Doğuma Hazırlık Hastane çantamızı hazırlamaya başlayalım mı kızlar ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar şööle bakınıyodum ki sizden biraz daha tecrübeli ve ürünü kullanan bir anne olarak emzirme sütyeni konusunda hemen sizi aydınlatayım dedim. hastaneye götürmenize gerek yok tabiiki hele sezeryan olacaksanız aklınıza bile gelmeyecek sütyen falan ben temmuzda doğum yaptığım için emzirme sütyenini atlet giymeye başlayana kadar kullandım çokta memnun kaldım şimdi havalar soğudu ve bende emzirme atleti aldım böylece extradan sütyen giymek zorunda kalmıyorum şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca ben kıyafeti komple sıyırma görüntüsünden pek hoşlanmadığım için de kullanıyorum çünkü hala çatlaklarım iğrenç görünüyor.
bu arada merak etmeyin hem emzirme sütyeninde hem de atletinde bebeğiniz size zaten yeterince temas edebiliyo yani küçük bi delikten sadece meme ucu çıkmıyo komple göğüs açılıyo:)))
Allah hepinize hayırlı doğumlar nasip etsin sağ salim bebişlerinize kavuştursun... hepinizi öpüyorum a.s.

kızlar emzirme sütyenini zaten ev hastane için deil dışarı çıktığımızda kullanmak için alıyoruz ne bilim annemize gittiğimizde falan emzrme kolay olsun die

ya iyide emzırme sudyenının normal sutyenlerden bı farkı yokkı sadece askısı var acıyorsun gogsun cıkıyor normal sutyenlerde askısını ındıremıyecegınızden gosgunuzu içinden cıkarmanız lazım o zamanda sıkmazmı sutyen
ayrıca gogsunuzden sut sızıntısı olacak sutyen takmadan nasıl ped koyacaksınız

Merhaba kızlar,yazdıklarınızı okuyunca kendi hastane çantamı hazırladığım günler geldi aklıma..bende 33-34 haftalık hamileydim.hazırlayıp bebeğimin odasına koymuştum,belki lazım olur erkenden diye..şükürler olsunki zamanına kadar o çanta orada bekledi.şimdi sizler çanta hazırlıyorsunuz..hepinize kolay doğumlar,hayırlı evlatlar diliyorum...

arkadaşlar aranıza katılalı çok oldu ama bu ilk mesajım. benim ikinci gebeliğim 5 yaşında bir oğluşum var şimdi de bir prenses bekliyoruz. deterjan konusunu görünce söylemeden edemedim oğlumda bende önce hacı şakirinkini almıştım ama hiç memnun kalmadım suda çözülmedi bile, sonra paklar sabun tozu almıştım daha iyiydi yumuşatıcıyı ise bence ilk 3 ay kullanmayın hepinize kolay gelsin

ya emzirme sutyeni benim kafami karistirdi..kimi cok lazim diyor kimi de normal sutyenden farki yok diyor alsam mi almasam mi kararsiz kaldim...bildigim kadariyla aski cikiyor galiba sutyenden...ama birtane alicam yine de ne olur ne olmaz bulunsun...

ya emzirme sutyeni benim kafami karistirdi..kimi cok lazim diyor kimi de normal sutyenden farki yok diyor alsam mi almasam mi kararsiz kaldim...bildigim kadariyla aski cikiyor galiba sutyenden...ama birtane alicam yine de ne olur ne olmaz bulunsun...

Merhaba Kançiçeğim canım Allahım öncelikle seni bebeğine sağlıcakla bir avazda kavuştursun ben 2 çocuk annesi olarak acizane soruna cevap veriyim,,,,bende emzirme dönemlerinde o emzirme sütyenlerinden kullandım ama tavsiye edermisiniz dersen diğer sütyenlerden pek bir farkı yok:sm_confused:,,,ön kısmına cırt cırt,,,çıt çıt veya askılı bir bölüm yapmışlar orayı açmaya uğraşana kadar direk üstten çıkarıyorsun ,,,, o meleğin açlıktan ağlarken birde o ön bölümle uğraşmaktansa direk bebişe doyurma telaşı ile memişi bebeğe kavuşturuyorsun,,,,,ekstra ücret veripte o sütyene gerek yok derim ben ama fikir yine sizin,,,,

arkadaşım tek deılsın merak etme bende duymadım hiç,
ekınsu aydınlatırmısın canım bızı

canım benim bildiğim kadarıyla meme kalkanı yumuşak plastikten bi aparat arkadasımı doguma götürdüğümde görmüştüm gögüs ucu olmayan hanımlarda işe yarıyor çünkü ucu ve ucunda deliği var her ihtimale karsı koyun cantanıza bence ucu olmayanlar için bebeğin ilk emmesinde muhteşem işe yarıyor chicco marka tavsiye ederim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…