Doğuma Hazırlık Hastane Oda Süslemesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

akademikanne

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2014
122
39
Merhabalar, ben çok yakın bir zamanda doğum yapacağım. Doğumdan sonra yalnızca ailemiz hastaneye ziyarete gelecek diye düşünüyorum. O sebeple hastane odası süsü yaptırmak gibi bir şey pek düşünmedim. Sizce mutlaka yaptırmalı mı? Yani diğer bebişlerin olur da benim kızımın odası böyle çok mu silik sönük kalır. Şimdiden yavruşuma adil davranmak istiyorum her konuda. Eşim biraz bu tip şeylerden hoşlanmıyor gereksiz para harcaması olarak düşünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Lavanta şişesi sipariş verdik eşe dosta dağıtmak için (Onu da zorla yani)

benimde doğumuma bi eşim bide annem gelecek oda süslemesine kafayı taktım . benim eşimde lüzumsuz şeylere para harcamayı sevmez. henüz bilmiyo böyle bi düşüncem olduğunu. başkaları yaptırırsa bizim ki ezik kalcak bende öyle düşünüyorum . ama eşimde bi yandan haklı

Bebek nereden bilecek, bence o sizin egonuz:)
Bende isterim tabi süslü bir oda, çok aşırıya kaçmadan yapın, hevesiniz kalmasın

Evet işte ne yapsak hiç bilemedim. Bir kere anneme söylüyordum bana "Oraya eğlenmeye gitmiyoruz operasyon geçireceksin sen. Zaten bebeği öyle vıcık vıcık kalabalık ziyaret etmesin." dedi. Hafifçe de kızarak dedi; onların dönemi düşününce yoktu tabii böyle şeyler ama bilemedim. Dün akşam kayınvalidem sorunca düşündüm acaba herkes mi illa yaptırıyodur diye.

Bebek nereden bilecek, bence o sizin egonuz:)
Bende isterim tabi süslü bir oda, çok aşırıya kaçmadan yapın, hevesiniz kalmasın

Ben aslında zaten bir tek kapı süsü düşünüyorum. Onun dışında başka birşey zaten yaptırmam ama kararsızım. Kapı süsü alsam mı acaba?

yok canım herkes yaptırmıyorda ben mesela orda giyeceğim geceliğim çk şık olsun istiyrum . terliğim . tacım. odam süslü olsun . ( bitek ben bile görecek olsam ) off ne biliym yaa ilgim var böyle şeylere

Ben aslında zaten bir tek kapı süsü düşünüyorum. Onun dışında başka birşey zaten yaptırmam ama kararsızım. Kapı süsü alsam mı acaba?
hahah ay sende bitek kapı süsü alacaksan neyi sorun ediyosun istiyosan al tabii . bende bişiy sandım

yok canım herkes yaptırmıyorda ben mesela orda giyeceğim geceliğim çk şık olsun istiyrum . terliğim . tacım. odam süslü olsun . ( bitek ben bile görecek olsam ) off ne biliym yaa ilgim var böyle şeylere

Aynen ben de öyle düşündüm ama annem yine bu sefer dedi ki "orada giydiğin terliği evde giyemeyeceksin, mecbur atarız orada". E hak verdim. Sonuç olarak uyduruk bir terlik aldım. Geceliklerim de sade çok yalnızca cici bir taç aldım kendime o kadar.

Daha fazlasını yapsam eşim bana kızar da ondan Hahaha, bir cesaretim kapı süsü işte anla.
ayy kıyamam ya biz eşimle sürekli kavga ediyruz ama napıyım ilk çocuğum heyecanlıyım . sonunda benim dediğim oluyo. odamı tüllerle balonlarla süslücem

ben bi geceliğimi çok şık alıcam . diğer geceliklerimi sade.

ayy kıyamam ya biz eşimle sürekli kavga ediyruz ama napıyım ilk çocuğum heyecanlıyım . sonunda benim dediğim oluyo. odamı tüllerle balonlarla süslücem

Benim de öyle aynen. Şu an doğum izninde olduğumdan tek maaş idare edeceğiz diye de kemerleri iyice sıktık. Ben de çok heves ettim ama böyle tüllü sepetlere kapı süsüne filan. Şimdi bakayım da uygun fiyatlı bulursam çaktırmadan alayım :)

Aslında tam olarak bilmiyorum nasıl süsler oluyor, ama kapı süsü bir kaç balon yeterli olur gibi, maddi yöndende sıkıntı olmaz.. Ben öyle düşünüyorum, onlar sağlıkla gelsinde gerisi hallolur:)

ben bi geceliğimi çok şık alıcam . diğer geceliklerimi sade.

Üzerine bir de yarım bir sabahlık gibi bir şey al istersen. Ben mesela beyaz gecelik, şarap rengi böyle üst aldım. Tacım da ekoseli cici birşey. Tacı çok aradım ama çok çirkin şeyler satılıyor çünkü.

sabahlıklı bişey alıcam zaten . .. eeşim beni bigün boşayacak ama ne zaman bilmiyorum ..

Aslında tam olarak bilmiyorum nasıl süsler oluyor, ama kapı süsü bir kaç balon yeterli olur gibi, maddi yöndende sıkıntı olmaz.. Ben öyle düşünüyorum, onlar sağlıkla gelsinde gerisi hallolur:)
aynen yaa oda süslemesi çok pahalı tutmaz .

Ay valla kimse kusura bakmasın, doğum insanın hayatında ksç defa başına gelir. Zaten zar zır bi dönem. O da olmuşken tam olsun. Bebeklerimiz neşeli ş
Pşirin odada kalsın istiyorum dünyaya geldiği ilk saaatlerde. Önceden yokmuş evet ama önceden de evde yapılırmış doğum. Kıyaslamak çok saçma..

madem ailenzden bska kmse gelmeyecek 2-3 metre tül alıp kapınıza takablrsniz içeriyi pek fazla kimse gormeyecek nasılsa

bence hiç bişeyi içinde bırakma nette bi yerde vardı 2 tane balon vardı hosgeldin yazılı ve bide kagıttan duvar kagıdı vardı şık ve küçük,bikac sey vardı fiyatıda uygundu 20 tl civarıydı bence arastır iyce canım.al tabi içinde kalmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…