Hava gibi ruhumda kapalı...

D

duru801

Ziyaretçi
yoruldum çok yoruldum bedenim değil yorgun olan ruhum.. ne özverilerde bulundum bütün ii niyetimle.. noldu sonunda kullanılmışlık bir tarafa yapılan haksızlıklara dayanamayıp ayrıldım işten... eve kapandım o günden beri çok kötü hissediyorum kendimi... bugün yeni bir iş görüşmesine gideceğim ama hiç heves yok içimde, oysa ne çok seviyorum ben mesleğimi senağlama ... ne diyim beni bu hale getirenler saolsun :çok üzgünüm:

Her bitiş, yeni bir başlangıçtır..Bilmiyor musun bunu?

Herşey de bir hayır vardır, bunu da mı bilmiyorsun?

Kendini kullanılmış hissetme, sen gerekeni yaptın rahat olma sırası sende, bunu da bil.

Kalk, silkelen, kendine gela.s...Sana açılacak yeni kapıların ardındaki güzellikleri görmeye hazır ol..a.s

Hava nasıl olursa olsun, senin havan iyi olsun..:1hug:

Kendini kullanılmış hissetme, sen gerekeni yaptın rahat olma sırası sende, bunu da bil.

Kalk, silkelen, kendine gela.s...Sana açılacak yeni kapıların ardındaki güzellikleri görmeye hazır ol..a.s

haklısın cnm.. bu dediklerinin hepsini düşünüyorum ama içimde ki isteksizlik korkutuyor.. silkelenip kendime gelmem lazım biliyorum :1no2: tşk ederim yazdıkların için...

canan ablam denizim güneşim çok güzel yazmış herşeyde bir hayır vardır üzme o tatlı canını umarım herşey istediğin gibi olur hayat sana hep mutluluk getirr:nazar:a.s.

canan ablam denizim güneşim çok güzel yazmış herşeyde bir hayır vardır üzme o tatlı canını umarım herşey istediğin gibi olur hayat sana hep mutluluk getirr:nazar:a.s.

saol cnm ii dileklerin için.. inşallah hayat sana da hep mutluluk getirir :1hug:

allah bir kapıyı kapatırsa diğer kapıyı acarmış canım.her işte bir hayır vardır.belkide daha mutlu olucan,belkide hayatının aşkıyla karşılaşacaksın.tabii sevgülün yoksa.canım beniiiiiim

allah bir kapıyı kapatırsa diğer kapıyı acarmış canım.her işte bir hayır vardır.belkide daha mutlu olucan,belkide hayatının aşkıyla karşılaşacaksın.tabii sevgülün yoksa.canım beniiiiiim

canımsınnn..sevgülüm var valla yerimseniben çok tşk ederim evet herşeyde bir hayır vardır ve bende hayırlısını diliyorum hep rabbimden.. a.s.

X