Doğuma Hazırlık hayat,damla,buse ????

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
sizce kızımın ismi ne olsun :CüvCüv:???

hayat
damla
buse

bu isimler arasında çok kararsızım:uhm:
özelliklede hayatla damla arasında gidip geliyorum CADIARZUbusenin anlamı konusunda tereddütlerim var :nazar:

aslında noldu biliyormusun

benim gıcık komşum hamile ayrıca hem komşu hem akrabam eşimin kuzenin karsı işte herneyse
ama benden 3ay önde

ben hamile kaldığımı ilk öğrendim ona kızım olursa kesin derin koyucam dedim yani ilk önce derin koyucaktım bana aaaa ben derin koyucam sana söylemedimmi dedi ben derin ismini çok beğeniyordum sonra bu geçen aya kadar derin derin dedi ,

sonra ben duru koyacaktım şimdide neymiş annesi duru koy diye tutturmuş duru koyacakmış sinir oldum sence bu kadar tesadüf fazla değilmi,

derindende soğudum bi kere ,aslında berrak isminide beğeniyorum ama kuzenimin kızının ismi berra ve berra berrak çok benziyor.

şimdide damlaya kaldım hayat bi kaç kişi önerdi,busede eşim olabilirmi acaba dedi öyle işte
başkada isim aklıma gelmiyor,

bence komşunuza aldırmayın gerçekten hangi ismi koymayı istiyorsanız onu koyun ebediyen onunla yaşayacak değilsiniz ya öyle bile olsa isim kişiye göre şekillenir.ama hayır artık o ismi koymam diyorsanızda hayat çok hoş bence çünkü damla ve buse çok sık kullanılıyor.kolay gelsin!

Evet sanırım ikisinden biri olacak kızlar
hayat çok klasik olgun bir isim değil dimi
damlada çok bilindik

isim konusunda sizinde tavsiyelerinizi beklerim

canım bende duru koyalın diorum ama eşim o ne sabun adı be dalga gecerler hacı şakir die dio sinir edio beni gıcık şey:kızgın:

bence BUSE OLSUN çok güzel bir isim..ama bu sefer komşunla sakın paylaşma ,alakasız bir isim dee meselaa dilara dee o ismi biraz ballandır ,bi bakarsın değiştiriveriiir:)))

duru ismini bende çok seviyorum eşim istemedi sabun markası diye :KK70:
hayat la damla arasındaysan damla derim ben
ama bence de komşuna başka bi ismi söyle o o ismi koysun sende duru koyarsın

bence el lafına ya da komsuna aldırma ne istiyorsan onu koy..mesela eşimin en yakın arkadası deniz koymus..ama benim taa bekarlıgımdan beri istediğim bir isimdi onlar koydu dıye bu kararımı değiştirmedim..
ama illa bu 3 isimden birini soruyorsan damla derim.buse çok yaygın..hayat ismi de hoşuma gitmiyor nedense..

küçükken saçları kıvır kıvır çok sefdiim bi bebişim vardıı adını damla koymuştumm büyüyünce bi kızım olurda damla koyarım diee çok sefiodumm o ismi o zamanlar bence damlaa güsel:)

X