Hayat çok acımasız ne yapacagım

dak_2007

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
11
2
eşim 4 ay önce beni aldattı ve ben onu affettim yapmamam gerekirdi biliyorum ama 1 çocugum var bende babasız büyüdüm onu babasız büyütmek istemedim aslında eşim çok iyi bir insan banada yemin etti bir daha böyle birşeyle karşılaşmayacaksın diye ama içim içimi yiyor ne yapcam bilmiyorum sanki hala oluyormuş gibi birde severek evlendik allah herkezin yardımcısı olsun kaydirigubbakcemile3

canım uzuldum adına
ısallah boyle seyı bıdaha yasamazsın
ben bekarım belkı bı evlı kadar anlayamaya bılır senı ama
suan senın ıcının kemırılmesı cok normaldır suphelerın acabaların normal
ama madem yemın ettı soz verdı
ona guvenın bellı et bence
aynı seyı ondan beklıyo gıbı davranmak sanırım yanlıs olur
hep mutlu ol

canım yemin etmiş bi şans daha ver...hemen kötü şeyler düşünme.şüpheler hiç bitmiyecek bu bi gerçek ama.belkide pişman olmuştur...

Bi insan neyse odur, bi daha yapmıcamlarla olmaz canım bu işler, demekki aldatacak bi kişiliğe sahipki bunu kendine yakıştırıyorki aldatmış, yine yapar nedir yani, çünkü aldatmak yalancılıktır en başta, ve bu karakterin özündedir değişmez değiştiremezsin, kusura bakma canım ama bence sen eşini sevdiğin için değil de düzenini sevdiğin için devam etmek istiyorsun, evini yuvanı bozmak istemiyorsun, çok zordur muhakkak heleki çocuğunun olması çok düşündürücü biliyorum, ama bi cesaret, ümitsiz olma, kararlarının arkasında ol, Allah yardımcın olsun, inşallah dilediğin gibi olur işler inşallah ben yanılırım...

Bir defa yapan bidaha bidaha bidaha YAPAR bundan emin ol ve yoluna öyle devam et.kimse yuvasında huzursuzluk ayrılık istemez ama sen affettikçe o yine yapar çok şahit oldum böyle olaylara gözlerimle..:1no2:

eşim 4 ay önce beni aldattı ve ben onu affettim yapmamam gerekirdi biliyorum ama 1 çocugum var bende babasız büyüdüm onu babasız büyütmek istemedim aslında eşim çok iyi bir insan banada yemin etti bir daha böyle birşeyle karşılaşmayacaksın diye ama içim içimi yiyor ne yapcam bilmiyorum sanki hala oluyormuş gibi birde severek evlendik allah herkezin yardımcısı olsun kaydirigubbakcemile3

Eşini affetmek ve evliliğine şans vermekle çok doğru yapmışsın canım.
İnsan beşer şaşar-bazen hiç yapmayacağımızı sandığımız hataları kendimiz de
yapabiliyoruz. Sonra da oturup-ya ben çok karşı olduğum bu hatayı nasıl yapabildim
diyebiliyoruz. Mücadeleden kaçmak-bırakmak-terketmek kolaycılıktır asıl.
Yaşadığın olay çok taze olmalı canım bunları hissetmen çok doğal. Eşine güvenmediğini
yansıtmamaya çalış. Güvensiz olduğunu anlarsa-nasıl olsa karım bana güvenmiyor
deyip kendini dağıtabilir. Zamanla herşey yoluna girecektir canım. Kendini ferah tut.

Eşine bi şans vererek çok iyi yapmışsın canım...
kimbilir belki bir daha aynı yanlışı yapmaz...
böyle şüpheylende yaşanmaz ki tatlım...
sen içini ferah tut...
bi daha yaparsa o zaman burnundan getirirsin....
şimdilik hayatına kaldığın yerden devam et...
hayatı kendinede eşinede zehir etme...
sevgiler...a.s.

X