Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ah dilekcim . Eşimin belinde fıtık çıktı ayağı çıktı bi aydır evde maddi yönden battık zaten de bi de kaynanamlar çıkarma yaptı eve iki aydır . Nasıl Bunaldım anlatamam bi atansam bi gitsek off off . Görümcem kuran kursu hocası gelemezler sık sık ama yazın 3 ay kalırlar bu seferde .Ama eşimle konuştum karşıma alıp konusucam bu böyle gitmez artık. Neyse uzatmayayım aynı şeyler ışte ama benim sabrım bitti taaruza geçtim artık

allah da yüzüne güldü hale ciğim senin
bak öyle bunaldın ki yetişti kpss
puanınn çok iyi hale
şöyle kaynananlara uzak uzak yerleri yaz ki gelmisinler artık
kendi evlerinde otursunlar ..

hakkın var sekerım oyle organızasyon para olsa bende yaparıdım ama yapsakta orda boy gosterecek ınsan yok benım cevremde onbunkısındede yanı o ıs yastı neyse ıstedıgım gıbı olmadı ama ıcımde sınır olarak kaldı.

boşver canım ya
önemli olan sevdiklerimizi aldık
öyle böyle düğün dernek nikah vs . oluyor
sonra karı koca başbaşa
gerisi hikaye zaten

çoçular uyudu
kocam da uyudu
zaten dün akşam eve de gelemedi
doğum var dediler gece çiftlikte yattı
sabah 6 da doğum olmuş
6 dan beri ayakta ..saat 9 da uyuya kaldı ..ağzı iki karış açık zavallı kocamın ..terstir merstir ama severim kendisini ...:KK53:

Gunaydın hanımlar bugun temızlık yapıcam baya bır ısım var esımede bugun ıcın nobet yazmıslar yarın ızınlıydı ama cuma gunlerı nobet sonrası sevıs olmadıgı ıcın gelemeyecek en can alıcı noktayı soyleyım kayınvalıdemlerı ben karsılıycam :KK52::KK51:

Gunaydın hanımlar bugun temızlık yapıcam baya bır ısım var esımede bugun ıcın nobet yazmıslar yarın ızınlıydı ama cuma gunlerı nobet sonrası sevıs olmadıgı ıcın gelemeyecek en can alıcı noktayı soyleyım kayınvalıdemlerı ben karsılıycam :KK52::KK51:
Allah kolaylık versin canım :KK52: inşallah güzel vakit geçirirsiniz :KK52:
allah da yüzüne güldü hale ciğim senin
bak öyle bunaldın ki yetişti kpss
puanınn çok iyi hale
şöyle kaynananlara uzak uzak yerleri yaz ki gelmisinler artık
kendi evlerinde otursunlar ..

Sabrın sonu selamet derler ya hakkaten öyle oldu. :KK52: Sanırım onlardan kaçma duygusuyla bu kadar çok çalışabildim :KK52: deniz kenarı her yeri yazıcam .İç anadoludan bıktım artık. :KK55:

Herkese mutlu huzurlu neşeli günler diliyorum :KK55:

Son düzenleme:
Gece ıssız adaya dönüyor burası :KK20::KK20::KK20::KK20:

evde herıf yok tabı gece gunduz bakınırsın buralarda:)) herıf cemkırıyor napalım bacımmm:)

boşver canım ya
önemli olan sevdiklerimizi aldık
öyle böyle düğün dernek nikah vs . oluyor
sonra karı koca başbaşa
gerisi hikaye zaten

çoçular uyudu
kocam da uyudu
zaten dün akşam eve de gelemedi
doğum var dediler gece çiftlikte yattı
sabah 6 da doğum olmuş
6 dan beri ayakta ..saat 9 da uyuya kaldı ..ağzı iki karış açık zavallı kocamın ..terstir merstir ama severim kendisini ...:KK53:

doğru canım haklısında ben bıraz takıntılı gergın bır ınsanım :)
kız senınkısı ne ıs yapıyordukı dr muydu baytar mı:) vallaaa ıyısın haa2 cocukla neler yapıyorsun ablamdada ıkı tene var ısyan bayraklarını acmıs vede delırmıs vazıyette.

