Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

selam güzel insanlar..orıflame temsılcılıgı yapmak ıster misiniz? üstelı aksam 10a kadar kayıt olanlar ıcın kayıt ucretı sadec 1 tl...evde çayınızı yudumlarken %30 karla para kazanın...uye olun arkadaslarınızıda uye yapın daha fazla kazanın...bu fırsatı kacırmayın...üye olmak ısteyenlere yardımcı olurum...alısverıs zorunlulugu yok.01.11.2012 tarıhınde ıtıbaren kayıt ucretı 25 tl olacak. sizde oturdugunuz yerden para kazanmak,ucuza kalıtelı guzelleşmek ıstemezmisiniz?

Aynen banada.... Zamanında öss ye girerken bu kadar çalışsaydım prof olmuştum :)

o zaman bana da seneye gelir o şevk

Aynen bende oss ye emek bıle vermedım çok fazla bu kpss ye cok calıştım sımdı aöf ye sardım bakalım bır unv. Daha okuruz bız bu gıdısle sedullu kesın sanada sevk gelır bak evlen gorursun

Aynen bende oss ye emek bıle vermedım çok fazla bu kpss ye cok calıştım sımdı aöf ye sardım bakalım bır unv. Daha okuruz bız bu gıdısle sedullu kesın sanada sevk gelır bak evlen gorursun

askerden gelsin yıldırım nikahı yaptıracağım

Hazırla ceyızını hemen evlenın kavusun teter artık bekledıgınız

harbi haaa ne çok bekledik çeyiz yok bende beni alıp gidecek yüküm hafif
kız biz senle tanıştığımızda sen evli değildin bile vay anasını zaman ne çabuk geçmiş

harbi haaa ne çok bekledik çeyiz yok bende beni alıp gidecek yüküm hafif
kız biz senle tanıştığımızda sen evli değildin bile vay anasını zaman ne çabuk geçmiş

Senınle tanıstıgımızda benı ıstemeye geleceklerdı hazırlık yapıyordum ısteme nısan aıle arasında oldu yuzuk taktık mayıs ayında ekımdede dugun oldu toplam 15 ay da evlendık bız flort nısan dugun 15 ay surdu esım hızlı cıktı dugun yaza olacaktı beklemedı

çok çabuk gittin kız sen bi baktık düğün olmuş

Ben evlenınce ders calışma sevkı geldı bana

Valla bana da öyle oldu sanırım .Daha çalışmaya başlayamadım bile derslere . bi de ilk atamada atanırmıyım diye düşünüyorum öyle olursa hiç çalışamam bu sene de yanmasın istiyorum. 1. sınıftayken amann aöf bitirsem ne olacak bitirmesem diyordum ama geçen sene şu kpss olayı olunca bi hırslandım bitireyim kalmadan diye sanırım şevk verecek bi hedef önemli ya

Atanırsın sen bence ben nolcam acaba hayırlısı olsunhedef onemlı tabı ınsan hırs yapıyor

gene uzun sürmüş sizinki bizimki bu hızla oldu 2008 ekimde tanıştık kasımda (annemlerin isteği üzerine ) söz olacaktı aman masraf olmasın nişan olsun dedim bende temmuzda da düğün oldu toplam 9 ay oyy oyy biz aslında daha uzatırdık da aileler hemen olsun diye çok baskı yaptılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…