Hayallerime gidiyorummmm....

OEvCadisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
3.502
60
Eveettt kızlar....uzun süren çabalarım sonucunda...Benim de İngiltere hayalim gerçekleşiyor....6 hafta boyunca Londra'da hayallerimin şehrinde okula gidicem..dilimi ilerleticem...Kısmetse 5 temmuzda yolculuğum var..ağustos 16 da da dönücem...Çok mutlu ve heyecanlıyım...umarım hiçbir sorun çıkmaz...sağ salim gider gelirim...İZMİR KK ile güzel de bir veda partisi yapmak istiyorum inşallah yanımda olurlar...

Umarım herkesin hayalleri gerçek olsun...sevgiler.....kaydirigubbakcemile5

aaaaaa ne güzel icim bir hos oldu ne kadar sanslisin
umarim cok güzel gecirirsin orda hicbir sorun yasamadan ggider gelirsin insallah

hayırlı yolculuklar bebem
güle güle git güle güle gel cnm
herzaman yanındayızz
herşey gönlünce olsun diliyorum cnm......

hadi hakkında hayırlısı olsun cnm umarım güzel ve amacına uygun bir 6 hafta geçirirsin kaydirigubbakcemile5
kutlama işinide yaparız meraklanma sen delikafadulden

hayırlı yolculuklar bebem
güle güle git güle güle gel cnm
herzaman yanındayızz
herşey gönlünce olsun diliyorum cnm......
saol boncuum allah sennde gönlünün dileğini versn...
hadi hakkında hayırlısı olsun cnm umarım güzel ve amacına uygun bir 6 hafta geçirirsin kaydirigubbakcemile5
kutlama işinide yaparız meraklanma sen delikafadulden

Haydı bahalım...çalgılı çengili olsunhihoyyyt

Hayırlı olsun canım insanın hayallerinin gerçekleşmesi ne güzel bişey olsa gerek :1rolleyes:
senin adına çok sevindim sağlıkla git gel inşallah :Saruboceq:
İzmir hatunlarınada gün doğdu buluşam için yine kaydirigubbakcemile3

demü kıııı bize bahane olsun...her durumda buluşck bi konu buluyos...Şeniz:teytey:

hayırlı yolcuuklar canım git gel bakalım herşey gönlünce olsun

Şimdiden hayırlı yolculuklar..
çok güzel bir imkan,bu imkanı
iyi bir şekilde değerlendirin...
yolunuz açık olsun..başarılar...
sevgiler...

canım hadı hakkında hayırlısı olsun bıdenem....
gule gule gıt gel inşallahh..hayallerının peşinden koş koş ki gercekleşsınler tatlım benim...ne gusel..tebrık edıorum seniiialkisalkisalkishihoyyytŞeniz
tum hayellerın gercekolur inşallahhhhh...:Saruboceq:

kibele çok sevindim çok güzel başarıların daim olsun inş dilini çok ilerletirsin oğlum ingiltereye gitmişti çok güzelmiş güzel günler geçirmeni dilerim

Kibelem hayırlı olsun cnm...güle güle git...güle güle gel...oraların tadını çıkar.:))

aahh aaahh ben nerelere gideem kendimi nasıl avutaaam senağlama senağlama :a015: Şeniz
ordanda yetişirsin demi buraya :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…