hahhahahaha gelın gelıınnnnnnnnnn basına das dusmeyesıce gelınnn oglumu getırtmedınde kendın mı geldın gelıınnn oglumun ustune kapılar mı kıtledın gelııınnnn :))) hahahaha

kolay gelsın canımmm benımde temızlık yapılacakta kımmm yapacak ev bana bakar ben eveee bugun yada yarın soyle bı temızlık yapmam lazımmm yanııı

kolay gelsın okyonuscummm haydı belımıze kuvvet :))

evde herıf yok tabı gece gunduz bakınırsın buralarda:)) herıf cemkırıyor napalım bacımmm:)

kız senınkısı ne ıs yapıyordukı dr muydu baytar mı:) vallaaa ıyısın haa2 cocukla neler yapıyorsun ablamdada ıkı tene var ısyan bayraklarını acmıs vede delırmıs vazıyette.

hahhahahaha gelın gelıınnnnnnnnnn basına das dusmeyesıce gelınnn oglumu getırtmedınde kendın mı geldın gelıınnn oglumun ustune kapılar mı kıtledın gelııınnnn :))) hahahaha

kolay gelsın canımmm benımde temızlık yapılacakta kımmm yapacak ev bana bakar ben eveee bugun yada yarın soyle bı temızlık yapmam lazımmm yanııı

Supurdum sıldım sımdı parkelerın kurumasını beklıyorum ız oluyor gezınınce:KK53:wc yı temızlıycem toz alıcm ortalıgı yerleştırıcm halılalrı faan kaldırdım mutfak perdelerını yıkadım astım mıs gıbı oldu gordun kayınvalıdem nekadar temız gelını oldugunu :KK60:
Slm kızlar dışarı çıktım geldim ne var ne yok?

Slm sekerım bende temızlıkle ugrasıyorum sıldım supurdum bırazsonra wc yı emızlıycem toz alıcam yoruldum :KK53:kocıs nobetcı bugun yalnızım bu gecede gelın oturalım bırlıkte:KK19:

Supurdum sıldım sımdı parkelerın kurumasını beklıyorum ız oluyor gezınınce:KK53:wc yı temızlıycem toz alıcm ortalıgı yerleştırıcm halılalrı faan kaldırdım mutfak perdelerını yıkadım astım mıs gıbı oldu gordun kayınvalıdem nekadar temız gelını oldugunu :KK60:

Slm sekerım bende temızlıkle ugrasıyorum sıldım supurdum bırazsonra wc yı emızlıycem toz alıcam yoruldum :KK53:kocıs nobetcı bugun yalnızım bu gecede gelın oturalım bırlıkte:KK19:

Daha geçen nöbetçi değilmiydi eşin tatlım yaa niye oluyor tekrar ? Uğramaya çalışırım benimki evde olunca bana pek fırsat kalmıyor notebooku elime almaya :)
Bende kuaföre gittim kaşımı aldırdım aslına bakarsan kuaför değilde güzellik salonu diyeyim kaş dışında cilt bakımı,peeling,lazer epilasyon falan var. Saç yapmıyorlar diğer işlemler yapılıyor. Oturduk kahve içtik aramızda iyi sahibiyle o bile iyi geldi valla :)

Daha geçen nöbetçi değilmiydi eşin tatlım yaa niye oluyor tekrar ? Uğramaya çalışırım benimki evde olunca bana pek fırsat kalmıyor notebooku elime almaya :)
Bende kuaföre gittim kaşımı aldırdım aslına bakarsan kuaför değilde güzellik salonu diyeyim kaş dışında cilt bakımı,peeling,lazer epilasyon falan var. Saç yapmıyorlar diğer işlemler yapılıyor. Oturduk kahve içtik aramızda iyi sahibiyle o bile iyi geldi valla :)

Tabı orda ınsana hasretsın ıkı sohbet bıle nekadar ıyı gelır:KK31:29 ekımde nobetcıydı canım kasım ayı gırdı ya ılk nobetı bıze kıtlemısler yıne bu ay baska nobet yok dedı ama gelmeyen olur kesın bıze kalır bır nobet daha ayda 2-3 nobet oluyor ılla 19 kasımla 25kasım arasıda kırklarelıye goreve gıdecek tamda tercıhler baslıyor bende onları arastırım lıste yaparım o gelınce tercıh yaparız yerleşırım belkı umudum var ıste umut kapısı :KK31:sızın Ayda kac nobet oluyor

Son düzenleme:
Tabı orda ınsana hasretsın ıkı sohbet bıle nekadar ıyı gelır:KK31:29 ekımde nobetcıydı canım kasım ayı gırdı ya ılk nobetı bıze kıtlemısler yıne bu ay baska nobet yok dedı ama gelmeyen olur kesın bıze kalır bır nobet daha ayda 2-3 nobet oluyor ılla 19 kasımla 15 kasım arasıda kırklarelıye goreve gıdecek tamda tercıhler baslıyor bende onları arastırım lıste yaparım o gelınce tercıh yaparız yerleşırım belkı umudum var ıste umut kapısı :KK31:sızın Ayda kac nobet oluyor

