hayat çok mu zor?

evet canım çok haklısın. yine 10 puan 10 puan-100 puanla hayatın şampiyonu olcam. baktım tek başıma yeterli olamıyorum yine böyle "voltran"ı oluşturcaz. ama ben "kafa" olcam :asigim:

sen kafa ol ben de beyin olayım tek başına bi halta yaramazsın tatlicadiarzu:roflol:

Özom güzel kızkardeşim benim..Şuanki sıkıntını çok iyi anlıyorum..Herşey hepimiz için heran hazırlıklı olmalıyız başımıza gelebileceklere..Aşkını askere yolladın meleğim dualarınla sana geri gelebilecek lütfen bu durumu hep bu şekilde düşün..İş konusunda Allah bir kapıyı kapatırsa bir diğerini ardından hemen açar..Hiç ahlanıp vahlanacak bir durum değil..Hemen ayağa kalk ve iş başvurularına başla cnm emin ol biryerlerde daha güzel bir kapı açılacak sana..Ve İzmirde bulunan bir abla olarak hertürlü yardıma açığım canım ...Ama ne üzerine çalıştığını neler yapabileceğini bilmiyorum bu konuda haberleşebiliriz cnm seninle elimden geleni yaparım...Yaşam sevincim demişsin onada dört elle sarıl ve asla bırakma göreceksin ki herşey durulacak ve yoluna girecek ..Yanındayız birtanem yalnız değilsin..Bunuda hiç unutma!!!!

canım benim ya sen ne kadar o kadar tatlı bir insansın yaaa :asigim:
başladım bile ablacım. kariyer secretcv yenibiriş ne kadar varsa hepsine doldurdum bir sürüde başvuru yaptım artık hayırlısı.
çok seviyom sizi :asigim:

Aslında hayat degilde şartlar zor be canım,
Bende sorunlarla boguşuyorum ama dostlarım ve sevdigim sayesinde ayalta durmaya çalışıyorum
...

Aslında hayat degilde şartlar zor be canım,
Bende sorunlarla boguşuyorum ama dostlarım ve sevdigim sayesinde ayalta durmaya çalışıyorum
...

insanın böyle durumlarda yardım edebilecek sevdiklerinin olması kadar güzel bişey var mıdır dünyada :1hug:

ah özocum ya cok üzüldümm... ama inan hic birimiz sorunsuz degiliz su hayatta... hepimiz bir umuda baglanip yasiyoruz...umud et, umudunu kaybetme yoksa nasil yasariz???nasil dayaniriz??? kara gün kararip kalmaz aydinlanacak elbet.. umut ve sabir canim...sevgiler....

gülümse hadi gülümse
bulutlar gitsin
yoksa ben nasil yenilenirimm
hadi gülümsee....

yarın başka bir gündür yarını bekle...
bu da geçer arkadaş sakın üzülme...

bu şarkıyı mırıldan

Hayat çok zor anlaşılması güç karmakarışık. Kimileri güzel yönlerini yaşıyor kimileri zor..Bazen çok mutluyuzkimi zaman üzgün:çok üzgünüm: Hayatta herşey biz insanlar için. Kazanmak kaybetmek vs...Sanki bir sınavdayız..Kimi zaman yeniliyoruz kimi zaman altından rahatlıkla kalkabiliyoruz.
Tüm yaşananlara rağmen şükretmek gerekli..Çünkü hayatta ne zorluklar var..Sevdiklerin hayattalarmı onlara ihtiyacın olduklarında hemen bulabiliyormusun bunu düşün..
Benim yaşadıklarımı bilenler bilir..Ama kendimi teselli etmeye çalışıyorum..Vardır bir hayır diyorum. Allahım bana güç ver diyorum...

Canım benim sakın ümitsizliğe düşme bu çektiğin zor günler inşlh gelecek olan güzel günlere gebedir

Canım benim sakın ümitsizliğe düşme bu çektiğin zor günler inşlh gelecek olan güzel günlere gebedir

Allah en önce sağlık hoşluk versin gerisi kendiliğinden gelecektir...sevgilerimle herşeyin gönlünce olması dileğiyle...a.s.

Allah en önce sağlık hoşluk versin gerisi kendiliğinden gelecektir...sevgilerimle herşeyin gönlünce olması dileğiyle...a.s.

teşekkür ederim arkadaşlar. dün bütün gün ağzımda mırıldandım
"her gecenin bir sabahı vardır"
a.s.

Sadece işini kaybetmişsin bunu böyle düşün bence gözünde büyütmeden ve en kısa zamanda yeni bir iş bulacağını düşün şimdi herşey olumsuz olabilir ama bu sonzuza kadar böyle kalamaz enerjini düşürme hayatın zor olduğuna kendini inandırma buna inanırsan sürekli zorluklar karşına çıkacaktır ben artık böyle düşünüyorum bazı olaylar canımızı sıkabilir morelimiz bozulabilir önemli olan bu durumun fazla uzun sürmiyeceğine inanmak.:teselli: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…