Hatamı yapıyorum bilmiyorum.....

Yanlış anlamadıysan ilk yazdığın sözleri davranışları evliliğin ilk zamanlarında yaptı.
Şimdi değişti ikinci yazdığın şekilde davranıyor.
Eğer doğru anladıysam adam kendini değiştirmiş eskiye bu kadar tutunmak,hırslanmak doğru değil.

Yanı kendine yapacağın en iyi şey bu kendi ayakların üstünde durmak
Aslında çalışma hayatım da oldu özel okulda yoneticilik yaptım.
Ama özel sektör işte çok iş az para o yüzden inşallah emeklerim boşa gitmez atanirim

Bence bunun sebebı ona iyi gitmeye başlarsanız eskısı gıbı olmasından korkmanız. Bu güzel sonuca cünkü yüksek ıhtımal ondan uzak durarak veya tersleyerek ulaştınız. En fazla 1-2 yıla geçer diye düşünüyorum içinizdeki hisler yani düzene girer. Daha öncesinde cok inanıp yanıldıgınız için suan uzun süreli istikrara ihtiyacınız var

Tam anlamadım. Önceden ilk kısımdakileri yaptı ve sonra pişman oldu hatalarını anlayıp düzeldi mi?
Eğer doğru anladıysam zamanında affetmişsiniz ama acısını hala duyuyorsunuz.Eğer böyleyse geçmişe takılıp kalmayın gerekirse profesyonel destek alın adam kendini düzeltmiş intikam hırsıyla hareket etmeyin derim.Al karşına konuş içindekileri söyle ve pro destek alın bence tabi.

Ama hakaretler hala devam ediyorsa yaptıklarının davranışlarının hiç kıymeti kalmaz. Eliyle yaptığını diliyle yıkmaktır.

Bu adam sana o kadar şey yaşattı bi şekilde evli kaldın. Bir şekilde evli kalınıyorsa böyle şeylere şimdilik ortada bir sorun yokken takılıp kalmak gereksiz eziyet değil mi kendine? Hayatı ne zaman yaşayacaksın?

Ben hatalarından ders alan insanlara saygı duyuyorum , fiziksel şiddet sözlü şiddet vs hariç …
Değişen insanlar kendilerini kabul ettirmek için uğraşan insanlardır hata insana özeldir yapılır ve telafi etmek için uğraşılır
Anlattıklarınıza göre öfke duymanız çok normal ama içinizdeki kin gider mi gitmez mi bilmiyorum , sadece kendi düşüncem sizin için değişen birisi var bu da önemli bir şey .

Eğer bu evliliğe devam kararı aldiysaniz hata yapıyorsunuz. Ha zamanı gelince bosayacam diyorsaniz düşünmenin anlamı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…