hayat çok mu zor?

xoxzo_35

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
1.087
2
Günlerdir piskolojim ayakta durmak için çabalıyor. Dertler şarkıda da dediği gibi derya olmak üzere ben zaten sandalı geçtim bir odun parçası olmuşum. Şimdide işimi kaybettim. Aşkım zaten yok. Para desen yanımdan bile geçmiyor. Bir iki kırıntısı vardı. Artık o da yok. İzmir de iş desen o zaten hiç yok. Var olan tek birşey var benim için hala
"Yaşam Sevincim" öyle direniyor ki. Yılmamak için öyle savaşıyor ki. Hayat mı çok zor, yoksa ben mi zor bir insanım. Bu ne çelişkidir anlayamadım :çok üzgünüm:

özocum üzüldüm canım ya işini niye kaybettin?

umarım herşey en kısa zamanda senin istediğin gibi olur.

seninle alakası yok canım zor olan sen değilsin hayat....
rabbim bazen bütün sıkıntıları üst üste verir ama hiçbir kuluna kaldıramayacağı kadar dert vermez ...en yakın zamanda bunlardan kurtulman dileğimle...

özocum üzüldüm canım ya işini niye kaybettin?

umarım herşey en kısa zamanda senin istediğin gibi olur.

işler kötü gidiyordu. kapanmak zorunda kaldık :çok üzgünüm:. işimi sevmiyordum ama mecburdum bu işe. herşeye bir de bu eklendihayat oyun oynuyor benimle
sağol canım benim

Hayat o kadar zorki arkadaşım ,
seni o kadar iyi anlıyorumki benzer durumalardayız..
Ama mücadele etmen lazım
:teselli:

hayat zor canım ya
inan birçoğumuz butürşeyleri yaşadık
canını çok sıkma
kendini hemen bırakma hemen iş aramaya falan başlasan etrafa söylesen
işsizliği bilirm
üni.bittikten sonra 9 ay bende işsiz kaldım.

umarım herşey en kısa zamanda düzelir.

canım benim üzülme hayat böyle işte..acısıyla tatlısıyla, iyi kötü devam ediyor...Biraz daha sabırlı ol ve dua et bence mutlaka herşey düzelir karamsar düşünmemeye çalış bu halinede şükretmeye çalış canım...yeterki allah sağlık versin..sağlığın olduktan sonra çalışma imkanında olacaktır inşallah...morelini yüksek tut hayata gülümse..hayatta sana gülümser merak etme :)) şeker gibi tatlı,masal gibi güzel günler diliyorum sana canım üzülme

Hayat o kadar zorki arkadaşım ,
seni o kadar iyi anlıyorumki benzer durumalardayız..
Ama mücadele etmen lazım
:teselli:

allahım hepimize yardım etsin

aslında güçlüyümdür. ancak bu sefer değişik bir durum var.nişanlım askerde ve benden başka ona para gönderecek kimssi yok.babası vefat etmiş annesinin maaşı kendine yetmiyor. evlencez diye birsürü bor harç birde bu çıktı başıma. bunun da üstesinden geleceğim ama nasıl bilmiyorum:çok üzgünüm:

canım hepimizin hayatında çalkantılar var ama inan hayat herşeye rağmen güzel:teselli: dua et rahatlatacaktır üzülme nolur kıyamam:çok üzgünüm: herşeyin hayırlısı olsun hakkında rabbim darda koymaz kimseyi:1hug:elbet yoluna girecektir herşey:çok üzgünüm::asigim:

evet aslında güçlüsün bunu yaptığın yorumlardan da anlıyorum ilk defa bu kadar sıkıntılı gördüm seni..
işallah tez zamnada bunlardan kurtulursun allah bir kapı kapatır bir kapı açar emin ol...

Merhaba özo
Bugün siteye kayıt oldum.İlk seni okudum işin için çok üzüldüm.Umarım en kısa zamanda yeni bir iş, yeni bir aşk bulman dileğimle..
Sevgiler.

