı dünyadan kopmuş bana ne modundayım :KK53: Evlilik iyi geliyorsa ocak ayında kıyıverelim bi nikah :KK53:
Ders çalıştım azıcık da geldim bakalım ne var ne yok diye

Yatınca donuyordu benım yattıgımda 10 sn gecmeden baslıyırdu ama yok öle bır donme sankı ucan salıncaktayım savruluyorum dehset bırseydı:18:

Kız vertıgomu oldun ıns. Tez zamanda ıyılesırsın stres tetıklıyormus stres yapma çok:KK14:bende olmustum 2 ay surdu gece yattıgım gıbı fırdır fıldır basım donerdı yataktan dusecek gıbı bıde ardından kusuyordum sendede boylemı oldu ben anıden kalkıs yaptım yataktan dustum sonra bır bas donmesı kulak krıstallerı oynamıs cok zor gectı o gunler Allah bır daha yasatmasın yastıgınıda yukselt cıft yastıkta yat

Vertigo kesin değil ama olabilir dedi doktor. Zaten ara ara hep baş dönmesi bayılma yaşarım. Bünyem zayıfladı bu ara ya stres yapmamak elde değil bu ülkede bu yaşamda :KK14:

Bende kuru patlıcanla kuru biberi ocağa koydum
Birde çorba koydum ama nasıl bişey çıkıcak çok merak ediyorum :)
Kırmızı mercimek,havuç,brokoli,pataetes,pırasa ne bulduysam koydum içine artık tadı nasıl olursa :)

Yarın bende bir kurabye yapıcam ve harika oluyorrr :)

ne çok şey yazmışınız :KK52::KK52:
püskevit bulamazsak pasta yeriz anam :))
ahanda emperyalist ingiliz :KK60::KK60:

Ben hasta olayım yataklara düşeyim siz burda geyiklenin oldu mu hiç :KK22:

kuzum sen hasta olma valla çıtımız çıkmaz nasılsın şimdi canım :KK19:

Uğraşmayın güzel saçlı kızla :) o yüksek sosyeteden :))

yelkenlikız ne umdun ne buldun al sana işte sığındığın insana bak :KK60::KK60:

Yükselince kötü oluyorum ben düşünce sorun olmuyor genelde 9/5 olur tansiyonum maksimum 10/7 falan böyle geçinip gidiyorum :KK1:

bende sendenim cnaım hiç 12/8 görmedim yüksek hep 10 :KK30: hemşireler korkuyo ölçünce iyimisin diyolar dedim iyiyim ben normal yani :KK52:

kpss tercıhlerde son dk lar tercıhını yapamayan oldu mu hanımlar

ben ben :KK3: ösym önümü kesti belki ben atanıcaktım 69 la hakkımı yedi valla küstüm ona :63::63:

slm kızlar benide alırmısınız aranıza..
hava güzel her kez bi mutlu peki ben niye böyle mutsuzum üstelik ortada sorun yokken yada ben öyle kendimi avutmaya calışıyorken..

hoşgeldin canım benim :KK19: atlatılmıcak şeyler vermesin allah hiçbirimize herey mutlaka yoluna girer bazen kendimiz sorun yaratıyos geçer merak etme :KK34:

Ayy valla ne güzel memur olsak sabah kalksak süslensek püslensek işe gitsek :))
heee oldu saatler erkene alındı biliyon dimi :KK9::KK9:
ben 8 de evden çıkmama rağmen zor geliyo valla :KK9:

Kızlar inanmayacaksınız ama ben haftasonu 2 saat 2 küçük çocuğa bakıcammm nasıl geçicek bilmemmmm :)

amacın ne senin kendine gel kendine :KK4:
2 çocuğa birden bakılırmı ya :KK30::KK30: allah kolaylık versin canım en uzun 120 dk olur kesin kpss de bile bu kadar ter dökmediğini anlıcaksın bak gör :KK52:

Niye beni merak etmiyooooosuuuuuunnnn :):):)

benide merak etmiyo ada okyonus alıştım ben :KK53::KK53::KK53:

it in teki kendisi :))) hahaha IT (AYTİ) bilişim sorumlusu gibi bişiy işte özel sektörde

sen çok yaşa emi dedim sövmeye başladı hayır olsun IT miş meğer kırıldım gülmekten :KK60::KK60:

kızz hesabı kocanla ortak mı kullanıyorsunuz nerden gorecek haykırısını :) hem bagırma cok sesın kısılacak :KK70: jhahahahaha :nazar: maşallah tüütütütüt

uykucu olması bazen ısıme gelıyor bazen gelmıyor valla ama napam senınkısı gıbı sebı degılkı benımkısı degıssın:) 41 yasında adam ayol kalk desem kalkar ama ben kıyamam ona uykusu varsa uyusun dıyorum :) yarın bırgun cocuk olunca uyuyamayacak nasılsa hahahaha:))cok evhamıdır hastalanayım gece kalkıp kalkıp atesıme falan bakar :) cocuk az hasta bızımkı tepesınde hahaha :)) kız tersıde olabılır amannn karı baksın falan :) offf ne demıs atalarımız NE COCUGUNU NE KOCANI KIMSEYE OVME TERSINE DONER hakat doner orda burda ovmeyın bunları :KK66: basıma gelmıslıgı var adamın ıcın ebırden bısıy kacmıs gıbı bı farklı davranıs sergıledıgıne sahıt oldum degısme yok normal devam ama yanı bı degısık olduydu :) nazar degertmıs heee:KK66:neyse ben mutfaga kacıyorum ıs benı bekler yumusacık pogaca tarıfı aldım onu denıcem sekerler begenırsem sızede vereyım:KK66:

