Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

eneeeee nolmuş bu sistem ya :KK14:
cnaım bozma moralini sen netten başla çalışmaya kuzum.harçları kaldırdılar nerde para alıcaklarını şaşırıyolar :KK47:

Nette yok kıtap eskı onlar bu yıl sıstem degıstıgı ıcın kıtaplardan calısşılacak ve cıkmıs soru yoknekadar sanslıyız:KK37:ben test kıtabı aldım 9 ders vermısler banada 5. Dersteyım ozet cıkartıyorum bıtsın kıtaplar testlerı cozucemgecerız ıns.

eneeeee nolmuş bu sistem ya :KK14:
cnaım bozma moralini sen netten başla çalışmaya kuzum.harçları kaldırdılar nerde para alıcaklarını şaşırıyolar :KK47:

250ydi bizim 205 yatırdık ama ders eklemelerle onuda geçer kesin.:KK47:
Film önerisi var mı kızlar :KK14:

Abraham Lincoln vampir avcısı, Mistik olay bir anda aklıma bunlar geldi canım.

Nette yok kıtap eskı onlar bu yıl sıstem degıstıgı ıcın kıtaplardan calısşılacak ve cıkmıs soru yoknekadar sanslıyız:KK37:ben test kıtabı aldım 9 ders vermısler banada 5. Dersteyım ozet cıkartıyorum bıtsın kıtaplar testlerı cozucemgecerız ıns.

Çıkmış sorular artık yok muuuu.. Bak ben bunu bilmiyordum. Allahım bugün hayal kırıklığı yaşadım üstüste. Geçen senenin ünite anlatımlı örnek çözümlü kitabı var alttan kalan derslere çalışayım diye düşünüyorum. Konular değişmemiştir heralde:KK47: Bu arada canım özet gibi olan kitap aldın mı hiç varmı bildiğin_?

Çıkmış sorular artık yok muuuu.. Bak ben bunu bilmiyordum. Allahım bugün hayal kırıklığı yaşadım üstüste. Geçen senenin ünite anlatımlı örnek çözümlü kitabı var alttan kalan derslere çalışayım diye düşünüyorum. Konular değişmemiştir heralde:KK47: Bu arada canım özet gibi olan kitap aldın mı hiç varmı bildiğin_?

Canım ozet kıtaplar toplanmıs pıyasada yok zaten konular degısmıs kıtap sayfaları azaltılmıs kımısı 18 syf kımısı 30 onlardan calışıcaz konular degıstı bu yıl bıze hazırlıycaklar ılk soruları cıkmıs soru yok artık ben test kıtabı aldım konular bıtsın kıtabı cozucem

Canım ozet kıtaplar toplanmıs pıyasada yok zaten konular degısmıs kıtap sayfaları azaltılmıs kımısı 18 syf kımısı 30 onlardan calışıcaz konular degıstı bu yıl bıze hazırlıycaklar ılk soruları cıkmıs soru yok artık ben test kıtabı aldım konular bıtsın kıtabı cozucem

Şimdi anlamadım ben sevineyim mi üzüleyim mi :KK53:

2sini de izledim :KK31:

Şimdi anlamadım ben sevineyim mi üzüleyim mi :KK53:

İllet hep cıkmıs soruları cozdum ozet kıtaba calıştımda gectım dıyır bana ben uzuldum ne yalan soyleyım eskıden bır vıze bır fınal bır but varmıs but kalkmıs ılk donem vıze fınal 2. Dönem vıze fınal olmus vıze ve fınaller arası bır ay ustelık fınalde tum kıtaptan sorumluyuz 72 unıte var bnım:KK51:ıkıncı donem kıtaplar degısecek 72 unıtede 2. Donem olacak :18:

İllet hep cıkmıs soruları cozdum ozet kıtaba calıştımda gectım dıyır bana ben uzuldum ne yalan soyleyım eskıden bır vıze bır fınal bır but varmıs but kalkmıs ılk donem vıze fınal 2. Dönem vıze fınal olmus vıze ve fınaller arası bır ay ustelık fınalde tum kıtaptan sorumluyuz 72 unıte var bnım:KK51:ıkıncı donem kıtaplar degısecek 72 unıtede 2. Donem olacak :18:

Okyonusum ya konuşmayalım ya. İçim karardı valla :KK50:

aamaan allahım bütdemii kalmış yeni okuyorumm :KK53:
peki kalırssak nolucak ? dönem tekrarı falnmıki ya alttan mı alırız yada :18::18::18:

selam kızlar.. duayı okuyanlardan ALLAH razı olsun yine

banada eksik kitap verdiler.. haftaya başlcam bende. çıkmış sorulara bakıyordu benm kardeşim geçen sene..
ozamanda kredili sistemde o şekilde olmayacakmı artık kafam karıştı..
şimdi kitaplar çok güzel ama .. kısa kısa kafa karıştırmayacak şekilde anlatılmış. eskisi gibi gidip murak aöf yada diğer kurumların yedek kitap almayada gerek yok sanırım

aöf sitesinden videoda bulunup izlenebilir:)
benmde toplamda 8 dersim var sanırım. 209 ödedim bende. ders sayımdan emin değilim:)

Bambi'nin yine botları gelmiş
Sedulu senmiydin bot istiyordun nosu yoktu bir bak belki vardır :)

Benim botumuda bugün kargoya vermişler cmt.si elimde olur inşallah :)

muhabbet almıs yurumus kusura bakmayın yavrularım 20 sayfa okuyamayacagımmmm:) ablamı sabah yolladım sabah 6 da uyandım eve gerı ancak 10:30 da gelebıldım pertım cıktıı, yattım uyudum 14 de kalktım off yaa valla cocuk yorucu ve zor ıs bebeklı ablam amannnn Allahım fena yanı yapmıcam vazgectım :)

X