Hayallerime gidiyorummmm....

hakkında hayırlısı olsun inş cnm a.s.
senin adına cok sevindim hayalin gercekleşmiş ne güzel
güle güle git gel saglıcakla inş iyi yolculuklarrr Şeniz

oyyy güzelim benim çok sevindim git görde ge bize anat hemi a.s. güse güze gez konuşmaca öğren ge bize konuş öperim sağlıcakla inşallah :nazar: (sanada tam zamanında moral olmuş :smiley-cool:)

oyyy güzelim benim çok sevindim git görde ge bize anat hemi a.s. güse güze gez konuşmaca öğren ge bize konuş öperim sağlıcakla inşallah :nazar: (sanada tam zamanında moral olmuş :smiley-cool:)

ahhhhh canıımmmmmmkaydirigubbakcemile5

saolasın geleyimm anlatcam herbişeyü:KK70:

iyi yolculuklar kibelem hayirlisi ile gidip hayirlisi ile dönersin insallah canim benim allah hayallerinin tümünü gerceklestirsin insallahkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

kibelecim senin adına çok sevindim ..ne güzel büyük şans insanın hayallerinin gerçekleşmesi müthiş bişey ..dilerim bundan sonraki hayyalerinde hep gerçek olsun ..cnm ..

ay coks evındım canım hayırlı yolculuklar dılerım..
ınş guzel gecer..hayırlı yolculuklar dılıyoım...

Eveettt kızlar....uzun süren çabalarım sonucunda...Benim de İngiltere hayalim gerçekleşiyor....6 hafta boyunca Londra'da hayallerimin şehrinde okula gidicem..dilimi ilerleticem...Kısmetse 5 temmuzda yolculuğum var..ağustos 16 da da dönücem...Çok mutlu ve heyecanlıyım...umarım hiçbir sorun çıkmaz...sağ salim gider gelirim...İZMİR KK ile güzel de bir veda partisi yapmak istiyorum inşallah yanımda olurlar...

Umarım herkesin hayalleri gerçek olsun...sevgiler.....kaydirigubbakcemile5

canım sen 5 temmuzda hayallerine uçuyorusn bende o gün evleniyorumm:asigim:
umarım herş gönlünce olurrŞeniz

ne güzel bir mutluluk..
hayallerimizin peşinden koşmalıyız kesinlikle...
bir şekilde oluyor..
senin adına çok sevindim canım..
bu kısa zamanı iyi değerlendir..
sevgiler..

canım sen 5 temmuzda hayallerine uçuyorusn bende o gün evleniyorumm:asigim:
umarım herş gönlünce olurrŞeniz
saol canım...allah bi yastıkta kocatsın..mutluluklar...
ne güzel bir mutluluk..
hayallerimizin peşinden koşmalıyız kesinlikle...
bir şekilde oluyor..
senin adına çok sevindim canım..
bu kısa zamanı iyi değerlendir..
sevgiler..
teşekkür ederim cnmmm
hayırlı olsun.

saolasun bacummm

X