Havalar panik ataklilari etkiliyormu?

Alisa56679

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
59
11
28
Kizlar panik atak anksiyetesi olanlar havalar sizi etkiliyormu? Ben nefes alamiyorum sanki boyle kosa kosa acile falan gitmek istiyorum, bilmiyorum sicak havami etkiliyor yoksa nie boyle oldum yine 😭

Sıcaklar etkiliyodur, panik atak olan bi tanıdığım var evden dışarı çıkmıyo klima ile oturuyo, mecburiyetten çıktığı olmuştu bayılcak gibi oldum başım döndü falan diyodu

Kizlar panik atak anksiyetesi olanlar havalar sizi etkiliyormu? Ben nefes alamiyorum sanki boyle kosa kosa acile falan gitmek istiyorum, bilmiyorum sicak havami etkiliyor yoksa nie boyle oldum yine 😭
Panik atak ve anksiyetem yok ama ben de böyleyim. Sürekli parkeye fayansa yatıyorum çocuklar bayıldım sanıp kaldırmaya çalışıyor. 😮‍💨

Benim özellikle gündüz saat 4 ve 8 arası çok etkiliyor o eve yoğun güneş düşüyorya ve aşırı sıcak oluyor ya işte o saatler arasında çok tetikliyor havanın kararmasını gece olmasını iple çekiyorum

İlk atağımı 2017 yazında geçirmiştim. O sebeple mi hep yazın tetiklenme yaşıyorum bilmiyorum ama evet yaz ayları benim için daha zor geçiyor.
Saat olarak da tam böyle akşam olmaya yakın çok hissettiriyor kendini.

Yanliz değilmişim:) sıcak havalar bni de çok tetikliyor özellikle öğle saatleri eskiden hiç böyle olmazdım anksiyete hayatıma girdi gireli bütün huylarım degisti

X