Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Hu huuu kimler var bakalım :)

Ben varım
eres ben markafoni diye okudum canım ya :44:
memurfoniden almadım hiç bende

Bende ılk oyle okudum markafonı ıyı bızı kahvLtı takımını kargo kırmıs getırırken bır actık tuz buz olmus aradık musterı temsılcısını gonderın kargo bızden kargo sırketı adınada ozur dıledıler ellerıne ulastıgında karta parayı ıade ettıler

Sen dün bir iş başvurusunun şartlarını öğrenmeye gidicektin eşinle ne oldu gittinmi neymiş ???

Nerdesinnn kıııııııı :)

geldim canım benim burdayım valla klavyeden ateş çıkarıtcaz bugün

şartlı davranış
bakıyım sitelere neler var
bu arada sinir oldum sevdiceğime
indirimli sinema bileti buldum 2 kişi 9 tl cinemaxsimumda hani grupanyada sölediğim var ya ben hevesli hevesli bak indirime buldum dedim zaten biim burda 9 tl dedi ama burda bi kişi 17 tl dedim hııhhhhhh

Sen dün bir iş başvurusunun şartlarını öğrenmeye gidicektin eşinle ne oldu gittinmi neymiş ???

Guttık yetkılı kısı yokmus buro cok buyuk ama arada duvar yok tum masalar bır yerde ve adamlar puro içiyor ın gıbı içerisi esım sonra ugrarız dedı cıkarttı benı cıkınca bu ıs olmaz bosver deyıp eve getırdı

puro mu içiyo
kızım zengin onlar o saman

Zengınler ama içerısı ın gıbı esım calıltırmaz orda 2dk durduk uzerımızesınmış hemen koku esımde bende sıgara ıcmıyoruz

içmeyenler daha çabuk alıyo kokuyu zaten
olsun canım ya bi sürü ilanlar var kpss olmadı denersin şansını

napaysınızzz hatunlarrrr yaptınızmı tercıhlerı bende 60 puanımlaa yaptımm hayırlısı belki bi mucize olurr haa

Benim eşimde olsa o da öyle yapardı :)

içmeyenler daha çabuk alıyo kokuyu zaten
olsun canım ya bi sürü ilanlar var kpss olmadı denersin şansını

Kpss olmazssa seneye tekrar kpss maratonuna hazırlanıcam bacımbu yıl su aöf 3. Sınıfı bıtıreyım hayırlısıyla seneye dondurucam tekrar onlısanstan hazırlanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…