özom canım üzülme bitanem:teselli:
hayat bu işte tabiri caizse kahpe dünya
acılar hiç eksik olmuyor malesef yürek yaralarının biri kabuk bağlarken bir diğeri başlıyor kanamaya
kapatmak istiyorsun yaralarını izin vermiyorlar işte
kapanacakken yoluyorlar kabuklarını

iş buldum diyorsun eş yok
eş buldum diyorsun iş yok
ikisini birden buldum diyorsun sağlık yok yada başka teraneler işte

can sıkısı bir hayat işte
insanoğlu işte savunma mekanizmaları savuruyor habire
buna da şükür buna da şükür diyoruz hep
derken farkında olmuyor insan ama ah o şükrettiklerini bir kaybedersen
işte o zaman ciğerin yanıyor, kalbin parça parça oluyor
keşke yerine gelse demeden insan kendini alamıyor

o yüzden başımıza ne gelirse gelsin canım şükret gerçekten ayaktasın ya
sevdiklerin varya yeter gerisi öyle de gelir böyle de
kahpe felek bu ara sana uğramış heralde daha yeni bendeydi
selam söyledimisenağlama

bitanem, canım benim kıyamam üzülme Şeniz
izmirde bir çok firma var iş ilişkimizin oldugu
bu anlamda sana yardımcı olabilirim belki CADIARZU

Merhaba özo
Bugün siteye kayıt oldum.İlk seni okudum işin için çok üzüldüm.Umarım en kısa zamanda yeni bir iş, yeni bir aşk bulman dileğimle..
Sevgiler.

yeni bir iş umarım bulabilirim ama aşkım zaten var ama nişanlım askerde canım iyi dileklerin için teşekkür ederim. hoşgeldin aramıza a.s.

bu arada çok güldüm :roflol:
niye mi?
anlatayım...
4 ay önce dibe vurdugum zamanlardan birinde psikolojik destek almak icin uzmana gitmiştim
girdim odasına oturdum
a/s/l muhabbetlerinden sonra sordu doktor "ee neyin var anlat bakalım gurbaacım" diye
ben de kadıncağıza dertli dertli bakarak; " neyim yok ki? dertler derya olmuş bende bir sandal doktor hanım" demiştim de kadın kahkahayı patlatmıştı :roflol:
o gün geldi aklıma sen şarkıyı hatırlatınca :icecream:

Şeniz
söyledi canım söyledi aleykum selam :1hug:
öyle herhalde şükrediyorum yine de tabi ki allahıma çok şükürler olsun ki sevdiklerim yanımda daha başka ne isterim Şeniz

bitanem, canım benim kıyamam üzülme Şeniz
izmirde bir çok firma var iş ilişkimizin oldugu
bu anlamda sana yardımcı olabilirim belki CADIARZU

sağol gülüm düşünmen yeter.
güzel kalpli arkadaşlarım Şeniz

allah iyiliğini versin gurbaa kafası. yine beni güldürmeyi başardın yani helal olsun :hooray:

allah iyiliğini versin gurbaa kafası. yine beni güldürmeyi başardın yani helal olsun :hooray:

canım benim
gördüğün üzre hiç bir gece yoktur ki sabahı bulmasın
hiç bir karanlık yoktur ki aydınlığa kavuşmasın
bazen herşeyin üst üste geldiği oluyor ve tükendiğini hissediyor insan
fakat önemli olan ayakta kalabilmeyi, güçlü olabilmeyi başarmak...
geçen gün konuşmuştuk biraz
neydi?
"beni öldürmeyen herşey güçlendirir sengözlerimebaksanab"di değil mi
sen yazmıştın bunu bana :asigim:
bak 4 ay önce yaşama isteği dahi yoktu ama bugün eskisinden daha güçlü ve kararlı bi şekilde ayaktayım yerimseniben
bunun üstesinden geleceksin yürekten inanıyorum buna
iş olayına gelince
heryerde herzaman kefilim yüreğinin ve karakterinin güzelliğine
ne zaman istersen yardıma hazırım bi mesajın bi telefonun yeter :1hug:

cnm hiç üzülme. hayatta hiç birşey can sağlığından önemli değildir. allah bir kapıyı kapatırsa birini açar. hepimizde sorunlar var ama bak kendin de söylüyorsun güçlü bir insanım diyorsun. hiç salma kendini ben çok iyi biliyorum en yakın zamanda ne kadar mutlu olduğunu da kk da anlatacaksın. allah yardımcın olsun cnm benim

evet canım çok haklısın. yine 10 puan 10 puan-100 puanla hayatın şampiyonu olcam. baktım tek başıma yeterli olamıyorum yine böyle "voltran"ı oluşturcaz. ama ben "kafa" olcam :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…