Benimkinin nöbeti yok canım gündüz mesaisi gibi çalışıyor. Sadece haftada bir gece 12'ye kadar iş yerinde kalıyor. Öyle sizinki gibi nöbet yok. Ama gececi olan birçok kişi var burda. Benim eşimin şansı o gece çalışanlardan değil :)

Benimkinin nöbeti yok canım gündüz mesaisi gibi çalışıyor. Sadece haftada bir gece 12'ye kadar iş yerinde kalıyor. Öyle sizinki gibi nöbet yok. Ama gececi olan birçok kişi var burda. Benim eşimin şansı o gece çalışanlardan değil :)

Hakıkaten sanslıymıs :KK14:bzızm dogu tayını cıktıgındada esım 4-5 ayda bır gelebılecek batıya ızne gece gunduz orda kalacak tugay cıksa barı bızede mesaı yapsa normal ama karakol gelır dıyor bakalım hayırlısı olsun sag saglım atlatalım baska bırsey ıstemıyorum

Hakıkaten sanslıymıs :KK14:bzızm dogu tayını cıktıgındada esım 4-5 ayda bır gelebılecek batıya ızne gece gunduz orda kalacak tugay cıksa barı bızede mesaı yapsa normal ama karakol gelır dıyor bakalım hayırlısı olsun sag saglım atlatalım baska bırsey ıstemıyorum

Gitmeme gibi bir durumu yokmu mesela bizde gitmek istemeyenler burda kalmak isteyenler oluyor ipka veriyorlar kabul edilirse kalıyorlar. Keşke öyle bişey olsa bu sene gitmezdi yada beraber gidebileceğiniz bir yer yokmu niye ayırıyorlarki sizi :KK43:

Gitmeme gibi bir durumu yokmu mesela bizde gitmek istemeyenler burda kalmak isteyenler oluyor ipka veriyorlar kabul edilirse kalıyorlar. Keşke öyle bişey olsa bu sene gitmezdi yada beraber gidebileceğiniz bir yer yokmu niye ayırıyorlarki sizi :KK43:

gecen yıl gıdecektık aslında sıra gelmedı ıyı oldu ama bu yıl gelecek kesın ya aslında kımılerı es goturuyor ama benı esm goturmeyecek cunku en az 10 gunde bır eve gelecek nobet operasyon aklı bende kalacak bende oralarda tek basma evde napıcam o yuzden aıleme yakın ev tutucaz burda kalıcam en mantıklısı bu :KK31:belkı memur olur atanırım atandıgım sehırde yasarım esım dogu donusu yanıma tayın ıster bellı olmas bak bunun hayalı bıle guzel:KK16:

gecen yıl gıdecektık aslında sıra gelmedı ıyı oldu ama bu yıl gelecek kesın ya aslında kımılerı es goturuyor ama benı esm goturmeyecek cunku en az 10 gunde bır eve gelecek nobet operasyon aklı bende kalacak bende oralarda tek basma evde napıcam o yuzden aıleme yakın ev tutucaz burda kalıcam en mantıklısı bu :KK31:belkı memur olur atanırım atandıgım sehırde yasarım esım dogu donusu yanıma tayın ıster bellı olmas bak bunun hayalı bıle guzel:KK16:

Ayy evet hayali bile güzel kız güzel yerler tercih ette belki bizde geliriz aynı şehirde oluruz yabancılık çekmeyiz :))

Ayy evet hayali bile güzel kız güzel yerler tercih ette belki bizde geliriz aynı şehirde oluruz yabancılık çekmeyiz :))

Ay ne guzel olur hemen bır arkadas edınmıs oluruz :KK76:hayırlısı bekalım Allah buyuk belkı bırgun yollarımız kesısır

canım baytar kendisi :KK24:

doğurtup doğurtup duruyor buzağıları
napsın
pis iş biraz ama ekmek parası ...napcenn

iiki çocuk hiç de kolay değil canım .ablan haklı onun da iki oğul mu var ...erkekler daha bir beter sorma ya...allah ablacığına da kolaylıklar versin
bende bir dönem isyan bayrağını çektim
hatta o zaman tek çoçukluydum düşün
aama benim büyük oğlan 3 çoçuğa bedeldi yani
hafif delirdim bende ..ama ilaç kullanınca geçti ...balataları sıyırdım artık ...her şeyi hoşgörür oldum
eskiden ben de takıntılı ,ayrıntıcı ,ve uyuz bir hatundum ...artıkın öyel değilim ..hayat böyle daha güzel ...

X