bende ne zaman bizden bahsetsem valla giriyoz birimizie nazar anacım nazar :nazar::nazar::nazar::nazar:

veeeee bu kadar cevaptan sonra geleim bana :KK52::KK52:
eve daha yeni geldim defactodan gömlek lcw dan 3 pantolon aldım :KK52::KK52::KK52:
elbise bulamadım ama olsun.bu arada hafta sonunda gördüğüm elbisenin aynısı 40 tl dedim de get :KK52:
düğün için alıcam elbiseden vazgeçtim girmediğim mağza kalmadı çünkü :KK30:

4 adet kitap aldım çok eheycanlıyım okucam hepsini :KK52::KK52::KK52:
elif şafak aşk ve araf
küçük mucizeler dükkanı
şahane hataları aldım :KK9::KK9::KK9::KK9:

resmi eklemden geçemicem :KK51:
şahane hatalar kitabı için yazar yapmış olduğu kroki :KK51::KK51:
sahane-hatalar-kroki.jpg

böle bi kroki var çünkü ilk bölümden sonraki bölümlerin tercihi okuyana kalmış yani bi sürü olasılık var bu kitabı 2 sene rahat okursun değiştrierek sürekli sonu değişiyo :KK52::KK52:

sevgimeleği biz faceden tanıştık topicçek sayfalar çok uzadı haberin olsun :KK53:

adilemir yok ortalarda nerdesin :KK25:

Oh oh süslenelim tabikisi :) bende film izlicem birazdan kendi bakımımı yarına bırakıyorum

Son düzenleme:
ne çok şey yazmışınız :KK52::KK52:

ahanda emperyalist ingiliz :KK60::KK60:

kuzum sen hasta olma valla çıtımız çıkmaz nasılsın şimdi canım :KK19:

yelkenlikız ne umdun ne buldun al sana işte sığındığın insana bak :KK60::KK60:

bende sendenim cnaım hiç 12/8 görmedim yüksek hep 10 :KK30: hemşireler korkuyo ölçünce iyimisin diyolar dedim iyiyim ben normal yani :KK52:

ben ben :KK3: ösym önümü kesti belki ben atanıcaktım 69 la hakkımı yedi valla küstüm ona :63::63:

hoşgeldin canım benim :KK19: atlatılmıcak şeyler vermesin allah hiçbirimize herey mutlaka yoluna girer bazen kendimiz sorun yaratıyos geçer merak etme :KK34:

heee oldu saatler erkene alındı biliyon dimi :KK9::KK9:
ben 8 de evden çıkmama rağmen zor geliyo valla :KK9:

amacın ne senin kendine gel kendine :KK4:
2 çocuğa birden bakılırmı ya :KK30::KK30: allah kolaylık versin canım en uzun 120 dk olur kesin kpss de bile bu kadar ter dökmediğini anlıcaksın bak gör :KK52:

benide merak etmiyo ada okyonus alıştım ben :KK53::KK53::KK53:

sen çok yaşa emi dedim sövmeye başladı hayır olsun IT miş meğer kırıldım gülmekten :KK60::KK60:

bende ne zaman bizden bahsetsem valla giriyoz birimizie nazar anacım nazar :nazar::nazar::nazar::nazar:

veeeee bu kadar cevaptan sonra geleim bana :KK52::KK52:
eve daha yeni geldim defactodan gömlek lcw dan 3 pantolon aldım :KK52::KK52::KK52:
elbise bulamadım ama olsun.bu arada hafta sonunda gördüğüm elbisenin aynısı 40 tl dedim de get :KK52:
düğün için alıcam elbiseden vazgeçtim girmediğim mağza kalmadı çünkü :KK30:

4 adet kitap aldım çok eheycanlıyım okucam hepsini :KK52::KK52::KK52:
elif şafak aşk ve araf
küçük mucizeler dükkanı
şahane hataları aldım :KK9::KK9::KK9::KK9:

nazar anam nazarr solemeyyın :)

kız kucuk mucızeler dukkanını bende ıstıyom ama du bakalım benzer bı kıtap sanıyorum okudunmu bılmem kucuk dusler buyuk umutlar oda cookk guzeldı gecen ay okudum.
sahane hatalar? ılk defa duydum enteresannn
elıf safak hıc hoslanmam. okumak guzelde ıstedıgım gıbı kıtap lazım.

resmi eklemden geçemicem :KK51:
şahane hatalar kitabı için yazar yapmış olduğu kroki :KK51::KK51:
sahane-hatalar-kroki.jpg

böle bi kroki var çünkü ilk bölümden sonraki bölümlerin tercihi okuyana kalmış yani bi sürü olasılık var bu kitabı 2 sene rahat okursun değiştrierek sürekli sonu değişiyo :KK52::KK52:

nasıl yanı yaaaaa:)) merak ettım bak sımdı.

Selam herkese :)

selam hosgeldınn

Kız tv ızletken uyuyakalmısım sımdı kalktım:KK51:kocam calışma odasında pc de ısı vardı bende uyumusum hıc huyum degıldır :KK37:

senı gıdııııııı senıııııı uykuuucuuuu

X