Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ALLAH razı olsun sizden inş... rabbim kat ve kat karşılıgını size versin:S
bugun başladık haftaya salıya kadr inşALLAH

canım ne okunucaktı pc çok yavaş bakamıyom sen ne okunucanı söle salıya kadarsa bende okurum haftasonu inşallah

biri geyik mi dedi ahanda geldim yalnız 1 saate ürrem başlıcak
toplaşın kopalım

Cnm anlatamam çok tatlısın yaaa 1yıldır tanıyorum seni ve her yazını gördüümde hep huzur bulduyorum
İyiki varsın

canım benim saolasın sende iyiki varsın
hep iyilikler gör inşallah

bak iskenderi bititridm orda şöle bi bölüm vardı

her zaman kendi içine bakmak en emin yol.başkalarıyla uğraşmayı bırak.her gazap,her kahır ağır bir çanta.niye taşıyorsun?at onları.sıcak hava balonu gibi hayat.yukarı mı gitmek istersin,aşağı mı?hiddeti,intikamı,rekabeti bırak.torbalardan kurtul...

Bayıldım cnm nede güzel yazmış. sen gerçekten hafifsin hiç ağırlığın yükün yok gibi her an yanında olması gereken bi arkadaşı dostu gibisin insanın... En kötü zamanlarımda hiç yalnız bırakmadın o geçen sene neler çektiğimi sen biliyorsun atlattım şükür. Mutluluğumuda seninle paylaştım insana huzur veriyorsun bağımlılık yapıyosun şimdi bi korkum var evlenince burayı bizi unutman

her insanın ağırlığı vardır bazen kendi ruhu bedeni ağır gelir insana boğulur içinde gecelerde kaybolur.ama güneşle birlikte aydınlanır ama içinde hep bi karartı olur.bende onlardanım galiba

canım benim ben nasıl bırakırım burayı nasıl bırakırım sizi seni ya

Roman önereyimmi sana? Beğeneceğine yüzde yüzz eminimm

Roman önereyimmi sana? Beğeneceğine yüzde yüzz eminimm

süper olur valla
gerçi beni bekleyen kitaplar var ama sölediğinide alırım
1 senedir kendime kitap almıyomuşum bunu fark ettim geçen sene tüyaptan aldığım kitap daha yeni bitti senesi geldi resmen

bende sana öneriyim ece vahapoğlu öteki

heyy okudumm harikasın ya kitp zevlerimizde tutuyor valla

küçük mucizeler dükkanı ve uçurtma avcısı (özellikle tavsiye ederim )

Sen geçen sene kitap aldın ama roman diil test kitabıydı hatta o zamanda sitem ediyordun ,stediğim gibi okuyamıyorum die

aynen valla aynıyız seninle
küçük mucizeler dükkanını merak ediyorum bende kitap kapağı çok eğlenceli geldi bana

geçen sene dayanamadım aldım canım kardeşimle ortak
elif şafak iskender.
tittir et
steve jobs un kitabı
başka bi kaç kitap daha almıştım

elif şafak bi kitabı daha var 2006 da aldım hala okuyamadım :18:

Vay ktap onerılerı falan heyttt dogru durun kindle touch aldı kocıs kendıne elektronık kıtapmıs ıcıne atıpp okuycakmıs servıste gıttıgıdıyordan 349 tl ye aldık sızde alın gelınce bakayım sıze tavsıye ederımbende aöf 3.sınıf kamu yonetımı test kıtabı aldım kıtapsec ten 30 tl test kıtapları alıskanlık yaptıguıettttt ben 85.99 puanla atanırmıyım kı :26:

Ben iskendere geçen gün başladım ama seveceğim gibi görünüyor

Bence sen uçurtma avcısının cep kitabını mutlaka bi gözden geçir tatlım.

tittir et bak onu bilmiyorum hemen alayım. 2 hafta sonra başlayacaım roman bu olcak fikirlerimi yazarım cnm

Elif şafak aşk bunu okumuadım biliyomusun Hiç fırsat olmadı bide oku oku oku oku oku die okdr baskı kurulduki şimdide ben istemiyorum okumak

Cnm o ne ki? Bi bakda yaz mutlaka bizede. Cnm kaç kişi alıyorlr sizde belli mi? Terch yaptn mı nereleri yazdın? Bide cnm doğuyla ilgili soracağın yer olursa bana özelden atabilirsin ben yardımcı olurum

tabi kpss benim için bitti ya diğerlerine bakıyom bende
ben biraz antikayım okyonus kitaba gazete dokunmadan o kokuyu içime çekmeden keyif alamıyom ben

canım ilk oolmasada 2.lerde gidersin büüyk ihtimal çünkü herkes 80-90 arasında kalmış malesef

Cnm o ne ki? Bi bakda yaz mutlaka bizede. Cnm kaç kişi alıyorlr sizde belli mi? Terch yaptn mı nereleri yazdın? Bide cnm doğuyla ilgili soracağın yer olursa bana özelden atabilirsin ben yardımcı olurum

Bende hıc duymadım benımkı arkadaslarından gırmus servıste okuyormıs ozenmıs aldık 2ay sarjı gıdıyırnus ekran parlamıyornus gozu yormuyormuyormus herturlu pdf word excel dosyasını goruntuleyebılıyomus ınternete gırıp gazate okunabılıyormustercıh yapmadım canım 19-28 kasım arası yapıcaz bakalım hayırlısı olsun umut fakırın ekmegı belkı gıdetım dıye hayal kuruyorum

tittir eti ben kibarca yazdım ama almaya değicek bi kitap değilmiş 2 cümleden biri tittir et
aynı baskıyı bana elif şafak baba ve piç te kurdular bende ona başlayamadım işte 2006 dan beri

iskender çok güzel ya son 50.sayfada ney nasıl diyosun

Anladım cnm bende senn gibi yazayım dedim. Aynen valla baskıya gelemiyorum bende mesela herşyde öleyim baskı olunca yapmıyorum. Ondan da sürekli çatışıyoruz annemle.

Cnm anne demişken nası oldun annen? iimi? Bi sıkıntı yoktr inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…