Doğuma Hazırlık Hastane Oda Süslemesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım sen daha doğurmadın mı ?

Darısı yapmayı düşünenlere ☺zaman geçtikçe hersey daha da zorlaşıyor bi an evvel baslayin dün malzeme almaya gittim 1 saat falan surdu gidip gelmem kurabiyeleri yaptım denedim falan filan derken dün akşam bacak ağrısından uyuyamadim.

son ayların nasıl geçti ben en çok onu merak ediyorum şikayetlerin filan nasıldı ?

Bugün bununla uğraştım. Neyseki internetten malzeme sipariş vermiştim de bugün geldi; artık kapı süsümüz de hazır Ya son aylar aslında işe gitmediğim için çok mutlu hissettim kendimi. Onun dışında reflü, bel ağrısı, oturup kalkarken, yatarken filan epey bir zorlandım. Böyle pofuduk garip yürüyen bir insana dönüştüm resmen

cok tatalı olmus canım ellerine saglık:) ben hazır aldım kapı süsümüzü

Çok sık olmuş ama Defne pek belli olmuyor büyük harfle yazsaydiniz keşke nacizane fikrim

o kadar korkunç . hiç tatmadığım bel ve karın ağrılarım var ki .. psikolojm bozuldu .

Aaa. Onlar işte büyüme ağrıları, ben de çok çektim. Doktorum hep uzan dedi ağrın olduğunda. Eğer çok dayanılmaz ise doktoruna ilaç danış istersen. Ağrı çekip böyle helak olmak daha sakıncalı senin için, bazı ilaçlar önerebiliyorlarmış zararı olmayan ama öyle aşırı durumlarda.

zaman 5 nisana aksın

Çok sık olmuş ama Defne pek belli olmuyor büyük harfle yazsaydiniz keşke nacizane fikrim

Uzaktan daha iyi belli oluyor aslında. Yani eşime de arkadaşlarıma da iyi gözüktü dün akşam. Teşekkürler yine de, burası zaten her türlü öneri ve birbirimize destek olmak için var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…