Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Yatınca donuyordu benım yattıgımda 10 sn gecmeden baslıyırdu ama yok öle bır donme sankı ucan salıncaktayım savruluyorum dehset bırseydı:18:

Vertigo kesin değil ama olabilir dedi doktor. Zaten ara ara hep baş dönmesi bayılma yaşarım. Bünyem zayıfladı bu ara ya stres yapmamak elde değil bu ülkede bu yaşamda

Bende kuru patlıcanla kuru biberi ocağa koydum
Birde çorba koydum ama nasıl bişey çıkıcak çok merak ediyorum :)
Kırmızı mercimek,havuç,brokoli,pataetes,pırasa ne bulduysam koydum içine artık tadı nasıl olursa :)

Yarın bende bir kurabye yapıcam ve harika oluyorrr :)

ne çok şey yazmışınız
püskevit bulamazsak pasta yeriz anam :))
ahanda emperyalist ingiliz

Ben hasta olayım yataklara düşeyim siz burda geyiklenin oldu mu hiç

kuzum sen hasta olma valla çıtımız çıkmaz nasılsın şimdi canım

Uğraşmayın güzel saçlı kızla :) o yüksek sosyeteden :))

yelkenlikız ne umdun ne buldun al sana işte sığındığın insana bak

Yükselince kötü oluyorum ben düşünce sorun olmuyor genelde 9/5 olur tansiyonum maksimum 10/7 falan böyle geçinip gidiyorum

bende sendenim cnaım hiç 12/8 görmedim yüksek hep 10 hemşireler korkuyo ölçünce iyimisin diyolar dedim iyiyim ben normal yani

kpss tercıhlerde son dk lar tercıhını yapamayan oldu mu hanımlar

ben ben ösym önümü kesti belki ben atanıcaktım 69 la hakkımı yedi valla küstüm ona

slm kızlar benide alırmısınız aranıza..
hava güzel her kez bi mutlu peki ben niye böyle mutsuzum üstelik ortada sorun yokken yada ben öyle kendimi avutmaya calışıyorken..

hoşgeldin canım benim atlatılmıcak şeyler vermesin allah hiçbirimize herey mutlaka yoluna girer bazen kendimiz sorun yaratıyos geçer merak etme

Ayy valla ne güzel memur olsak sabah kalksak süslensek püslensek işe gitsek :))
heee oldu saatler erkene alındı biliyon dimi
ben 8 de evden çıkmama rağmen zor geliyo valla

Kızlar inanmayacaksınız ama ben haftasonu 2 saat 2 küçük çocuğa bakıcammm nasıl geçicek bilmemmmm :)

amacın ne senin kendine gel kendine
2 çocuğa birden bakılırmı ya allah kolaylık versin canım en uzun 120 dk olur kesin kpss de bile bu kadar ter dökmediğini anlıcaksın bak gör

Niye beni merak etmiyooooosuuuuuunnnn :):):)

benide merak etmiyo ada okyonus alıştım ben

it in teki kendisi :))) hahaha IT (AYTİ) bilişim sorumlusu gibi bişiy işte özel sektörde

sen çok yaşa emi dedim sövmeye başladı hayır olsun IT miş meğer kırıldım gülmekten

bende ne zaman bizden bahsetsem valla giriyoz birimizie nazar anacım nazar

veeeee bu kadar cevaptan sonra geleim bana
eve daha yeni geldim defactodan gömlek lcw dan 3 pantolon aldım
elbise bulamadım ama olsun.bu arada hafta sonunda gördüğüm elbisenin aynısı 40 tl dedim de get
düğün için alıcam elbiseden vazgeçtim girmediğim mağza kalmadı çünkü

4 adet kitap aldım çok eheycanlıyım okucam hepsini
elif şafak aşk ve araf
küçük mucizeler dükkanı
şahane hataları aldım

resmi eklemden geçemicem
şahane hatalar kitabı için yazar yapmış olduğu kroki

böle bi kroki var çünkü ilk bölümden sonraki bölümlerin tercihi okuyana kalmış yani bi sürü olasılık var bu kitabı 2 sene rahat okursun değiştrierek sürekli sonu değişiyo

sevgimeleği biz faceden tanıştık topicçek sayfalar çok uzadı haberin olsun

adilemir yok ortalarda nerdesin

Oh oh süslenelim tabikisi :) bende film izlicem birazdan kendi bakımımı yarına bırakıyorum

Son düzenleme:

nazar anam nazarr solemeyyın :)

kız kucuk mucızeler dukkanını bende ıstıyom ama du bakalım benzer bı kıtap sanıyorum okudunmu bılmem kucuk dusler buyuk umutlar oda cookk guzeldı gecen ay okudum.
sahane hatalar? ılk defa duydum enteresannn
elıf safak hıc hoslanmam. okumak guzelde ıstedıgım gıbı kıtap lazım.

nasıl yanı yaaaaa:)) merak ettım bak sımdı.

Selam herkese :)

selam hosgeldınn

Kız tv ızletken uyuyakalmısım sımdı kalktımkocam calışma odasında pc de ısı vardı bende uyumusum hıc huyum degıldır

senı gıdııııııı senıııııı uykuuucuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…