Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

iyi diyelim iyi olsun.pztden beri maf oldum annanem vefat etti pzr gecesi çanakkaledeydik salı döndük.2 gündürde işteyim yarında çalışıyom girmedim bi bakim size dedim.

iyi diyelim iyi olsun.pztden beri maf oldum annanem vefat etti pzr gecesi çanakkaledeydik salı döndük.2 gündürde işteyim yarında çalışıyom girmedim bi bakim size dedim.

Basın saolsun canım allah sabır versın cok uzuldumbenım memlekete grldın demek annanen canakkaledemıydı senın?

Basın saolsun canım allah sabır versın cok uzuldumbenım memlekete grldın demek annanen canakkaledemıydı senın?

allah razı olsun canım.annemler çanakkaleli canım ordaydılar orda vefat etti bizde gittik 1 gün ordaydık.memleketdaşız

Insaat teknıkerlıgı mezunuyum canım

ooo aslında ıyı blm sen ordan ıns muh gecıs yapabılıyor olmalısın gecıp devam edeydın ya dgs sınavına gırmen gerekıyor galıba hazır bılgılerın tazeyken dene canım bence benım ablamda esıde ıns muh ıyı meslek valla ben ıkt blm ne lanet edıyorum meslek yok ekonomıstmısız de get laaa dıyorum :)

Ben bölümden 14.olmuşum ama benim bölümden hiç alım yapmıyor kiii ((

kısmetın acılır belkım bu sene alır lur ınsallah canım

kızlar bende su ürünleri teknikeriyim.
benim bölümde de alım çok zor oluyor ama az da olsa oluyor işte umudumu kaybetmedim

kız son donemlerde su urunlerı blmlerı revacta dıyorlar dogru mu ıs acısındanda acılmıs onlerı falan fılan aranıyorlarmıs kamu alırmı bılmem amaa

selam kızlar ben geldim okudum yazdıklarınızı.nasılsnıız bkalım

merhaba quıtcım hosgeldın basınız sagolsun Rabbım mekanını cennett eylesın ınsalah buyugunun.

kız son donemlerde su urunlerı blmlerı revacta dıyorlar dogru mu ıs acısındanda acılmıs onlerı falan fılan aranıyorlarmıs kamu alırmı bılmem amaa

canım özel istersen var yani iş ama ben kamu istiyorum bakalım uğraşcaz artık

Esım kayınvalıdemlerı almaya gıttı kahvaltıyı hazırladım beklıyorum cokta yagmur yagıyor ıslanacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…