Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ben azıcık komşuya gidiyorum kahve içip fal bakarız
gelince görüşürüz kızlar

ada sedulu okyonussssss gunaydın kızlar gec uyandım aslında 9 da klakmıstım ama bas agrısından gıdıyordum az daha tansıyon mu acaba dedım baktım tansıyon az dusuk sabah normal dedım tansıyon degılse bı apranaxfort ıceyım dıdım ıctım yattım gerıı rahatladım az oglene kadar yattım hala sersemlık varya ngecer ınsallah.

neyse okuldan dersten evlenmekten nohuttan pılavdan cacıktan sohbetler edılmıs:)

bende toplam 8 ayda evlendım :) 6. ayda tanıstık 12. ayda soz yaptık 1. ayda nıkah 2. ayda dugun :) toplam 8 ay bız hızlıdan aldık ama bana kalsa bu kadarada uzamazdı dugun teranesı cıkardılar basıma hıc hossllanmmaada:)

Gunaydın sekerım gecmıs olsun ben cok severım dugunu bızım 2dugun oldu bır benım memlekette bırde esımın memlekette

Hoşgeldin tatlım geçmiş olsun...

Gunaydın sekerım gecmıs olsun ben cok severım dugunu bızım 2dugun oldu bır benım memlekette bırde esımın memlekette

sagol canım
ben sevmem dugun eskıden berı zaten sevmemde bırda dugunden 7,5 ay evvel babamı kaybetmıstım kına falanda yapmadım mevlut okutuldu falan onun bunun soytarsıı olmusum gıbı gelıyor kalk oyna dans et zorla hepsı ben ıstedıgım zaman dansda ederım oynarımda ama ıstedıgım zaman :) neyse gectı gıttııı amaaannnn dıyorum zaten kaynanamla gecen bayram nısana gıttık kalk oyna dıyor ona buna masadakılere bana baktı sen oynamayı sevmıyorsun dedı bende evet dedım bısıy dıyemedı :)

sagol canım
ben sevmem dugun eskıden berı zaten sevmemde bırda dugunden 7,5 ay evvel babamı kaybetmıstım kına falanda yapmadım mevlut okutuldu falan onun bunun soytarsıı olmusum gıbı gelıyor kalk oyna dans et zorla hepsı ben ıstedıgım zaman dansda ederım oynarımda ama ıstedıgım zaman :) neyse gectı gıttııı amaaannnn dıyorum zaten kaynanamla gecen bayram nısana gıttık kalk oyna dıyor ona buna masadakılere bana baktı sen oynamayı sevmıyorsun dedı bende evet dedım bısıy dıyemedı :)

Benim nikah arkasından çamlıca tepesinde bir mekanda yemekli eğlence oldu. Düğün yapmadık bende sevmem pek düğünleri ama bizimki düğün gibi değildi herkes yoktu yakın çevre belli başlı kişiler vardı ama çok eğlenceli oldu.

evet canım bende oyle dusunuyordum ama yapamadık halt yıdık ıste aslında ısın kotu tarafı bız ankarada yasıyoruz benım aılem aksarayda batmanda falandı esımınkı merısnde ıst da ıdı falan mecburen bır yerde toplanmak gerekıyordu gıbı oldu neyse hatırlamaktan bıle tıksınıyorum o kadar senınkısı guzel olmus

Evet güzel oldu....
Bana ikitsat mezunu olunca kaç puanla nerelere girebileceğimi anlatıcaktın...
Müsaitsen şimdi anlat müsait değilsen başka bir zamana erteleyebiliriz :)

Evet güzel oldu....
Bana ikitsat mezunu olunca kaç puanla nerelere girebileceğimi anlatıcaktın...
Müsaitsen şimdi anlat müsait değilsen başka bir zamana erteleyebiliriz :)

tam puanları hatırlayamıyorum su anda bıraz ıncelemem lazım lakın basım henuz tam olarak gecmedı uzerınden anlatmam gerekırse kı sonra detaylandırrırz 4. atamadakı puanlardan bahsetsem sımdılık yeter ben ankarada oldugum ıcın genel olarak annkara takıbı yaptım ama dıger ıllerde daha kucuk ıllerde daha dusuk paunlar oluyor tabı bunuda aklında tutmanda fayda var ayrıca suda bır gercekkı sızın lıse yada onlısansta aldıgınız puanlar netlere gore lısanstan yuksek bunuda unutma mesela ben 86,75 netle 83,25 gıbı bır puan aldım kı bu sene en dusuk netlerle en yuksek puanları aldıgımız senelerden bırıydı buda aklında bulunsun
2010 sınavıyla yapılan en son atama merkezı atama tabıkı 6. ayda yapıldı sınavdan hemen onceydı burda benım yazdıgım tercıhlerınb yerlesme puanları 91-92 lerle baslamıstı en dusuk 79 gormustum bı8r kurumda yanlıs hatırlamıyorsam genel olarakta 85-81 aralıgındaydı yıne yanlıs hatırlamıyorsam kı 2010 sınavı kolay sınavdı ve yuksek netlere az puan getıren bır sınav olmustu onuda dıkkate almak lazım yanı genel olarak puan degerlendırmesı yapıyoruz ama bazen netlerıde dusunmek gerekır. son atamada ankarada puanlar boyleydı ama daha kucuk ıllerde falan 74-75 gıbı puanlarıda gordu sanıyorum detaylı tarama yapmak lazım hangısı senın ıcın faydalı olur ben artık onlısans falan gıremem yada lıse ama senın sansın var ıyı bır degerlendırme yapıp ona gore karar vermelısın canım hangı grup daha cok hazırlanıyor bu ıse hangı grupta puanlar daha fazla dusuyor falan bunlara bak lısans mezunu olunca gerekenı alırsın memurlukta nasıl olsa

Ben o zaman işlerimi falan ayarlayıp bir araştırayım canım biran önce karar verip ona göre hedefimi belirlemem lazım. Teşekkür ederim :)

Bende halkla ilişkilerden tercih yapıcam 3001 dende yazacağım yerler var da.Ya bi de kurumdan kuruma maaş değişiyormuş .Sanırım maaşa göre sıralama yapıcam 87.99 puan yaptım ilk atamalarda atanma ihtimalim % kaç kızlar

canım ya ben de sevmem öyle buyurdukları zaman oynamayı
o yüzden bende nikah yaptım
arkasından yemek oldu bizimde
ben böyle daha çok seviyorum

ama çok güzel organizasyonlar var düğün için ..parayı bastırıyorsun ..a dan z ye her şeyi onlar düşünüyorlar ...şahane oluryor
onlar gibi olursa oynarım bak ..zaten o organizasyonu yapan kaynana da kalk oyna diye ısrar etmez ..moderenndir diye düşünürüm
ama bizim kaynana öyle organizasyon falan yapası yoktu zaten
pöffffffffffff

benim istediğim gibi oldu

Son düzenleme:
hale bence ilk atamada atanma şansın yüzde yüz canım
stres yapma kendine sen ...

hale bence ilk atamada atanma şansın yüzde yüz canım
stres yapma kendine sen ...

ah dilekcim . Eşimin belinde fıtık çıktı ayağı çıktı bi aydır evde maddi yönden battık zaten de bi de kaynanamlar çıkarma yaptı eve iki aydır . Nasıl Bunaldım anlatamam bi atansam bi gitsek off off . Görümcem kuran kursu hocası gelemezler sık sık ama yazın 3 ay kalırlar bu seferde .Ama eşimle konuştum karşıma alıp konusucam bu böyle gitmez artık. Neyse uzatmayayım aynı şeyler ışte ama benim sabrım bitti taaruza geçtim artık

Son düzenleme:

hakkın var sekerım oyle organızasyon para olsa bende yaparıdım ama yapsakta orda boy gosterecek ınsan yok benım cevremde onbunkısındede yanı o ıs yastı neyse ıstedıgım gıbı olmadı ama ıcımde sınır olarak kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…